Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Ligvita @ 2009 10 19, 21:51)
Naujienele, labai tikiuosi, kad kliente nepamirs pasidalinti nuotraukelemis, nes ant pakabos labai graudziai ta naujienele atrodo
user posted image

nai nai nai kaip grazu wub.gif
gal galima rastuka padalku? 4u.gif turiu viena nu bet neissimezga nors tu ka matyt kazkas ne taip ten su juo.
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 10 19, 14:18)


Gariunuose vis praeinu pro viena skyriu, kur prekiauja berods kailiniais, bet visada ant monekeno buna uzdeta moherine suknele arba sijonas, taip pat nuostabaus grozio. Karta paklausiau sijono kainos-600 Lt, tai vos is batu neiskritau. Nejaugi realiai panasios kainos  pas mezgejas? darbo, aisku, pragariskai daug (ir kantrybes).... nu bet....

ir aš tą skyrių žinau ir vis seilę varvindavau... tačiau viena forumietė man numezgė tooookį sijoną, viso išėjo apie 250...
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 10 20, 09:36)
Aš mezgu iš Grignasco Champagne(vilnelė+šilkas), ten 165m/50-tyje gramų.

Laba, o kiek mokejai uz siuliukus?
As i juos vis paziuriu, megztukui norec tokiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(***Austrija*** @ 2009 10 20, 09:05)
ir aš tą skyrių žinau ir vis seilę varvindavau... tačiau viena forumietė man numezgė tooookį sijoną, viso išėjo apie 250...

Gal galima butu pamatyti ta grazuji sijona, labai smalsu pasidare mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 10 20, 11:23)
Laba, o kiek mokejai uz siuliukus?
As i juos vis paziuriu, megztukui norec tokiu  rolleyes.gif

pas mane tik vienoj pardoj prekiauja, tai po 14 lt matkis. VS suknutei užteks 9 (na, gal pusmatkis liks) 4u.gif
Atsakyti
Net akys ant kaktos issoko,kokia brangi savikaina sukneles gaunasi... Nu bet kai zinai kad gausis,tai ir norisi geru siuliuku... As tai su pigesniais verciuosi,nes dazniausiai rezultatas buna ne toks kokio noretusi blink.gif ... Bet tikiu, isaus ir man diena kada drasiai pirksiu brangius siuliukus ir vaiksciosiu mandrai su galva iskelta ax.gif
Atsakyti
va va ... o paskui stebitės kodėl tokia kaina megzto drabužėlio smile.gif dažnai dižiąją pusę kainos siūlų kaina sudaro
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 10 20, 12:48)
pas mane tik vienoj pardoj prekiauja, tai po 14 lt matkis. VS suknutei užteks 9 (na, gal pusmatkis liks) 4u.gif

Tai pigiau ten kur Tu perki.. rolleyes.gif
As Vln po 16.50 maciau, tai megztukui 5 matkeliu sakykim reiks, tai vat uztat dar galvoju..
Atsakyti
...nu super suknikėwink.gif----ir aš tokios noriu---nu kaip man gražu ta mohera bigsmile.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 10 19, 11:36)
La Perla,labai gražiai atrodo bolerukas prie suknelės,taip puošniai thumbup.gif  thumbup.gif

o čia mano dar vienas darbukas vis  iš tos pačios mocherinukių serijos smile.gif
user posted image

Atsakyti
Viliuteees moherinukė, kaip visada, be priekaištų ploja.gif wub.gif
Ligvita, labai daili suknutė 4u.gif wub.gif
Turiu ir aš šitą modeliuką savo archyvę- kaip kada nors pasigamintiną sau biggrin.gif
O koks čia dydis maždaug? Čia mažai damai ar didelei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 20 spalio 2009 - 13:40
Ligvitos labai fainutė suknikė. Aš ją turėjau anksčiau nusimezgus su liemeniu liemens vietoj, bet taip ir nespėjau panešiot. Tai visai neseniai išsitraukiau, pakėliau liemenį į po krūtine ir dabartinėj mano padėty nestuke.gif labai į temą suknikė gavosi. Tiesa, aš ją ant kelnių nešioju. Gaila, neturiu, kas nufotkina.
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 10 20, 11:16)
Gal galima butu pamatyti ta grazuji sijona, labai smalsu pasidare  mirksiukas.gif  4u.gif

gėda pasakyt... bet aš nemoku foto ikelti... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti