Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(mukuruku @ 2010 05 02, 19:28)
sveikos ;]
turiu tokia bedele... roze. gal kuri yra susidurusi? gal zinot kokia bobute kuri uzkalba?
buciau labai dekinga: kamila.fazylova@gmail.com

nesenei drauges motinai isgyde roze tas senelis is zaliuju ezeru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nikė* @ 2010 05 03, 08:25)
tokiais dalykais jokių būdu negalima užsiiminėti.  nono.gif  Jei jis jūsų nemyli, tai reiškia jis ne jums, susirasit kitą, tik reikia šį paleisti. Jei ir priversit jį jūs pamilti, tai reiškia esat egoiste, ir jums rūpite tik jūs, o tuo tarpu apie savo vyrą negalvojat, kad jis irgi nori būti žmogus, ir galbūt deja, jis tos laimės nesieja su jumis. Jei ir eitumėte pas būrėją, tai čia jau juodoji magija, manyčiau, priverst prievarta mylėti- nusižengimas prieštaraujantis visiems gamtos dėsniams. Be to, pagal bumerango principą. Ir manau, čia ne būrėjų reik, o pokalbio su juo. ar šnekėjotes su juo?


Pritariu ir aš 100 procentų.shrutenecka,jūs jį mylit, kaip sakot, o save ar MYLIT bigsmile.gif Pradėkit nuo savęs, pati keiskitės, vidumi, išore. O būrėjos vargu ar imsis tokių dalykų, o kas imtųsi, tai manau jau ne 50 LT kainuotų, o tūkstantėliais biggrin.gif Tik vargu ar Lietuvoj rasit tongue.gif Ar verta? O apie pasekmes ar pagalvojot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 03 gegužės 2010 - 15:19


QUOTE(Lorette @ 2010 05 03, 16:18)
Pritariu ir aš 100 procentų.shrutenecka,jūs jį mylit, kaip sakot, o save ar MYLIT bigsmile.gif Pradėkit nuo savęs, pati keiskitės, vidumi, išore. O būrėjos vargu ar imsis tokių dalykų, o kas imtųsi, tai manau jau ne 50 LT kainuotų, o tūkstantėliais biggrin.gif Tik vargu ar Lietuvoj rasit tongue.gif Ar verta? O apie pasekmes ar pagalvojot g.gif



jei yra tokie kvaili norai-kazka priverst kazka pajaust...atsiras ir kas tokiu purvu uzsiima. uz tuos pat 50 lt galima surast.
Atsakyti
QUOTE(*Nikė* @ 2010 05 03, 06:25)
tokiais dalykais jokių būdu negalima užsiiminėti.  nono.gif  Jei jis jūsų nemyli, tai reiškia jis ne jums, susirasit kitą, tik reikia šį paleisti. Jei ir priversit jį jūs pamilti, tai reiškia esat egoiste, ir jums rūpite tik jūs, o tuo tarpu apie savo vyrą negalvojat, kad jis irgi nori būti žmogus, ir galbūt deja, jis tos laimės nesieja su jumis. Jei ir eitumėte pas būrėją, tai čia jau juodoji magija, manyčiau, priverst prievarta mylėti- nusižengimas prieštaraujantis visiems gamtos dėsniams. Be to, pagal bumerango principą. Ir manau, čia ne būrėjų reik, o pokalbio su juo. ar šnekėjotes su juo?


As ir pritariu,cia ne zaidimas,negalima to daryt,jai padarysi tas zmogus bus su tavim,bet palaipsniuj jis ,sunyks,prazus,jai myli paleisk,ir palinkek jam geros kloties,tai ir pati to sulauksi!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilnatve @ 2010 04 24, 22:42)
Dvarcionyse yra moteris,kuri labai daug kam padejo smile.gif



Na, jei kalbame apie ta pacia moteriske is Dvarcioniu, tai man ji tikrai nieko nepadejo... Labai gera ispudi paliko, bet tik tiek - ispudi sad.gif o jei kas ir pildosi tai isvis - atvirksciai, bet visai visai atvirksciai, na taip, viena dalyka ji atpejo, kai sake, kad bus kazkokia bloga zinia is uzsienio, sakau, kad neturi nieko uzsieni... tai viskas baigesi tuo, kad mire M. JACKSON' as smile.gif zinia bloga ir is uzsienio smile.gif vat kaip as susiejau viska tongue.gif Na, ji net nepamate, kad esu istekejusi... Zodziu, labai ja tikejau, o gavosi snipstas...
Galiu pasakyti tik tiek, kad iki siol kiek esu buvusi pas visokias burejas, tai labiausiai patiko LIUBA is GRIGISKIU. Pas ja buvau pries 3 metus, dabar kazkaip neseniai buvau uzsirasiusi, nuvaziavau, o ji - tiesiog neatidare duru... tai is pykcio istryniau visus kontaktus, o dabar aisku gailiuosi... Matyt kazkas zmogui nutike, nes toks neatsakingumas... Na, bet aplamai tai labai gerai viska ji ten nusake, viskas issipilde 100 %. Tik turiu pastebeti, jog tada ejome kartu su draugu, tai jam kaip pradejo burti ir viska sakyti,nors jis ir nelabai norejo, bet... Tai ka jam sake - viskas issipilde, viskas, na o kai bure man - tik pasake, viskas pas tave gerai, baigsi mokslus, apginsi darba, istekesi, o i detales daugaiu nesileido, kad ir kaip as prasyciau pasismulkint... Tai dabar, kai matau, kad viskas pildosi, man kyla klausimas, ar cia mano gyvenime nieko gero nenusimato, ar kazkas labai blogo, kad taip, galima sakyti, nieko nepasake... Gal kas zino, kaip tokia situacija traktuoti??? g.gif dekinga
Atsakyti
Kas liečia Liuba iš grigiškių, tai reikėjo palaukti ir bandyt skambinti dar telefonu, nes būna, jai žmogus koks užsilaiko, ir jai tuo metu ji skaito su juo maldas, tai ji tikrai durų neatidaro.
Buvau aš pas ją, kai gavau sudirbtą magistro racenziją, tai ji pasakė, kad verta eit gintis, kiek gausiu ir pan.Viskas išsipildė
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2010 05 04, 10:21)
Kas liečia Liuba iš grigiškių, tai reikėjo palaukti ir bandyt skambinti dar telefonu, nes būna, jai žmogus koks užsilaiko, ir jai tuo metu ji skaito su juo maldas, tai ji tikrai durų neatidaro.
Buvau aš pas ją, kai gavau sudirbtą magistro racenziją, tai ji pasakė, kad verta eit gintis, kiek gausiu ir pan.Viskas išsipildė


Na va sakau, gera ji bureja, taciau tada kai buvau tai nemanau, kad ji buvo uzsiemusi, man kilo itarimas, kad ji gal, nu sorry, bet pagerus kokia buvo, nes vyras girdejos per duris sauke: Liuba, Liuba vstavaj, eto k tebe liudi prisli... Zodziu, po tokiu fokusu, nu kiek laiko sugaista, o dar i grigiskes trenktis teko... istryniau numeri, bet jei kartais turi kas, tai gali imesti smile.gif Aciu.
Bet man tai va tik klausimas, ar eiti dar karta pas ja, kai tada man venge ka ir besakyt...
Atsakyti
Ech, permečiau akimis šią temelę ir nejuokais nustebau - kiek vis dėlto patiklių mergaičių, ir kaip klesti biznis 'būrėjoms' ir šamanėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2010 05 04, 10:21)
Kas liečia Liuba iš grigiškių, tai reikėjo palaukti ir bandyt skambinti dar telefonu, nes būna, jai žmogus koks užsilaiko, ir jai tuo metu ji skaito su juo maldas, tai ji tikrai durų neatidaro.
Buvau aš pas ją, kai gavau sudirbtą magistro racenziją, tai ji pasakė, kad verta eit gintis, kiek gausiu ir pan.Viskas išsipildė

