Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Eivilė32 @ 2010 04 06, 12:11)
la,
pas Sergeju buvau kazkur 2002 metais, tai ka jis man pasake issipilde viskas. visos laimes ir nelaimes...  smile.gif


Tas tai tiesa, as pas ji ir buvau 4 kartus, paskuti karta pries kazkur 1,5m, tai pranasystes eme truputi veluoti, ankstesniu apsilankymu pildydavosi super tiksliai, bet gal jam paskutini karta koks menulis buvo negeras... noreciau vel apsilankyti, bet vat pameciau jo telefona ... ir kazi kiek jis dabar ima g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 04 05, 17:46)
Matosi, kad sunki klientė buvai. Kai klientė būna normali, tai jai nereikia žinoti, turi ji vaikų ar ne- pati pasisako. Nieko nėra bjauriau už būrėjos "gaudymą". Kuo atviresnė klientė, tuo ji daugiau sau reikalingos info gauna, o kai eina tik norėdama "išbandyti" būrėją, tai ir rezultatas niekinis būna...
Na žinai, vaižgante, visai išnaglėjai: norėtum chaltūrą prastuminėt ir kad dar niekas nieko netikrintų. lotuliukas.gif Klientės ne "gaudo" ar "bando", o tikrina, ar tikrai būrėja išpranašaut gali, ar tik "pavartyt" klientės pateiktą informaciją.
Atsakyti
QUOTE(Neringaindr @ 2010 04 06, 11:32)
Tas tai tiesa, as pas ji ir buvau 4 kartus, paskuti karta pries kazkur 1,5m, tai pranasystes eme truputi veluoti, ankstesniu apsilankymu pildydavosi super tiksliai, bet gal jam paskutini karta koks menulis buvo negeras... noreciau vel apsilankyti, bet vat pameciau jo telefona ... ir kazi kiek jis dabar ima  g.gif

o idomu idomu,gal kas gali tel nr imest ir jo tarifus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 04 06, 15:20)
Na žinai, vaižgante, visai išnaglėjai: norėtum chaltūrą prastuminėt ir kad dar niekas nieko netikrintų.  lotuliukas.gif Klientės ne "gaudo" ar "bando", o tikrina, ar tikrai būrėja išpranašaut gali, ar tik "pavartyt" klientės pateiktą informaciją.


Nesu būrėja ir niekieno chaltūrų neprastūminėju.
Tegul tos tikrintojos pačios baigia kursus ir dėliojasi sau kortas kad ir kasdien. Iškart nuomonė pasikeistų.
Atsakyti
QUOTE(Neringaindr @ 2010 04 06, 11:32)
Tas tai tiesa, as pas ji ir buvau 4 kartus, paskuti karta pries kazkur 1,5m, tai pranasystes eme truputi veluoti, ankstesniu apsilankymu pildydavosi super tiksliai, bet gal jam paskutini karta koks menulis buvo negeras... noreciau vel apsilankyti, bet vat pameciau jo telefona ... ir kazi kiek jis dabar ima  g.gif


Pas Sergejų buvo mano pirmasis kartas pas būrėjus. Išsipildė tik vienas dalykas, visi kiti kažkaip ne į temą...
Kadangi ėjau pastūmėta padrūžkių, po to pasikalbėjom ką kuriai pranašavo, buvo dalykų, kuriuos žodis į žodį pasakė visom, o be to kaip suprantu dar eina moralizuojanti, pamokanti dalis, kuri yra daugeliui vienoda. Kaip, kad - tėvų mylėti nereikia, juos reikia gerbti, nevartoti alkoholio, nes priprasi, nesižaisti su dvasių kvietimais, nes karmą ar ką ten susigadinsi etc, etc.

viena iš padružkių - nuolatinė jo klientė irgi jau buvusi apie 4 ar 5 kartus, irgi minėjo laiko nesutapimus, bet taip pat sakė, kad tiksliai diagnozavo tėvų ligas, net jų nuotraukų nematęs...

paskutinį kartą ji buvo praeitą liepą, tai mokėjo 80 litų, o telefonas kiek žinau nepasikeitęs, galima skambinti į tą kirpyklą, ten moteros pas jį užrašo. Adresas aludarių g.4, telefoną galima susigūglinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringaindr @ 2010 04 06, 11:02)
Labas merginos,

gal kuri buvote pas Sergeju aludariu gatveje? Gal galetumete kontaktus ir kiek jis dabar ima? Aciu  ax.gif  4u.gif



