Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Lenusikas @ 2010 04 23, 20:45)

Del kurios vietos cia tas isterinis juokas? Viena nusisnekejo,kita pazvygavo...o problema tai daugiau negu rimta,jeigu ka....Siai dienai Kauno bureju temoje su cudo-judo priesaky-nera lygiu....rytoj Vilniuj,poryt Klaipedoj ir t.t.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 24 balandžio 2010 - 00:45
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 04 14, 03:42)
negi niekas nežinot?  verysad.gif

Dvarcionyse yra moteris,kuri labai daug kam padejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 04 24, 00:42)
Chiromante, o tavo inicialai ne L.A.? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 04 24, 00:42)
Del kurios vietos cia tas isterinis juokas? Viena nusisnekejo,kita pazvygavo...o problema tai daugiau negu rimta,jeigu ka....Siai dienai Kauno bureju temoje su cudo-judo priesaky-nera lygiu....rytoj Vilniuj,poryt Klaipedoj ir t.t.....

Ir kokia ta problema g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 04 24, 22:37)
Chiromante, o tavo inicialai ne L.A.?  bigsmile.gif

Ne,Mititeja...mano inicialai Ž.K.,jeigu tau tai ka nors sakytu bigsmile.gif Pinigu is savo ziniu neuzdirbineju,todel neturiu jokio asmeninio suinteresuotumo ka nors kritikuodama ar girdama...bet turiu nemazai ziniu ir patirties,todel zinau,ka kalbu....O kaip kas ta priima-ju asmeniniai reikalai.... irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 25 balandžio 2010 - 16:41
sveikos 4u.gif gal esate buvusios pas bureja svetlana dausiniene?kaip ji?ja rode vakar per tv3,kedzio nuzudyma bure,idomu butu apsilkankyti,jei ji tikrai taip viska mato,ar tik spelioja?kokios kainos pas ja?gal kas kontaktus zinote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 04 27, 09:53)
sveikos 4u.gif  gal esate buvusios pas bureja svetlana dausiniene?kaip ji?ja rode vakar per tv3,kedzio nuzudyma bure,idomu butu apsilkankyti,jei ji tikrai taip viska mato,ar tik spelioja?kokios kainos pas ja?gal kas kontaktus zinote? 4u.gif



gaila nemeciau laidos, o gal zinot, kur ta laida paziuret galima ? irasyta gal kur g.gif
Atsakyti
sveikutes,pati pas ja nebuvau,bet drauge ja pazista,tai sake neblogai buria... ir anksciau apie 30-50 lt. lyg imdavo..dab.nezinau.. smile.gif g.gif
Atsakyti
sveikos ;]
turiu tokia bedele... roze. gal kuri yra susidurusi? gal zinot kokia bobute kuri uzkalba?
buciau labai dekinga: kamila.fazylova@gmail.com
Atsakyti
sveika.labai reike pagalbos. doh.gif noriu kad vyras mane pamyltu.myliu ji.o jis manes ne pastebi jau metus.reike burejos kuri pagal jo nuotrauka galetu jega ji priversti mane pmilti wub.gif .jejgu turyte kokius kontaktus bureju rasykite.busiu dekinga
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(shrutenecka @ 2010 05 03, 09:00)
sveika.labai reike pagalbos. doh.gif noriu kad vyras mane pamyltu.myliu ji.o jis manes ne pastebi jau metus.reike burejos kuri pagal jo nuotrauka galetu jega ji priversti mane pmilti wub.gif .jejgu turyte kokius kontaktus bureju rasykite.busiu dekinga
verysad.gif


tokiais dalykais jokių būdu negalima užsiiminėti. nono.gif Jei jis jūsų nemyli, tai reiškia jis ne jums, susirasit kitą, tik reikia šį paleisti. Jei ir priversit jį jūs pamilti, tai reiškia esat egoiste, ir jums rūpite tik jūs, o tuo tarpu apie savo vyrą negalvojat, kad jis irgi nori būti žmogus, ir galbūt deja, jis tos laimės nesieja su jumis. Jei ir eitumėte pas būrėją, tai čia jau juodoji magija, manyčiau, priverst prievarta mylėti- nusižengimas prieštaraujantis visiems gamtos dėsniams. Be to, pagal bumerango principą. Ir manau, čia ne būrėjų reik, o pokalbio su juo. ar šnekėjotes su juo?
Atsakyti
Pritariu Nikės pasisakymui.... rolleyes.gif
Atsakyti