Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Laba diena,

Labai prašau Vidos iš Pašilaičių tel.nr 4u.gif peržvelgiau temas, bet nerandu ax.gif o ir laiko daug neturiu .

Lauksiu atsakymo į Až
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 10 30, 16:21)

o gal kuri buvusi pas V.Azanova? ar buria jis kortomis ar tik uzsiima kitais dalykais?


Esu buvusi asmeninio horoskopo klausimu, iki šiol džiaugiuosi, kad nuėjau. Manau, geriausia jam paskambinti ir paklausti, ar jis "moka" daryti tai, ko jums reikia (burti ir kt. dalykus)...
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 10 30, 15:21)
Sveikos mergytes..

o gal kuri buvusi pas V.Azanova? ar buria jis kortomis ar tik uzsiima kitais dalykais?


As esu buvusi pries pora metu pas Azanova. Nepasisieke man. Ar jam buvo bloga diena ar pavarges ir suirzes buvo, vienu zodziu elgesi labai saltai, kalbejo kapotom frazes ( bendrom) ir nieko man esminio nepasake. Niekada pas ji neeisiu.
Gal cia tik man taip buvo. Bet nezinau kodel. Nei as agresyvi nei mandra kokia.
Nezinau...
Atsakyti
sveikos mergaites.
Kiek zinau pas Svetlana is Pasilaiciu iki gruodzio pradzios (bent jau pries savaite taip buvo) laisvu vietu nera. Televizia visagle blush2.gif
Atsakyti
Sveikos ;] Pasiskaičiau aš čia apie Zoją, kuriai reikia skambinti nuo 22 h, bet neradau tokios informacijos: kaip pas ją vyksta būrimas? Reikia užduoti klausimus, ar ji pati viską pasakoja? Mėginsiu laimę pas ją patekti, tad papasakokit jei galit kas nors plačiau :} tiesa, kažkurios forumietės atsiliepimus praeitoje temoje skaičiau.Dėkinga labai būsiu, galima ir į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglia @ 2009 10 31, 15:32)
Sveikos ;] Pasiskaičiau aš čia apie Zoją, kuriai reikia skambinti nuo 22 h, bet neradau tokios informacijos: kaip pas ją vyksta būrimas? Reikia užduoti klausimus, ar ji pati viską pasakoja? Mėginsiu laimę pas ją patekti, tad papasakokit jei galit kas nors plačiau :} tiesa, kažkurios forumietės atsiliepimus praeitoje temoje skaičiau.Dėkinga labai būsiu, galima ir į AŽ 4u.gif


Jei prisiskambinsit - verta pas Zoja. Aisku , kiek zmoniu tiek nuomoniu. Pati vaikstau laiks nuo laiko, pasako gana daug informacijos, buria is kortu visokiu, is rankos , is kavos tirsciu... tiesiog reikia visa informacija gerai susidelioti. Pasakoja pati bet pasitikslina ar taip. Bent jau man kaip nusake pries desimt metu eiga taip ir einasi (nors kaip buna nesusipratimu nubegu kartais pasitikslinti)
Atsakyti
Dėkoju labai ;} o ji lietuviškai kiek supratau kalba, taip? Nes man su rusų kalba nelabai pakeliui unsure.gif Tikiu, kad kiek žmonių, tiek ir nuomonių, pasiskaičiau aš čia ir neigiamų atsiliepimų.Bet man ir nereikia, kad viskas jau taip kaip pasakė ir išsipildytų, tiesiog galbūt noriu gauti keletą atsakymų į man rūpimus klausimus ir tiek.Turėsiu dabar laisvą savaitę, tad bandysiu vakarais pasiskambinėt- gal pasiseks rolleyes.gif Niukas, o kaip Jum sekdavosi jai prisiskambint? ilgai tekdavo bandyt?
Atsakyti
QUOTE(eglia @ 2009 11 01, 12:04)
Dėkoju labai ;} o ji lietuviškai kiek supratau kalba, taip? Nes man su rusų kalba nelabai pakeliui unsure.gif Tikiu, kad kiek žmonių, tiek ir nuomonių, pasiskaičiau aš čia ir neigiamų atsiliepimų.Bet man ir nereikia, kad viskas jau taip kaip pasakė ir išsipildytų, tiesiog galbūt noriu gauti keletą atsakymų į man rūpimus klausimus ir tiek.Turėsiu dabar laisvą savaitę, tad bandysiu vakarais pasiskambinėt- gal pasiseks  rolleyes.gif Niukas, o kaip Jum sekdavosi jai prisiskambint? ilgai tekdavo bandyt?



