Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(xde @ 2009 10 14, 15:54)
aisku,kad jos gyvenimo patirtis gali itakoti sakomus zodzius...
Kazkaip prisiminiau tokia jau mirusia bureja is Minsko plento...Eiles pas ja nuo 6 ryto budavo,visas Vilnius ir is aplinkiniu rajonu suvaziuodavo pas ja puikiausiomis masinomis...O laukdavome jos pasirodant tarp vistu ir slankiojanciu kaciu ,kol ji, kaip ragana, isslinks is sukezusios pasiures...Cia pries 10 -15 metu buvo...Tai ji kaip didziausia laime pasakydavo rusiskai-pamils tave kariskis lotuliukas.gif


Ir aš prie to pačio prikišiu savo trigrašį. Tada kai laukiau ir aš eilėje ( pas buvusią būrėją iš Minsko plentO ) atvažiavo vyras ir dėkojo už tai , kad ji išpranašavusi , jog jisai laimės mašiną. Tais laikais oho laimėjimas. bet tai apie tai kas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2009 10 15, 13:50)
Taip, beabėjo kalba  mirksiukas.gif
4u.gif
pažistu ne vieną žmogų gyvenantį visą gyvenimą Lietuvoj, o lietuviškai ne bum bum schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 15, 20:00)
4u.gif
pažistu ne vieną žmogų gyvenantį visą gyvenimą Lietuvoj, o lietuviškai ne bum bum schmoll.gif  doh.gif

Gali būti, aš nesusidūriau su tuo wink.gif
Atsakyti
laba 4u.gif noriu ir as papasakot per paskutinius du menesius buvau pas dvi burejas ,nes neiseina jau du metus vaikiuku susilaukt .buvau pas liuba is grigiskiu ir liudmila prie hales turgaus , tai va po liudmilos isejau kvadratine galva, nes viska tik blogo sake nieko gero vien kad sergu kazkuo, kad su vyru skirsiuos ir t.t ejau kad suzinot ar bus vaikiuku tai sake sunkiai, o kita sake kad bus du vaikai ir t.t nebezinau ne ka galvot ,nes vistiek per smegenys duoda kai pasalo kad viskas blogai ,tik sutapo abi sake kad prakeikimas is proseneliu eina kazkoks ,gal kuri buvot nors pas viena is ju ar pildos kas,nes tais blogumais nesinori tiket verysad.gif jau pagalvoju kad geriau ir eit nereikejo blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(swetoonia @ 2009 10 17, 01:57)
buvau pas liuba is grigiskiu ir liudmila prie hales turgaus ,gal kuri buvot nors pas viena is ju ar pildos kas

esu buvusi seniai pas Liuba is Grigiskiu,tada sake,kad nemato vaiku ateityje...na,mazdaug taip,nebepamenu tiksliai.Kelis metus po burimo ir neturejau vaiku,bet ir planu jokiu nebuvo.
O pernai gime nuostabi dukryte ir nereikejo vaikscioti nei pas burejas,nei pas gydytojus,kad jos susilaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Zmogaus galiose labai daug....Bet nei vienas ZMOGUS NEGALI MATYTI ATEITIES.....Ateities variantu yra tikrai ne vienas....Ir visokios liubos,galios,zojos,marytes ir t.t.,kurios sau leidzia tokius pareiskimus,yra tiesiog nusikalteles ir niekas daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 10 17, 12:21)
Zmogaus galiose labai daug....Bet nei vienas ZMOGUS NEGALI MATYTI ATEITIES.....Ateities variantu yra tikrai ne vienas....Ir visokios liubos,galios,zojos,marytes ir t.t.,kurios sau leidzia tokius pareiskimus,yra tiesiog nusikalteles ir niekas daugiau.



Tiesiog verta įsirėminti šiuos žodžius!!!
Atsakyti
QUOTE(swetoonia @ 2009 10 16, 23:57)
laba 4u.gif  noriu ir as papasakot per paskutinius du menesius buvau pas dvi burejas ,nes neiseina jau du metus vaikiuku susilaukt .buvau pas liuba is grigiskiu ir liudmila prie hales turgaus , tai  va po liudmilos isejau kvadratine galva, nes viska tik blogo sake  nieko gero vien kad sergu kazkuo, kad su vyru skirsiuos ir t.t ejau kad suzinot ar bus vaikiuku tai sake sunkiai,  o kita sake kad bus  du vaikai ir t.t nebezinau ne ka galvot ,nes vistiek per smegenys duoda kai pasalo kad viskas blogai ,tik sutapo abi sake kad prakeikimas is proseneliu eina kazkoks ,gal kuri buvot nors pas viena is ju ar pildos kas,nes tais blogumais nesinori tiket verysad.gif jau pagalvoju kad geriau ir eit nereikejo blink.gif  biggrin.gif