QUOTE(Eivilė32 @ 2010 04 06, 11:11)
la,
pas Sergeju buvau kazkur 2002 metais, tai ka jis man pasake issipilde viskas. visos laimes ir nelaimes...  smile.gif




pas ji buvau as labai seniai ir 3 mano pazystami ne po karta. man nesamoniu prilkalbejo o vienai is pazystamu 1k nuejusiai pasake viska teisingai bet 2a k nesamones,.
Atsakyti
Matote su tuo Sergejum pries kokius 3 - 4 m kazkas atsitiko ir jis pradejo prasciau prognozuoti ... nes kas ejo anksciau nei pries 3 metus, tai visiems mano pazystamies pildesi labai tiksliai ir man tuo paciu ... kadangi as pas ji buvau 4 kartus kazkur 7 metu begyje, tai ivykiu testinumas, tikrai yra ir yra likimo kaita, nes jis sakydavo, kad turejo buti taip, bet bus va taip dabar... kazin ar per tuos 1,5 jo sugebejimai dar suprastejo ar kaip as vyliuosi pagerejo...
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 03 06, 19:13)
Kad ir kaip begalvočiau, vis neapsisprendžiu pas kokią burėją geriau eiti.. Patarkit pas kurią labiausiai tinka eiti mokslo, meilės ir panašiais klausimais  4u.gif  blush2.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 04 06, 16:20)
Na žinai, vaižgante, visai išnaglėjai: norėtum chaltūrą prastuminėt ir kad dar niekas nieko netikrintų.  lotuliukas.gif Klientės ne "gaudo" ar "bando", o tikrina, ar tikrai būrėja išpranašaut gali, ar tik "pavartyt" klientės pateiktą informaciją.


Ačiū, Mititėja 4u.gif Manau pas būrėja tam ir einama, kad sužinot kažką ko pats nežinai, bet jai ji nesugeba net pasakyt tokių svarbių dalykų, tai kaip tikėt apie jos ateities spėjimus . O ir šiaip ji tikrai ne pirma pas kurią ėjau, taigi žinau kaip tai vyksta.
Atsakyti
QUOTE(Neringaindr @ 2010 04 06, 11:02)
Labas merginos,

gal kuri buvote pas Sergeju aludariu gatveje? Gal galetumete kontaktus ir kiek jis dabar ima? Aciu  ax.gif  4u.gif


Buvau pas ji du kartus,mazdaug pries metus,abu kartus buvo ne tos zvaigzdes,drauge pas ji taip pat buvo,pasake ta pati.
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 02 06, 00:45)
Laba diena.  4u.gif
Gal galit ka nors pasakyti apie bureja Rita is Minsko plento, laikas nuo laiko pas ja apsilankau, noreciau suzinoti jusu nuomone apie sita bureja.  ax.gif


Esu buvus viena karta pas ja pries kokius 5m.Siaip patiko.Tik,kad pas ja l.daug zmoniu buvo,nors uzsirasius buvau,bet nepatekau pagal sutarta laika,teko ilgai eilej prastoveti,kol patekau.Bijau pameluot,bet gal apie puse dienos.
Bulbulka,gal tu parasytum savo nuomone apie,nes svarstau,gal vel pas ja nuvaziuot.Ar visada pas ja taip,kad tenka vos ne puse dienos pralaukt,kad patektum.Ir kaip su mokejimu dabar?
Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2010 04 09, 16:27)
Esu buvus viena karta pas ja pries kokius 5m.Siaip patiko.Tik,kad pas ja l.daug zmoniu buvo,nors uzsirasius buvau,bet nepatekau pagal sutarta laika,teko ilgai eilej prastoveti,kol patekau.Bijau pameluot,bet gal apie puse dienos.
Bulbulka,gal tu parasytum savo nuomone apie,nes svarstau,gal vel pas ja nuvaziuot.Ar visada pas ja taip,kad tenka vos ne puse dienos pralaukt,kad patektum.Ir kaip su mokejimu dabar?

man atrodo jos jau nebera gyvuju tarpe,nebent ne apie sita galvoju g.gif
Atsakyti