Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(zwezda0702 @ 2010 05 11, 11:32)
noriu nueit pas svetlana ar vida is pasilu,nezinau pas kuria cia nueit,abi tuoj pacioj net gt gyvena,gal patarsit pas kuria geriau eit? g.gif

as pas vida buvau. tai nieko kaska pasake kaska pro sali, bet ji kaip zmogus miela. tik kad va noreciau pas svetlana pamegint nueit, gal kas kontaktus zinot ir galetu pasidalint?
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 05 11, 16:32)
as pas vida buvau. tai nieko kaska pasake kaska pro sali, bet ji kaip zmogus miela. tik kad va noreciau pas svetlana pamegint nueit, gal kas kontaktus zinot ir galetu pasidalint?

as siand pas svetlana visgi uzsirasiau,uzrase 25dienai ,tik tada laisva buvo,paklausiau ar yra konkretus mokestis pasake nuo 30lt iki kiek norit smile.gif kazkaip cia man nelabai toks issireiskimas g.gif na bet nueisiu paziuresim smile.gif jos nr 867273561 4u.gif
Atsakyti
O gal kas ka zinot apie bureja-ekstrasense Katia? Berods seskineje dirba ir uzsirasineti tik pirmadieniais galima g.gif
Atsakyti
Sveikos berginos, gal kuri zinote kur Serioza dabar rasti? Pries kokius 6-8 metus buvau, tai visai patiko
Atsakyti
QUOTE(Renia @ 2010 05 12, 13:30)
Sveikos berginos, gal kuri zinote kur Serioza dabar rasti? Pries kokius 6-8 metus buvau, tai visai patiko



bent jau prieš metus dirbo aludarių g. kirpykloj. Buvau, bet nieko. Vis matė, kad pas mane 2vaikai, tačiau neturiu nei vieno (ir abortų nedarius). O va, kad su vyru išsiskirsiu tai išsipildė. (5) 2498902 pabandykit šituo tel.
Atsakyti
Sweikos merginos, gal galit i az kuri turit vidos is svetlanos is pasilu adresiukus, kainas ir kontaktus?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciaika @ 2010 05 13, 13:02)
bent jau prieš metus dirbo aludarių g. kirpykloj. Buvau, bet nieko. Vis matė, kad pas mane 2vaikai, tačiau neturiu nei vieno (ir abortų nedarius). O va, kad su vyru išsiskirsiu tai išsipildė. (5) 2498902 pabandykit šituo tel.

To " matyti" neimanoma NIEKAM...nesvaikit-apgaudineja jus kaip vaikus...Uz ka jus mokat pinigus?
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 05 11, 20:52)
O gal kas ka zinot apie bureja-ekstrasense Katia? Berods seskineje dirba ir uzsirasineti tik pirmadieniais galima  g.gif


Sveika,

O jinai tikrai buria kortomis, nes jai skambinau tai jinai sako neburiu kortomis ir isvis taip nenoriai snekejo. Siaip nelabai , manau, is gatves zmones priima. Bet taip ir nesupratau ka jinai atlieka? Gal tu gali daugiau info?
Atsakyti
QUOTE(Cikita2009 @ 2010 05 17, 11:39)
Sveika,

O jinai tikrai buria kortomis, nes jai skambinau tai jinai sako neburiu kortomis ir isvis taip nenoriai snekejo. Siaip nelabai , manau, is gatves zmones priima. Bet taip ir nesupratau ka jinai atlieka? Gal tu gali daugiau info?

nezinau, internete viena panele sake, kad buvo.. Sake lyg ir is nuotrauku neblogai pasako g.gif neveltui sake, kad ji daugiau ekstrasense, o ne bureja g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 05 17, 21:05)
nezinau, internete viena panele sake, kad buvo.. Sake lyg ir is nuotrauku neblogai pasako  g.gif neveltui sake, kad ji daugiau ekstrasense, o ne bureja  g.gif


Tai va, va.. Jinai , manau, tik is nuotrauku info nuskaito .....
Atsakyti
О aš pas tokią Jelena lankausi iš Aguonų gatvės.

Kai man reikia bendrai situacijos ji buria, bet dažniausiai aš į ją kreipiuosi su konkrečiais klausimais. Ji labai išnagrinėja situacija ir labai aiškiai ir tiksliai išpranašauja kas bus, jeigu aš pasielgsiu vienaip ar kitaip. Ir jos pranašystės visada pildosi.

Žinau, kad pas ja ir verslininkai lankosi ir dėl asmeninio gyvenimo ji labai gerai pataria ir išpranašauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selenia @ 2010 05 24, 08:56)
О aš pas tokią Jelena lankausi iš Aguonų gatvės.

Kai man reikia bendrai situacijos ji buria, bet dažniausiai aš į ją kreipiuosi su konkrečiais klausimais. Ji labai išnagrinėja situacija ir labai aiškiai ir tiksliai išpranašauja kas bus, jeigu aš pasielgsiu vienaip ar kitaip. Ir jos pranašystės visada pildosi.

Žinau, kad pas ja ir verslininkai lankosi ir dėl asmeninio gyvenimo ji labai gerai pataria ir išpranašauja smile.gif

O ji taro kortom buria ar paprastomis?
Atsakyti