Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(zuvedra1 @ 2010 03 19, 17:55)
Labai prasau padeti !
žmogus turi pinigų, bet neatiduoda skolos. Kas ir kaip man gali padeti.


tai tam teismas, advokatai yra unsure.gif Nebent patarimo klaustum, kaip geriau daryt g.gif
Atsakyti
gal kas zino kur vida is pasilu dingusi?> kiek skambinau nekelia ragelio.
p.s ir gal kas mesteltu Silvijos kontaktus i az aciu
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 03 20, 21:56)
gal kas zino kur vida is pasilu dingusi?> kiek skambinau nekelia ragelio.
p.s ir gal kas mesteltu Silvijos kontaktus i az aciu


Vidai dar pabandyk siuo numeriu skambint 867787428. cia atsiliepia kartais ir jos vyras. bet paskutiniu metu ji liepia siuo numeriu skambinti....
Atsakyti
Gal kas pazystat bureja Boleslava is Sirvintu,bet sako kad ir i Vilniu atvaziuoja burti?
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2010 03 22, 10:36)
Vidai dar pabandyk siuo numeriu skambint 867787428. cia atsiliepia kartais ir jos vyras. bet paskutiniu metu ji liepia siuo numeriu skambinti....

o kiek ima vida?galvoju reiks pas ja nueit paziuret kas per bureja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 03 23, 00:35)
o kiek ima vida?galvoju reiks pas ja nueit paziuret kas per bureja smile.gif


ima nuo 70 iki 100 lt:)... daugoka siaip
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2010 03 23, 09:18)
ima nuo 70 iki 100 lt:)... daugoka siaip

ogo tikrai daugoka ,galvojau max 50,ai neeisiu tada biggrin.gif pas ka cia butu dar galima nueit,nesenei pas zoja buvau,bet pradejau ziuret,kad mano reikalai i kita puse pradejo visai eit,negu ka sake,tai noriu dar pas kokia nueit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 03 23, 21:40)
ogo tikrai daugoka ,galvojau max 50,ai neeisiu tada biggrin.gif pas ka cia butu dar galima nueit,nesenei pas zoja buvau,bet pradejau ziuret,kad mano reikalai i kita puse pradejo visai eit,negu ka sake,tai noriu dar pas kokia nueit smile.gif

na ,bet pas Vida bent jau nepasigailesi,ir nebereikia niekur daugiau lakstyti per kitas burejas,viska aiskiai isaiskina,o pas kitas tik kruvas pinigu isleidi,ir jokios naudos,jokio aiskumo,verta pas ja 4u.gif
Atsakyti
As rytoj einu pas Virginija, tai laukiu nesulaukiu, labai smalsu ir idomu, kadangi eisiu pirma karta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2010 03 28, 19:49)
As rytoj einu pas Virginija, tai laukiu nesulaukiu, labai smalsu ir idomu, kadangi eisiu pirma karta  ax.gif

na lauksim tavo pasakojimu,ispudziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 03 28, 19:00)
na lauksim tavo pasakojimu,ispudziu smile.gif


Aga, butinai pasipasakosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2010 03 29, 08:05)
Aga, butinai pasipasakosiu  ax.gif

na laukiam,laukiam pasakojimo biggrin.gif
Atsakyti