Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(zwezda0702 @ 2010 03 29, 18:57)
na  laukiam,laukiam pasakojimo biggrin.gif


Labas rytas 4u.gif
na ka, galiu papasakoti ispudzius apie Virginija rolleyes.gif
Pas ja buvau 2 valandas, tai kai isejau - galva net skaudet pradejo nuo visos informacijos unsure.gif
Siaip ka galiu pasakyti, nors cia mano pirmas apsilankymas pas burejas, bet likau labai maloniai nustebinta, kadangi is sono paziurejus - atrodytu, kad ji mane pazysta kaip nulupta ax.gif apie praeiti ir dabarti pasake viska, kaip is tikruju yra/buvo, net tokias smulkmeneles, apie kurias jau net pamirsus buvau smile.gif o apie ateiti - tai laikas parodys, tikiuosi viskas bus gerai, kaip ir sake thumbup.gif mane taip pat domino pora klausimu apie du zmones - taip pat likau labai nustebinta, kad apie juos pasake irgi taip, kaip yra, net ju savybes blogas ir geras pasake.. Tai net nezinau, ar cia koks sutapimas, ar visos gyvena toki pati gyvenima, kaip ir as, nes pasake tikrai viska, belieka laukti ir paziureti, kas bus ateityje smile.gif
Na as, tai likau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,

tai štai aš nuėjau į Du pasaulius. Būrimas Lenormand kortomis. Nu ir pasilinksminau. Šiaip išmetė kortas apie mane kokia aš graži, gera ir mylinti, atsidavusi ir t.t. nu tiesiog dievo dovana biggrin.gif tačiau va , kad aš išsiskyrus, tai nematė, apie vaikus ir paklausė, o kai pasakiau, kad nėra, tai pareiškė, kad bus smile.gif Apie dabartinį draugą metė kortas. Sako tai jis pinigų turi, aš tai paneigiau ir ta pačią akimirką ir ji pamatė, kad kažkas ten pas jį tuos pinigus "atmuša". Ai dar pasakė, kad pas mane tokia karma, kad visi vyrai bus linkę apgaudinėti, nudžiugino smile.gif bet pamatė, kažkokį užsienietį mano gyvenime greitai, o šiais metais turiu numačius keletą kelionių, tai jau reiks lipt ant kaklo visiems iš eilės lotuliukas.gif
tai va už 50lt sužinojau, kad esu nuostabus žmogus, alia su vyrais ne kas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linciaika: 30 kovo 2010 - 14:05
QUOTE(patrakusi @ 2009 10 12, 12:36)
Ar kas nors lankėsi nėščia pas būrėja?.. smile.gif


Žinok mes neseniai buvom, manau , kad galima, nieko nepakenkė, vaikutis jau yra sveikas ir vis ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 03 31, 20:36)
Žinok mes neseniai buvom, manau , kad galima, nieko nepakenkė, vaikutis jau yra sveikas ir vis ok  smile.gif

nepatartina eit nesciai virs 2ju men,na taip mano bureja sake,ir seip zinau kad kortos pinasi su vaiko kortom,jis gi irgi savo likima kaip ir turi,nors ir pilvelyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2010 03 30, 10:48)
Labas rytas  4u.gif
na ka, galiu papasakoti ispudzius apie Virginija  rolleyes.gif
Pas ja buvau 2 valandas, tai kai isejau - galva net skaudet pradejo nuo visos informacijos unsure.gif
Siaip ka galiu pasakyti, nors cia mano pirmas apsilankymas pas burejas, bet likau labai maloniai nustebinta, kadangi is sono paziurejus - atrodytu, kad ji mane pazysta kaip nulupta  ax.gif apie praeiti ir dabarti pasake viska, kaip is tikruju yra/buvo, net tokias smulkmeneles, apie kurias jau net pamirsus buvau  smile.gif o apie ateiti - tai laikas parodys, tikiuosi viskas bus gerai, kaip ir sake  thumbup.gif mane taip pat domino pora klausimu apie du zmones - taip pat likau labai nustebinta, kad apie juos pasake irgi taip, kaip yra, net ju savybes blogas ir geras pasake.. Tai net nezinau, ar cia koks sutapimas, ar visos gyvena toki pati gyvenima, kaip ir as, nes pasake tikrai viska, belieka laukti ir paziureti, kas bus ateityje  smile.gif
Na as, tai likau labai patenkinta  thumbup.gif


