Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

Labutis visoms sukneliautojoms, gal kas šitoje temutėje mezgėt iš Yarnart pusvilnės, į domu kaip siūlai nešiojasi ar nesiburbuliuoja, aplamai kokybė kokia. Nes ir bresta mintys sukneliai,tik dar neapsisprendiu ar tą orandžinę su pynėm kur pirmam puslapį bandyti megst, ar ką nors paprastesnio g.gif
Atsakyti
sveikos.galit isversti rasta?Schema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisiune: 13 spalio 2009 - 09:10
Sveikos. Po ilgesnės pertraukos, pagaliau galiu pasirodyti šioje temukeje.
Idėja buvo tokia
truputėlį improvizacijos..... ir
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2009 10 13, 10:09)
sveikos.galit isversti rasta?Schema

bandau
pirma ir paskutines akys kur su bruksniuku - tai krastines akys
O tai uzmetimas
juodas langelis turbut geroji akis
tas lankelis - turbut trys suimtos akys
trikampis į viena ar kita puse - tai dvi akys sumegztos į ta puse i kuria trikampis


galetum aisku ir paveiksliuka idet rasto - būtų aiskiau

Polo - labai graži improvizacija, net originalą pranoko thumbup.gif

kur viliūtė, bielra dingusios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 13 spalio 2009 - 09:35
tarp savo mezgamu meno sedevru pasislepusios lotuliukas.gif kai islys vel visos griusim is koto lotuliukas.gif (seniai laukiu ju pasirodant)
Atsakyti
user posted image

Pradėjau megzti suknelę rudeniui pagal šį pavyzdį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rife: 13 spalio 2009 - 11:01
Rife, pasakok kaip mezgasi? aš laukiu kol man atsiųs siūlus, megsiu ir aš ją thumbup.gif
Kokie siūlai? ar apačios raštelis netraukia mezginio?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 10 13, 12:22)
Rife, pasakok kaip mezgasi? aš laukiu kol man atsiųs siūlus, megsiu ir aš ją thumbup.gif
Kokie siūlai? ar apačios raštelis netraukia mezginio?


Mezgu iš labai plonos Merino vilnos 100 g 1400 metrų sudėjus 4 siūlelius.
Kadangi suknelės savininkė labai liekna mergina ir ji norėjo kad apačia būtų labai aptempta. Ketvirtadienį pamatuosiu, tada bus matyti ką toliau daryti. Orginale suknelė yra megzta iš storų siūlų ir su pūkeliu. Mačiau kažkur skelbime ši suknelė parsiduoda už 200 Lt, bet siūlų sudėtis 80 proc akrilas.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2009 10 13, 12:38)
Mezgu iš labai plonos Merino vilnos 100 g 1400 metrų  sudėjus 4 siūlelius.
Kadangi suknelės savininkė labai liekna mergina ir ji norėjo kad apačia būtų labai aptempta. Ketvirtadienį pamatuosiu, tada bus matyti ką toliau daryti. Orginale suknelė yra megzta iš storų siūlų ir su pūkeliu. Mačiau kažkur skelbime ši suknelė parsiduoda už 200 Lt, bet siūlų sudėtis 80 proc akrilas.

si suknute pas mane eilej 2-u numeriu stovi... todel idomu kaip mezgi ax.gif ar apvaliais virbalais ar is 2 daliu, kuriose vietose zadi platinti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 13 spalio 2009 - 13:43
QUOTE(Rife @ 2009 10 13, 12:38)
Mezgu iš labai plonos Merino vilnos 100 g 1400 metrų  sudėjus 4 siūlelius.
Kadangi suknelės savininkė labai liekna mergina ir ji norėjo kad apačia būtų labai aptempta. Ketvirtadienį pamatuosiu, tada bus matyti ką toliau daryti. Orginale suknelė yra megzta iš storų siūlų ir su pūkeliu. Mačiau kažkur skelbime ši suknelė parsiduoda už 200 Lt, bet siūlų sudėtis 80 proc akrilas.

kokia spalva pas tave.
aš šalu namie, tai taip norisi visų šiltų suknelių smile.gif
Atsakyti
Akire3, satyrra ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 10 13, 12:22)
Rife, pasakok kaip mezgasi? aš laukiu kol man atsiųs siūlus, megsiu ir aš ją thumbup.gif
Kokie siūlai? ar apačios raštelis netraukia mezginio?



klausimas ne man, bet galiu ir as atsakyt ax.gif Beveik tokia (kitoks tik kakliukas) mezgiau is margu Ditekso siulu. Ju sudetis berods 75% vilna, likusi dalis poliakrilas. Apacios stulpiukai nesutraukia. Bent jau apsirengus atrodo gerai - tokia visa prigludusi.....Nesiojasi irgi gerai. Beveik neissisedi po visos dienos sedejimo darbe.
Atsakyti