drinks_cheers.gif ji kai buna su klientais, tai praso atejusiu palaukti uz duru.
Buvau pries 5 metus pas ja, pirma karta kai buvau 100 proc teisybe pasake ir viskas issipilde, o kita karta, kai buvau, tai bendrai nieko konkretaus nepasake. Kontaktu neturiu
Atsakyti
As ir buvau pas keleta tu bureju, bet ne viena man ju ispudzio nepaliko. Viska pasakoja pagal atitinkama situacija. Jos paklausineja ir po to pagal tai kuria scenariju, griskite namo ir pagalvokite, ar suzinojote kazka naujo, dazniausiai nieko. O jeigu kartais nezinote kaip elgtis vienoj ar kitoje situacijoje tai elkites kaip sirdis sako, nes jai kazko klausysite, tai po to gali pradeti kilti klausimu, o kaip butu buve , jeigu buciau priesingai pasielgus.
Cia is bendro patyrimo, Azanovas stiprus, bet per daug is jo nesitikekite pinigai ne mazi, o daugiau pusvalandzio laiko neskiria. Ir siaip nesigilina i Jusu problema taip arba ne, labai saltas pasirode, pirmuma teikia pinigams.,gal ir gali atsakyti i Jusu uzduodamus klausimus, bet kiek jose tiesos tenka visvien paciam apsispresti.
Is dvarcioniu moteris su gera energija, bet daugiau psichologe, o ne pranasautoja, manau turi daug energijos ir gali padeti zmogui atsistatyti, bet buria grynai pagal situacija, pvz, konkreciai pasakiau savo situacija, ji sako taip ir elkis , kaip tu ir galvojai, po to jai papriestarauji surandi kliuti, tai jinai is karto, oi tada bus labai sunku..tai kokia cia bureja, jeigu jinai vadovaujasi situcija,o ne pasakoja ka kortos rodo...Ir is vis puse nepasake , kokios kortos iskrito, as pati jos klausinejau .Nezinojo ar dabar esantis salia vyras bus tas, su kuriuo siesis mano ateitis ir pan.. Nu isigilinus tai nieko nezonojo..
Atsakyti
QUOTE(Cikita2009 @ 2010 05 05, 13:19)
As ir buvau pas keleta tu bureju, bet ne viena man ju ispudzio nepaliko. Viska pasakoja  pagal atitinkama situacija. Jos paklausineja ir po to pagal tai kuria scenariju, griskite namo ir pagalvokite, ar suzinojote kazka naujo, dazniausiai nieko. O jeigu kartais nezinote kaip elgtis vienoj ar kitoje situacijoje tai elkites kaip sirdis sako, nes jai kazko klausysite, tai po to gali pradeti kilti klausimu, o kaip butu buve , jeigu buciau priesingai pasielgus.
Cia is bendro patyrimo, Azanovas stiprus, bet per daug is jo nesitikekite pinigai ne mazi, o daugiau pusvalandzio laiko neskiria. Ir siaip nesigilina i Jusu problema taip arba ne, labai saltas pasirode, pirmuma teikia pinigams.,gal ir gali atsakyti i Jusu uzduodamus klausimus, bet kiek jose tiesos tenka visvien paciam apsispresti.
Is dvarcioniu moteris su gera energija, bet daugiau psichologe, o ne pranasautoja, manau turi daug energijos ir gali padeti zmogui atsistatyti, bet buria grynai pagal situacija, pvz, konkreciai pasakiau savo situacija, ji  sako taip ir elkis , kaip tu ir galvojai, po to jai papriestarauji surandi kliuti, tai jinai is karto, oi tada bus labai sunku..tai kokia cia bureja, jeigu jinai vadovaujasi situcija,o ne pasakoja ka kortos rodo...Ir is vis puse nepasake , kokios kortos iskrito, as pati jos klausinejau .Nezinojo ar dabar esantis salia vyras bus tas, su kuriuo siesis mano ateitis ir pan.. Nu isigilinus tai nieko nezonojo..

drinks_cheers.gif va va, pas ta pacia bureja ir as buvau - moteriske su gera energija, gerais norais, bet jau burtai tai pas ja va stai tokie kaip tu ir nusakei - ka pati pasakysi, ta jinai ir kortose izvelgs biggrin.gif

o del sirdies klausimosi, teisybe, reikia klausytis, ale kai vienas skilvelis sako viena, o ktas - kita, ka tada - begi pas burejas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muksiukas: 06 gegužės 2010 - 01:28
QUOTE(jurgita_111 @ 2010 04 27, 13:56)
sveikutes,pati pas ja nebuvau,bet drauge ja pazista,tai sake neblogai buria... ir anksciau apie 30-50 lt. lyg imdavo..dab.nezinau.. smile.gif g.gif

bet ji tik rusiskai kalba ? lietuviskai ne ? g.gif nes rusu as nemoku 4u.gif
Atsakyti