Jei ne paslaptis, tai kiek sumokėjai? smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciaika @ 2010 03 30, 14:02)
Sveikutės,

tai štai aš nuėjau į Du pasaulius. Būrimas Lenormand kortomis. Nu ir pasilinksminau. Šiaip išmetė kortas apie mane kokia aš graži, gera ir mylinti, atsidavusi ir t.t. nu tiesiog dievo dovana biggrin.gif tačiau va , kad aš išsiskyrus, tai nematė, apie vaikus ir paklausė, o kai pasakiau, kad nėra, tai pareiškė, kad bus smile.gif  Apie dabartinį draugą metė kortas. Sako tai jis pinigų turi, aš tai paneigiau ir ta pačią akimirką ir ji pamatė, kad kažkas ten pas jį tuos pinigus "atmuša". Ai dar pasakė, kad pas mane tokia karma, kad visi vyrai bus linkę apgaudinėti, nudžiugino smile.gif bet pamatė, kažkokį užsienietį mano gyvenime greitai, o šiais metais turiu numačius keletą kelionių, tai jau reiks lipt ant kaklo visiems iš eilės  lotuliukas.gif
tai va už 50lt sužinojau, kad esu nuostabus žmogus, alia su vyrais ne kas  ax.gif


Matosi, kad sunki klientė buvai. Kai klientė būna normali, tai jai nereikia žinoti, turi ji vaikų ar ne- pati pasisako. Nieko nėra bjauriau už būrėjos "gaudymą". Kuo atviresnė klientė, tuo ji daugiau sau reikalingos info gauna, o kai eina tik norėdama "išbandyti" būrėją, tai ir rezultatas niekinis būna...
Atsakyti
QUOTE(*Nikė* @ 2010 04 05, 18:08)
Jei ne paslaptis, tai kiek sumokėjai? smile.gif  blush2.gif


2 valandos 50 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2010 04 05, 19:50)
2 valandos 50 lt  4u.gif


o ji kortom būrė, jei taip tai kokiom? Ir gal galėtumėt jos kontaktus atsiųst, nes įdomu pasidarė, norėčiau nueiti pas kokią būrėją, o čia dar taip ir pigiai..
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2010 04 05, 19:50)
2 valandos 50 lt  4u.gif

ax.gif gal galima ir man kontaktus?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nikė* @ 2010 04 05, 18:58)
o ji kortom būrė, jei taip tai kokiom? Ir gal galėtumėt jos kontaktus atsiųst, nes įdomu pasidarė, norėčiau nueiti pas kokią būrėją, o čia dar taip ir pigiai..



QUOTE(J*G* @ 2010 04 05, 19:21)
ax.gif gal galima ir man kontaktus??  4u.gif


taip bure su kortom smile.gif ji gyvena Perkunkiemyje, jos tel. 869844538 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos,

gal kuri buvote pas Sergeju aludariu gatveje? Gal galetumete kontaktus ir kiek jis dabar ima? Aciu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringaindr @ 2010 04 06, 11:02)
Labas merginos,

gal kuri buvote pas Sergeju aludariu gatveje? Gal galetumete kontaktus ir kiek jis dabar ima? Aciu  ax.gif  4u.gif


la,
pas Sergeju buvau kazkur 2002 metais, tai ka jis man pasake issipilde viskas. visos laimes ir nelaimes... smile.gif
Atsakyti