Geriau Dievuliu tikek ir sviesia ateitim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 10 17, 12:21)
Zmogaus galiose labai daug....Bet nei vienas ZMOGUS NEGALI MATYTI ATEITIES.....Ateities variantu yra tikrai ne vienas....Ir visokios liubos,galios,zojos,marytes ir t.t.,kurios sau leidzia tokius pareiskimus,yra tiesiog nusikalteles ir niekas daugiau.

thumbup.gif už tokias gilias ir teiisngas mintis man ir patinka Chiromantė thumbup.gif
Atsakyti
sveiki, noreciau ir as prie jusu prisijungti, tiesiog pasidalinti savo patirtimi ir nuomone, 2005 teko pergyventi be galo dideli sukretima ir kaip tycia tiesiog visuose srityse prasidejo dideli nemalonumai, tada pirma karta ir nuejau pas bureja ieskodama gal atsakymo i savo bedas, gal buvo didele baime pries ateiti, gal man tai buvo daugiau psichologine pagalba, kad viskas susitvarkys ir ta juoda linija kada nors baigsis, as tiesiog galima pasakyti isitraukiau i ta pas burejas vaiksciojimo maratona, man tada kazkodel atrode, kad kai nueinu pas viena is bureju jos zodzius patvirtinti reikia kitos burejos ir taip toliau, tai va teko apsilankyti turbut beveik pas visas Vilniaus burejas apie kurias yra minima siame forume, istikruju man " pasveikti" ir isspresti mano problemu nepadejo nei viena bureja, o del ateities " pranasavimo" tai teisi buvo tik viena bureja tai Alvyda Uzkuraitiene ir parapsichologas Vladimiras Azanovas.
Praejus nemazai laiko, as tiesiog pasidariau sau tokia isvada, kad kartais burejos paslaugos tikrai reikalingos ( pvz: pries kelione, operacija ir tt), bet taip pat labai svarbu atrasti sau tinkama ( panasiai kaip ir gydytoja), priimtina kaip zmogu, labiausiai mano nuomone man teko nusivilti, gal tai liecia tik mano patirti tai buvo Svetlana is Pasilaiciu, Regina is Antakalnio, L.Malinauskas, Liuba is Grigiskiu, labiausiai man buvo gaila ne isleistu pinigu uz sias paslaugas, bet kazkokiu nesamoningu vilciu suteikimo, jeigu issireikus grubiau tai visisko nusisnekejimo.
linkiu visoms pacioms issispresi savo problemas be jokiu bureju pagalbos, pasitiketi tik savimi arba susirasti tikrai sau tinkama bureja. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Mano istorija panasi, kaip dvictorijos. Nesiplesiu, tiesiog dalinuosi 2 metu patirtim: kazka uzsiprogramuoti nuo isgirsto, gal?
Kaip puikia tarologe (nepamenu vardo, atleiskit; prie Santariskiu ziedo gyvena) cia SM'e rekomendavo; tai, ka ji man isdeste (klausimai buvo konkretus)- niekas neissipilde, taip pat tuscia buvo pas Liuba is Grigiskiu. Ir isvardinsiu zmones, kuriu destymas daugiau/maziau turejo svaros: Sveta is Pasilaiciu, Zoja, Jelena is Algirdo g., Judita, Azanovas, Valentina (atrodo) is Vievio ir netoli Bigo gyvenanti zemaite (taip pat vardo nepamenu). Reziumuociau, tas pajautimas, pas ka eiti ateina is giliau; kai tau sunku ir krenti ieskai visokiu siaudu. Ir nera noro diskutuoti darai tai kvailai/bedieviskai/nepasvertai ar dar kaip. As tuomet suvokiau taip- noriu kazkokios kitokios pagalvos. Tai tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taputa: 17 spalio 2009 - 18:47
Galiu pasakyti tik tiek, kad pati kreipiausi į būrėją tik tada kai pajutau, kad man reikia pagalbos ir kaip sakė dvictoria, kad patvirtinti išgirstą kripiesi dar ir dar pas kitą būrėją, aš kreipiasi pas dvi, ir jaučiu su kuria iš tų dviejų moteriškių yra man "artimesnė" ir iš kurios aš išeinu su prašvesėjusia galva, kuri viską man išdeliojo į lentynėles.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olinda: 17 spalio 2009 - 20:35