Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(naiste777 @ 2009 10 21, 20:52)
na va, priprašiau, kad nufotkytų. Buvo tokia kažkada


super atrodai
Atsakyti
naiste777 kaip grazu mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 21, 20:52)
na va, priprašiau, kad nufotkytų. Buvo tokia kažkada



labai grazi suknyte dabar tunika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir spalva wub.gif tik siuliukai cia turbut storesne moheryte, ne kidukas . ( as tokia is kiduko nestuke.gif nuotakai mezgiau wub.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 21 spalio 2009 - 21:37
Pasirodau pagaliau ir aš savo darbo vaisių, dar vasarą megzta suknytė mano krikšto dukrytei

user posted image

user posted image

skraistę demonstruoja mano sūnelis, mergaitei ji buvo iki žemės beveik

user posted image

ir žvakutė papuošta

user posted image

gal aš čia ir ne visai į temą, bet norėjau parodyti visą komplektėlį blush2.gif
Atsakyti
naiste777 labai tinka, puiki rekonstrukcija thumbup.gif ,carnitaster labai graži suknytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 21, 19:52)
na va, priprašiau, kad nufotkytų. Buvo tokia kažkada

FANTASTIKA ir tiek ziniu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 21, 21:03)
super atrodai



QUOTE(norwa @ 2009 10 21, 21:28)
naiste777 kaip grazu  mirksiukas.gif  thumbup.gif



QUOTE(Lusasita @ 2009 10 21, 22:37)
labai grazi suknyte dabar tunika thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir spalva  wub.gif  tik siuliukai cia turbut storesne moheryte, ne kidukas . ( as tokia is kiduko  nestuke.gif  nuotakai mezgiau  wub.gif )



QUOTE(polo @ 2009 10 22, 08:19)
naiste777 labai tinka, puiki rekonstrukcija thumbup.gif ,carnitaster labai graži suknytė wub.gif



QUOTE(*coliukeee* @ 2009 10 22, 09:08)
FANTASTIKA ir tiek ziniu  thumbup.gif  wub.gif



Oi ačiū ačiū, net susinepatoginau blush2.gif Taip, čia ne kid moheris, storesni su angora lygtai. Neatsimenu pavadinimo.

Carnitaster, labai gražu. Gal schemą turi? Norėčiau kažko tokio savo pupai Kalėdoms.
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2009 10 22, 07:52)
Pasirodau pagaliau ir aš savo darbo vaisių, dar vasarą megzta suknytė mano krikšto dukrytei




Pasakiškas grožis, angelėlis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 19, 20:26)
as per 2 dienas numezgiau iki puses sukneles nugara... mezgu is margu medvilnes ir akrilo siulu. 2 nr virbalais... tai nuspredziau padaryti pertraukele su kitu mezginiu, nes labai jau man ilgu ja narplioti... norisi greiciau. Galvoju, kad po to tesiu. Suknyte bus tokia ne ziemine - daugiau pavasariui, bet kol baigsiu tai jauciu bus pats tas biggrin.gif blush2.gif


Laba.
Noreciau ir as del sios sukneles pasikonsultuoti..Jau antra sia suknia mezganti mezga ja is dvieju daliu..As kazkaip buvau sumasciusi megzti virbalais su valu, t.y.,vientisa..Gal sis mano pasirinkimas klaidingas?..Siulus pirkau storus, margus, is saves grubletus, todel, kaip sake siulu pardaveja, mezginys tikrai nesisuks..Bet kodel jus mezgat is dvieju daliu?Gal cia dar koks slaptas "fintas"yra?Nes as tokia mezgeja, kad geriau jau devynis kartus matuosiu, o tik po to kirpsiu.. blush2.gif
Atsakyti
Čia apie tą VS suknę margą su didele iškirpte ir atverčiamu kaklu? Norėsiu aš jos pavasarį. Aš irgi megzčiau ratu virbalais su valu, labai patogu matuotis. O kitos gal mezga iš dviejų dalių todėl, kad nemėgsta megzt su valu. Kol aš pripratau prie tų valinių virbalų doh.gif Bet čia tik mano nuomonė
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 22, 11:33)
Čia apie tą VS suknę margą su didele iškirpte ir atverčiamu kaklu? Norėsiu aš jos pavasarį. Aš irgi megzčiau ratu virbalais su valu, labai patogu matuotis. O kitos gal mezga iš dviejų dalių todėl, kad nemėgsta megzt su valu. Kol aš pripratau prie tų valinių virbalų  doh.gif Bet čia tik mano nuomonė

Taip, cia ta pati rudoji siltoji "šlebute", kuriai vakar ir siulus nusipirkau, ir virbalus, nes tokiu storu neturejau, ir dar meginukus nusimezgus isskalbiau..Tai db jau paskutines minutes darbe skaiciuoju ir leksiu megzti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2009 10 22, 07:52)
Pasirodau pagaliau ir aš savo darbo vaisių, dar vasarą megzta suknytė mano krikšto dukrytei

user posted image

user posted image

skraistę demonstruoja mano sūnelis, mergaitei ji buvo iki žemės beveik

user posted image

ir žvakutė papuošta

user posted image

gal aš čia ir ne visai į temą, bet norėjau parodyti visą komplektėlį blush2.gif

Pasakiska suknyte bigsmile.gif
Gal galetum kokia schemute? Noreciau ant pavasario dukrai numegzt... labai rankas niezti mazaja papuost blush2.gif
Atsiprasau, jei schemute buvo, bet issisaugojus nieko neturiu panasaus, o rast - nelabai imanoma per toki kieki temu - busiu labai dekinga blush2.gif
Atsakyti