skambinejau jai kokia savaite, tai nervai neatlaike, niekas ten nekelia ragelio....
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2009 10 15, 01:17)
tai,kad jau tada man juokinga buvo...Nepriklausoma Lietuva jau buvo,koks dar kariskis...O gal nepasiseke man sutikti savo kariski lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Siaip tai taip,buvo su charakteriu,pinigus imdavo,bet labai simboliskai...Teko matyti,kad atvezdavo pasaro jos katems ir vistoms,atsilygindavo prie simboliniu pinigu ir kruopomis,ir miltais,ji viena ranka valgydavo ,kita kortas deliodavo,pati raisa,vos koja vilkdavo,na,tikra ragana is paziuros,bet burdavo neblogai,jei tiek is visur pas ja vaziuodavo...Per Tv irgi teko ja matyti ir spaudoje apie ja rase...Amzina jai atilsi...
Nukrypau siek tiek nuo temos,taigi,merginos,dalinkimes informacija apie esamas burejas drinks_cheers.gif

noriu pasakyti del tos burejos mirusios is minsko plento.. man jau 26 metai, kazkada ji isbure mano mamai kad ji tures 2 vaikus, taip ir yra... mamai ji patiko labai. zinau kad dar gyvena tos burejos brolis, jis irgi mato ateiti, tik kazkodel nepriima zmoniu... Gal kas pasakytu, koks tikslus adresas burejos is minsko plento?
Atsakyti
QUOTE(eglia @ 2009 11 01, 11:04)
Dėkoju labai ;} o ji lietuviškai kiek supratau kalba, taip? Nes man su rusų kalba nelabai pakeliui unsure.gif Tikiu, kad kiek žmonių, tiek ir nuomonių, pasiskaičiau aš čia ir neigiamų atsiliepimų.Bet man ir nereikia, kad viskas jau taip kaip pasakė ir išsipildytų, tiesiog galbūt noriu gauti keletą atsakymų į man rūpimus klausimus ir tiek.Turėsiu dabar laisvą savaitę, tad bandysiu vakarais pasiskambinėt- gal pasiseks  rolleyes.gif Niukas, o kaip Jum sekdavosi jai prisiskambint? ilgai tekdavo bandyt?


Zojai sunku prisiskambinti, reikia kantrybes arba sekmes(nes buvo keleta kartu kad is karto prisiskambinu). Nenoriu apsimeluot bet anksciau ji uzrasinedavo tik sekanciai dienai, kaip dabar pasitikslinkite. Moketi kiek duosi tiek, siaip tai lyg 30 budavo, tiksliai nezinau dabar nes daviau 50. Kalba ir lietuviskai ir rusiskai.
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 10 27, 14:25)
paabandyk nueiti pas Vida is Pasilaiciu. as buvau ir drauge buvo pas ja... kas liecia praeities ir dabarties issake labai tiksliai viska... pvz. del kokiu priezasciu as issiskyriau sy vyru, apie tevus labai tiksliai viska nusake.  drauges vyro charakteri nupasakojo labai gerai, bet kaip ten bus del ateities, nezinau.... bet kazkodel as ja tikiu smile.gif

o kur gauti Vidos kontaktus?
ar reikia turet su savim nuotrauku ar kazhkokiu daiktu? ar buria is kortu/delno?
eisiu pirma karta, reikalas prispaude, tai idomu butu suzinot kaip kas vyxta.
Atsakyti
beje, gal kas gali ideti senesniu temu linku? nes kiek ieshkojau, tai ishmeta dar viena tema - http://www.supermama...?...3682&st=588 bureju adresai, bet ten senoka, 2007 metu, nors gal ir ne tokia sena, bet juk keiciasi kontaktai ir t.t. buciau labai dekinga. veiksmas - vilniuje.
Atsakyti