Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 09, 21:00)
man atrodo jos jau nebera gyvuju tarpe,nebent ne apie sita galvoju g.gif


Anksciau ten bure mociute,tai jos jau nebera senai,dabar ten buria Rita,bent jau pries 5m.bure ji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindija: 09 balandžio 2010 - 22:30
QUOTE(sindija @ 2010 04 09, 23:29)
Anksciau ten bure mociute,tai jos jau nebera senai,dabar ten buria Rita,bent jau pries 5m.bure ji 4u.gif

supratau,o ar cia ji kokia paveldetoja tos mociutes?ar sutapimas kad tame plente gyvena? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 10, 14:42)
supratau,o ar cia ji kokia paveldetoja tos mociutes?ar sutapimas kad tame plente gyvena? blush2.gif

Tiksliai nezinau ar giminaite kokia ar kas...bet buria tame paciame name 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindija: 13 balandžio 2010 - 22:33
QUOTE
Kad ir kaip begalvočiau, vis neapsisprendžiu pas kokią burėją geriau eiti.. Patarkit pas kurią labiausiai tinka eiti mokslo, meilės ir panašiais klausimais


negi niekas nežinot? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 04 14, 02:42)
negi niekas nežinot?  verysad.gif

na cia kiek forumo dalyviu tiek ir nuomoniu,taigi jum sprest pas ka eit smile.gif snekama cia pastovejai apie tokias poluliaresnes, tai vat isrinkit pas kuria nors nueit ,a poto mum ispudzius papasakosit:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 04 14, 02:42)
negi niekas nežinot?  verysad.gif


Pabandykit nueiti pas Vidą iš Pašilaičių. aš šiandien vėl pas ją buvau, jau antra karta. patinka man pas ja nueiti, bet šiandien ji tokia liudna buvo ir nusivylus gyvenimu, kad tas liudesys mane net paveike ir. kazkaip net ne kaip jauciuos,,, bet aplamai ji i uzduotus klausimus atsako tiesiai sviesiai ir konkreciai. pabandykit pas ja.
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2010 03 30, 09:48)
Labas rytas  4u.gif
na ka, galiu papasakoti ispudzius apie Virginija  rolleyes.gif
Pas ja buvau 2 valandas, tai kai isejau - galva net skaudet pradejo nuo visos informacijos unsure.gif
Siaip ka galiu pasakyti, nors cia mano pirmas apsilankymas pas burejas, bet likau labai maloniai nustebinta, kadangi is sono paziurejus - atrodytu, kad ji mane pazysta kaip nulupta  ax.gif apie praeiti ir dabarti pasake viska, kaip is tikruju yra/buvo, net tokias smulkmeneles, apie kurias jau net pamirsus buvau  smile.gif o apie ateiti - tai laikas parodys, tikiuosi viskas bus gerai, kaip ir sake  thumbup.gif mane taip pat domino pora klausimu apie du zmones - taip pat likau labai nustebinta, kad apie juos pasake irgi taip, kaip yra, net ju savybes blogas ir geras pasake.. Tai net nezinau, ar cia koks sutapimas, ar visos gyvena toki pati gyvenima, kaip ir as, nes pasake tikrai viska, belieka laukti ir paziureti, kas bus ateityje  smile.gif
Na as, tai likau labai patenkinta  thumbup.gif



Sveikos, buvau as irgi pas Virginija 6dieni.Pirma karta lankiausi tokioje vietoje,taigi neturiu su kuo palyginti,taciau atsiliepimai patys geriausi.Visu pirma,ji man labai patiko kaip zmogus,tokia su nuomone ir poziuriu i viska,feministe:) Ir siaip,moteriske issilavinusi,ne siaip kokia vos rastinga bobute. Dvi valandos ziauriai greit praejo,bet irgi isejau su galvos skausmu-sunku tiek daug informacijos priimt man buvo. Tiksliai apie praeiti,na tarkim apie ivykius,mazai kalbejo,taciau apie seima,charakteri mano-kaip pirstu i aki.Turiu minciu apie nekilnojamo turto pirkima-dave patarimu,nors nesakiau,kad sitas klausimas man miegot neduoda.Del sveikatos nuramino ir uztikrino,kad senmerge neliksiu biggrin.gif Nezinau,kiek apskritai tame yra tiesos,taciau,duok die,kad viskas (na,isskyrus pora nelaimingu ivykiu)pildytusi smile.gif
Atsakyti
sveikutes,
gal zinot kas Palmiros Kelertienes telefono numeri, ir gal zinot kiek mazdaug kainuoja, labai busiu dekinga jeigu parasysit i AZ. ACIUKAS
Atsakyti
Jeigu domina numerologija, partneriu suderinamumo klausimas - galiu padeti. Rasykite el. pastu valdyk.savo.likima@gmail.com
Papildyta:
Buriu ir kortomis, bet priimu tik svarbiais klausimais.
Atsakyti
QUOTE(_Jurgita_ @ 2010 04 23, 18:11)
Jeigu domina numerologija, partneriu suderinamumo klausimas - galiu padeti. Rasykite el. pastu valdyk.savo.likima@gmail.com
Papildyta:
Buriu ir kortomis, bet priimu tik svarbiais klausimais.

O kokie klausimais butu svarbus?
Atsakyti
dobrij vecer damochki! ja prosu prosenija za moj russkij v vasem litovskom, pocital ja vasi razgovori na (bolnije temi),kto doroze-kto desevle [deret s vas dengi],kto aferist-kto net.jazik(lezuvis)bez kostej.ja nenazivaju sebia koldun-burejas,no ja hociu i starajus pomogat liudiam, mi vse greshni i rodilis v grehe.esli kto nuzdaetsia v sovete,pomoshi v trudnih obstojatelstvah postarajus pomoc. esli budut voprosi zvonite tel.n.864523617.zelaju vsem udaci i zdorovja.
Atsakyti
QUOTE(obojudoostrij @ 2010 04 23, 19:53)
dobrij vecer damochki! ja prosu prosenija za moj russkij v vasem litovskom, pocital ja vasi razgovori na (bolnije temi),kto doroze-kto desevle [deret s vas dengi],kto aferist-kto net.jazik(lezuvis)bez kostej.ja nenazivaju sebia koldun-burejas,no ja hociu i starajus pomogat liudiam, mi vse greshni i rodilis v grehe.esli kto nuzdaetsia v sovete,pomoshi v trudnih obstojatelstvah postarajus pomoc. esli budut voprosi zvonite tel.n.864523617.zelaju vsem udaci i zdorovja.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti