Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Maggie @ 2009 11 01, 18:29)
beje, gal kas gali ideti senesniu temu linku? nes kiek ieshkojau, tai ishmeta dar viena tema - http://www.supermama...?...3682&st=588 bureju adresai, bet ten senoka, 2007 metu, nors gal ir ne tokia sena, bet juk keiciasi kontaktai ir t.t. buciau labai dekinga. veiksmas - vilniuje.

sveikutes, gal kuri patartu kokia gera......... domina seimos reikalai? kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 10 30, 13:57)
Jeigu tavo klausimas uzduotas rimtai,tai galiu atsakyti....Galima nors ir kasdiena...Vien del to,kad tau yra toks didelis poreikis pasidalinti savo sprendimu atsakomybe su kuo nors (bureja tokiai rolei visai tinka,nes kas gi daugiau dalinsis biggrin.gif ),ar nepagalvoji,kad butu verta paciai susipazinti su Taro kortom (pigiau kainuos ir galesi tartis ir ramintis nors 10 kartu i diena...as labai rimtai,jeigu ka).


as Chiromante gal ir galeciau nusipirkti Taro kortas ir nagrineti jas, bet ziauriai nepasitikiu savim...

man kita karta net geda pries galina, kad daznai lakstau, bet nueinu pabunu pas ja ir iseinu patenkinta...

kazkaip kazka reikia veikti, bet nera tam ryzto...
Atsakyti
QUOTE(Mellyta @ 2009 11 01, 15:40)
man jau 26 metai, kazkada ji isbure mano mamai kad ji tures 2 vaikus, taip ir yra...  mamai ji patiko labai.

Sutik,kad galimybe nepataikyti buvo minimali biggrin.gif Taip pat kaip ir spejant vaiko lyti.... (kortos nei vieno nei kito parodyti negali)
Papildyta:
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 11 02, 09:08)
as Chiromante gal ir galeciau nusipirkti Taro kortas ir nagrineti jas, bet ziauriai nepasitikiu savim...
man kita karta net geda pries galina, kad daznai lakstau, bet nueinu pabunu pas ja ir iseinu patenkinta...
kazkaip kazka reikia veikti, bet nera tam ryzto...


Pabandydama nieko nepralosi....Cia net niekas nematys,kaip tau sekasi biggrin.gif Busi tik pati su savimi.....Tuo labiau pabandyk,jei niekam kitam nera ryzto.Galesi tikrintis kiekviena diena,traukdama taip vadinama :dienos korta",uzsirasineti ir analizuoti dienos pabaigoje..manau turesi daug gaugiau naudos SAU nei lakstydama pas burejas.
Atsakyti
Idomu butu suzinoti, kiek laiko trunka burimas/seansas pas ivairias burejas. Gal pasidalintumete? Ar yra nustatytas laiko intervalas ar "pagal poreiki"? ax.gif
Ir dar, gal kas nors lankesi pas Gerda?
Atsakyti
gal kas zino ir gali i az mestelt vidos is pasilaiciu numeriuka?
Atsakyti
Svarstau nueiti pas V.Azanova- kolkas man jie vienas klia pasitikejima, pati nezinau, kodel. Ar kas zinote apytikslias kainas?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 02, 11:25)
Sutik,kad galimybe nepataikyti buvo minimali biggrin.gif Taip pat kaip ir spejant vaiko lyti.... (kortos nei vieno nei kito parodyti negali)
Papildyta:
Pabandydama nieko nepralosi....Cia net niekas nematys,kaip tau sekasi biggrin.gif Busi tik pati su savimi.....Tuo labiau pabandyk,jei niekam kitam nera ryzto.Galesi tikrintis kiekviena diena,traukdama taip vadinama :dienos korta",uzsirasineti ir analizuoti dienos pabaigoje..manau turesi daug gaugiau naudos SAU nei lakstydama pas burejas.


Negali pasakyti lyties,o tai kodel taip teigia?kai apskritai mato vaikus ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 11 02, 14:15)
Negali pasakyti lyties,o tai kodel taip teigia?kai apskritai mato vaikus ar kaip? unsure.gif

Dauguma bureju tiesiog pataikauja klijentu poreikiams ir tiek...
Jos paprasciausiai speja ir daznai pataiko,kas visai naturalu biggrin.gif Taro galimybes beveik neribotos, bet ATEITIES NEGALI ZINOTI NIEKAS.....kas sako kitaip-meluoja arba patys nezino,ka kalba.
Atsakyti
Sveiki, as pati lankausi pas Viktora is Irido pasaulio del sveikatos. O gal kas bandet pas ji burtis, nes maciau ten pas ji ir su nuotraukytem eina. Kokie atsiliepimai butu...? tongue.gif
Atsakyti
gal kas zino gera bureja, ir zino kokius kontaktus?
Atsakyti
daug klausimu - mazhai atsakymu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilty @ 2009 11 02, 12:05)
Idomu butu suzinoti, kiek laiko trunka burimas/seansas pas ivairias burejas. Gal pasidalintumete? Ar yra nustatytas laiko intervalas ar "pagal poreiki"? ax.gif
Ir dar, gal kas nors lankesi pas Gerda?

Man būrė Taro kortomis, dėliojo iską į savo vietas, analizavo kaip geriau padaryti, kad basiekti norimo tikslo, viskas truko apie 2 val. mirksiukas.gif

QUOTE(Mazas angelas @ 2009 11 02, 17:52)
gal kas zino gera bureja, ir zino kokius kontaktus?


Merginos netingėkite pasiknaisioti po senas temas, ten tieeeek visko
QUOTE(Maggie @ 2009 11 02, 20:54)
daug klausimu - mazhai atsakymu  lotuliukas.gif

Nes pabosta daugeli kartų rašyti vieną ir tą patį blush2.gif
Papildyta:
Burėjos Vilniuje
Burėjos Vilniuje 2 tema


Burėjų adresai 1 TEMA
Burėjų adresai II
Burėjų adresai III
Burėjų adresai IV
Burėjų adresa iV


Informacijos tikrai pakankamai biggrin.gif
Atsakyti