Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Barbute,
negaliu issiusti jums i az, nes arba perpildyta ar siaip kazkas, kad nesiuncia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(karusele @ 2009 10 18, 20:32)
Barbute,
negaliu issiusti jums i az

blush2.gif išvaliau....
Atsakyti
Sveiki, as ir labai noriu pasipasakoti apie savo vaiksciojimus pas burejas 4u.gif per pastaruosius kokius 3 metus ir labai daug aplankiau bureju. ir pacios man mieliausios prie dusios, tai galina, vida ir aldona.... nepatiko man nei virginija, nei zoja, nei sveta is pasilaiciu.
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 10 19, 10:28)
Sveiki, as ir labai noriu pasipasakoti apie savo vaiksciojimus pas burejas 4u.gif  per pastaruosius kokius 3 metus ir labai daug aplankiau bureju. ir pacios man mieliausios prie dusios, tai galina, vida ir aldona....

Kas ta Aldona?Is kur?Kazkaip nelabai diskutuojama apie ja temoje...
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 10 12, 11:36)
Ar kas nors lankėsi nėščia pas būrėja?.. smile.gif


as lankiausi, bet nezinojau kad nescia buvau biggrin.gif
O ji man sako greit berniukas bus, galvoju nusisneka moteriske, man juk darbas karjera, o po men suzinau kad jau ne viena thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triksi26: 19 spalio 2009 - 19:51
QUOTE(Chiromante @ 2009 10 17, 12:21)
Zmogaus galiose labai daug....Bet nei vienas ZMOGUS NEGALI MATYTI ATEITIES.....Ateities variantu yra tikrai ne vienas....Ir visokios liubos,galios,zojos,marytes ir t.t.,kurios sau leidzia tokius pareiskimus,yra tiesiog nusikalteles ir niekas daugiau.


Zadu eiti pas bureja ir kaip tik tikiuosi, kad ji man pasakys kazka apie ateiti, bet jei nevienas zmogus negali pasakyti, tai ka jos pasako?
esu buvusi pas bureja gal pries 15 metu viena vieninteli karta ir tai budama paaugle, ka sake nelabai pamenu. Man rekomendavo Jadvyga gyvenancia Vilniuje Kauno g.
tik skambinti zmogui ir sakyti, kad noriu issiburti kortomis skamba kazkaip nekaip, bet kaip kitaip issireiksti ? oi kiek pas mane klausimu jums doh.gif
Atsakyti
QUOTE(greitai @ 2009 10 20, 19:53)
Zadu eiti pas bureja ir kaip tik tikiuosi, kad ji man pasakys kazka apie ateiti, bet jei nevienas zmogus negali pasakyti, tai ka jos pasako?
esu buvusi pas bureja gal pries 15 metu viena vieninteli karta ir tai budama paaugle, ka sake nelabai pamenu. Man rekomendavo Jadvyga gyvenancia Vilniuje Kauno g.
tik skambinti zmogui ir sakyti, kad noriu issiburti kortomis skamba kazkaip nekaip, bet kaip kitaip issireiksti ? oi kiek pas mane klausimu jums  doh.gif

Aš einu pvz pas būrėją (Taro kortomis kuri būria) kad ji man pasakytų kaip elgtis vienoje ir kitoje situacijoje yra geriau, kad rezultatas būtų toks kuris yra palankus man...
Atsakyti
QUOTE(greitai @ 2009 10 20, 19:53)
Zadu eiti pas bureja ir kaip tik tikiuosi, kad ji man pasakys kazka apie ateiti, bet jei nevienas zmogus negali pasakyti, tai ka jos pasako?
esu buvusi pas bureja gal pries 15 metu viena vieninteli karta ir tai budama paaugle, ka sake nelabai pamenu. Man rekomendavo Jadvyga gyvenancia Vilniuje Kauno g.
tik skambinti zmogui ir sakyti, kad noriu issiburti kortomis skamba kazkaip nekaip, bet kaip kitaip issireiksti ? oi kiek pas mane klausimu jums  doh.gif



o gal butu daugiau ka suzinoti apie Jadvyga iš Kauno g.? nes man teko pabuti pas Jadvyga, bet iš Geležinio Vilko gatvės....

Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 10 21, 11:44)
o gal butu daugiau ka suzinoti apie Jadvyga iš Kauno g.?  nes man teko pabuti pas Jadvyga, bet iš Geležinio Vilko gatvės....

Nemanau, kad tai vienas ir pas pats asmuo g.gif
Atsakyti
todėl ir norėčiau apie ja daugiau info, jei galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eirenė @ 2009 10 12, 14:42)
Kiek aš žinau, tai nėščiai burtis negalima, ir netikslinga, juk jau du asmenys viename, tai neaišku kiek tiesos pasakys.


o kodėl negalima?
tikrai nežinau
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2009 10 22, 14:43)
o kodėl negalima?
tikrai nežinau


Taigi ir buvo parasyta, kodel negalima - nes du asmenys viename, todel neaisku apie kuri zmogu kortos rodo, ar apie motina, ar apie dar negimusi jos vaikuti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 22 spalio 2009 - 15:05