Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

eferika - labai grazi suknute - saunuole - as irgi planuoju savo vestuvems pati nerti smile.gif
tik kaip nuslepti kad vyras nematytu - juk negalima iki vestuviu rodytis blush2.gif

capricorn - dailiai padaryta ir greitai - turbut noras thumbup.gif va toks didelis buvo smile.gif

vakar issniukstinejau VS puslapi - nu ir sauniu sunkeliu ten naujam 2009 sezonui smile.gif

atejo laikas mano mocherinukei - jau pasiodejau siulus ant stalo - tai ir galvoju sau kokiu rastu megsti
Atsakyti
Pribaigiau aš savo mocheriukę sesei. Dabar dar liko tik rankovės-bolero ir visą vaizdą tikiuosi parodyti pirmadienį, kai grįš mano manekenė
Atsakyti
gal gali pasakyti kiek akiu dejai pradziai - na liemeniui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 10 24, 15:19)
eferikalabai grazi suknute! Tik gal reikejo baltos pasuknes  g.gif

nuostbi suknute atrodo super bigsmile.gif o man atrodo kad viskas suderinta juk ir juodas dirziukas paristas ir svarkiukas juodas man tai tobula bigsmile.gif manau kad turejo zavetis visi mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2009 10 24, 22:27)
nuostbi suknute atrodo super  bigsmile.gif o man atrodo kad viskas suderinta juk ir juodas dirziukas paristas ir svarkiukas juodas man tai tobula  bigsmile.gif manau kad turejo zavetis visi  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pritariu visu 100% juoda pasuknele cia puikiai priderinta ir visos juodos detales labai graziaiziurisi wub.gif SUPER thumbup.gif
Atsakyti
BUVO VIENA PANASI JUODUKE SUKNUTE CIA JOS KOPIJA TIK RAUDONA,GAL IR PASIKARTOSIU BET YDEDU GAL LABAI NEPAKENKS PRIE BENDRO rolleyes.gif user posted image[user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emaliuke: 24 spalio 2009 - 23:49
Sveikos 4u.gif

gal kas nors turite ryskešni šios sukneles aprašyma, mano turimas pasididina, bet vistiek neįžiūriu schemos doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 10 25, 13:14)
Sveikos  4u.gif

gal kas nors turite ryskešni šios sukneles aprašyma, mano turimas pasididina, bet vistiek neįžiūriu schemos  doh.gif 



Atrodo, turiu 4u.gif Bet aprašymas rusiškas.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=žvėrūne,2009 10 25, 14:45]
Atrodo, turiu 4u.gif Bet aprašymas rusiškas.
Labai labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitkresle @ 2009 10 24, 12:26)
Idėja: trumpomis rankovėmis, kad būtų daugiau kaip sarafanas (planuoju vis tiek po apačia vilktis marškinėlius ilgom rankovėm ar golfukus), liemuo kiek paaukštintas (labai myliu tokius modelius wub.gif ), sijonas platėjantis, kad neišsisėdėtų užpakalis.

Sveikos merginos, didziausi aplodismentai visoms kuriancioms 4u.gif Labai gaila, kad del laiko stokos negaliu paminet visu atskirai, bet padet negaliu atsispirt ir laiko turiu surast.
Taigi siulau savaji sarafano varianta, kuri mezgiau pernai. Tiksliau, numezgiau ''cielus'' du - ir sau, ir dukrai. Sarafaniukas paprastas, lengvai mezgamas, labai patogus. Senbuves ji mate, bet naujokems gal pravers. mirksiukas.gif
user posted image
Cia iskarpa dukros sarafanui
user posted image

Cia originalas

user posted image

is arciau

user posted image


Cia manasis

user posted image


O cia rastelio paskaiciavimai - mazdaug

user posted image


Nu labai atsiprasau, kad vietos eteryje uzemiau laaabai daug... blush2.gif bet kitaip niekaip...
Atsakyti
o jums kaip - dejot koki pasukne ar neissisedejo, ir kokiais siulais mezge..

labai grazus abu sarafanai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai labaiiiiiii grazus sarafaniukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti