Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Olinda @ 2009 10 14, 11:16)
Valia irgi pasakė, kad baisesnio žmogaus kaip mano vyras dar nėra gyvenime mačiusi..
Įdomu ar gali būti kad ji tikrai kur apsiriko  unsure.gif nenoriu tikėti tuo ką pasakė  cool.gif

manau ji praktiskai i visus vyrus ziuri per savo juodai nuspalvinta prizme doh.gif
ji taip mato, ir tiki tuo, ka mato, bet tai visiskai nera tiesa cool.gif
meskit jos zodzius is galvos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 14 spalio 2009 - 15:38
QUOTE(Chiromante @ 2009 10 14, 16:02)
Atsiprasau,kad vel isikisiu i jusu aptarimus,bet negaliu ziureti,kaip zalojamos moteru psichikos ir griaunami gyvenimai (nes "dedamos' nusikalstamos programos). Neesu megeja kortu srityje,todel su visiska atsakomybe sakau-tai ka kalba jusu minima Valia - yra net ne prognostinis lygis (kuris egzistuojanciuose lygiuose yra pats zemiausias),o zuvu turgaus babces sapaliones....Siulau mesti is galvos tas nesamones ir lankytis pas panasaus plauko burejas labai gerai apgalvojus ir ivertinus savo jautruma,priimant informacija....



QUOTE(gluosnis @ 2009 10 14, 16:31)
manau ji praktiskai i visus vyrus ziuri per savo juodai nuspalvinta prizme  doh.gif
ji taip mato, ir tiki tuo, ka mato, bet tai visiskai nera tiesa  cool.gif
meskit jos zodzius is galvos  4u.gif

Na aš taip ir supratau....

Bet pvz Chiromantės žodžiai dar labiau patvirtino mano nuomonę cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 10 14, 16:31)
manau ji praktiskai i visus vyrus ziuri per savo juodai nuspalvinta prizme  doh.gif
ji taip mato, ir tiki tuo, ka mato, bet tai visiskai nera tiesa  cool.gif
meskit jos zodzius is galvos  4u.gif

aisku,kad jos gyvenimo patirtis gali itakoti sakomus zodzius...
Kazkaip prisiminiau tokia jau mirusia bureja is Minsko plento...Eiles pas ja nuo 6 ryto budavo,visas Vilnius ir is aplinkiniu rajonu suvaziuodavo pas ja puikiausiomis masinomis...O laukdavome jos pasirodant tarp vistu ir slankiojanciu kaciu ,kol ji, kaip ragana, isslinks is sukezusios pasiures...Cia pries 10 -15 metu buvo...Tai ji kaip didziausia laime pasakydavo rusiskai-pamils tave kariskis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2009 10 14, 16:54)
aisku,kad jos gyvenimo patirtis gali itakoti sakomus zodzius...
Kazkaip prisiminiau tokia jau mirusia bureja is Minsko plento...Eiles pas ja nuo 6 ryto budavo,visas Vilnius ir is aplinkiniu rajonu suvaziuodavo pas ja puikiausiomis masinomis...O laukdavome jos pasirodant tarp vistu ir slankiojanciu kaciu ,kol ji, kaip ragana, isslinks is sukezusios pasiures...Cia pries 10 -15 metu buvo...Tai ji kaip didziausia laime pasakydavo rusiskai-pamils tave kariskis lotuliukas.gif

ir ka pamilo kariskis? biggrin.gif girdejus as apie ta is minsko pl.bet neteko but,sake ji ten su xarakteriu buvo,sako kol eilei lauki nuvaziuok man to ar to atvezk,tipo pinigais neimdavo,ar tiesa? smile.gif
o del valios,pasidariau nuomone kad visom ta pati panasiai isdesto vienai pasako kad MB istikimas kitai ne,bet mes ju nesekam gi,tai gali prisneket ko nori,o kad grisiu i darba tai atsakimas taip ar ne,irgi ka atspeja gal,a wdrug v tocku,man ji keiista kazkokia isvis,atejau sedejo namie su striuke,aisku salta buvo namuose,bet tamsu jau buvo,as jau kortu neizvelgiau,tai tik poto ijunge sviesa,o kaip ji piktai matiugavosi i ju seniuna kad tipo neijunge sildimo,ten visokiais zodziais ant jo vare,tai man jau tas nepatiko,atejau 17.55,o ji pasake 6,tai laukiau kol ji daziures kazkoki seriala,tai sedejau irgi ziurejau biggrin.gif na man ji kazkokia suvaikiejus gal jau,as garsei sneku visada,o ji glosto svo juoda katina ir sako,"ispugalas maja maliska,prisla zdes neznakomaja i kricit na tvaju xaziajku da??"man taip nepatogu pasidare,ka as padarisiu,kad mano balsas garsus-skambus biggrin.gif nu keista kazkokia,man visai patinka zoja ,ji mato ir praeiti,ir xarakteri tiek mano tiek MB,brolio bedas pamate net,perpeja kas gali atsitikt,ar verta pasirasinet svarbia sutarti ar ne,kazka blogo mato,sako galima gal kazka pakeist,o cia tai tik kaip sakant DA,NET,nei man ji apie praeiti ka pasake,na pasake kad yra toks kuris tave devina,ar tu ju daug turejei kodel jo nepasirinkai,tai manau sie zodziai tiks visoms,visi mes turejom,ir liko tokiu kuriems mes rupim,bet mum ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 10 14, 23:32)
ir ka pamilo kariskis? biggrin.gif girdejus as apie ta is minsko pl.bet neteko but,sake ji ten su xarakteriu buvo,sako kol eilei lauki nuvaziuok man to ar to atvezk,tipo pinigais neimdavo,ar tiesa? smile.gif

tai,kad jau tada man juokinga buvo...Nepriklausoma Lietuva jau buvo,koks dar kariskis...O gal nepasiseke man sutikti savo kariski lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Siaip tai taip,buvo su charakteriu,pinigus imdavo,bet labai simboliskai...Teko matyti,kad atvezdavo pasaro jos katems ir vistoms,atsilygindavo prie simboliniu pinigu ir kruopomis,ir miltais,ji viena ranka valgydavo ,kita kortas deliodavo,pati raisa,vos koja vilkdavo,na,tikra ragana is paziuros,bet burdavo neblogai,jei tiek is visur pas ja vaziuodavo...Per Tv irgi teko ja matyti ir spaudoje apie ja rase...Amzina jai atilsi...
Nukrypau siek tiek nuo temos,taigi,merginos,dalinkimes informacija apie esamas burejas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 10 14, 23:32)
man visai patinka zoja ,ji mato ir praeiti,ir xarakteri tiek  mano tiek MB,brolio bedas pamate net,perpeja kas gali atsitikt,ar verta pasirasinet svarbia sutarti ar ne,kazka blogo mato,sako galima gal kazka pakeist

Ji su Taro ar su paprastom kortom buria g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2009 10 15, 09:26)
Ji su Taro ar su paprastom kortom buria  g.gif  blush2.gif

Su paprastom ir taro. Man ji irgi pasirodė thumbup.gif Nors man ji būrė pagal gimimo datą, su kortom, iš rankos, iš kavos tirščių. Pasakė visą tiesą apie praeitį, dabartį. O ateitis parodys, ar tiesa buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eirenė: 15 spalio 2009 - 08:53
QUOTE(Eirenė @ 2009 10 15, 09:50)
Su paprastom ir taro. Man ji irgi pasirodė  thumbup.gif Nors man ji būrė pagal gimimo datą, su kortom, iš rankos, iš kavos tirščių. Pasakė visą tiesą apie praeitį, dabartį. O ateitis parodys, ar tiesa buvo smile.gif

Gal ir man verta su savo problema pas ją nueiti, nes Valia tiek pripasakojo doh.gif kad baisu pasidare, bet ji visoms kas iš SM ėjo ir pasipasakojo paksui čia panašiai viską susakė, labai pesimistiškai į viską žiūri biggrin.gif
Nelabai laiko darbe turiu seną temą vartyti kiek Zoja ima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2009 10 15, 09:59)
Gal ir man verta su savo problema pas ją nueiti, nes Valia tiek pripasakojo  doh.gif  kad baisu pasidare, bet ji visoms kas iš SM ėjo ir pasipasakojo paksui čia panašiai viską susakė, labai pesimistiškai į viską žiūri  biggrin.gif
Nelabai laiko darbe turiu seną temą vartyti kiek Zoja ima  blush2.gif

zoja ima kiek dosi,bet pas ja sunku papult,reikia skambint 22val vakaro,jei prissiskambinsi,tai jau rytoj galesi eit smile.gif patarciau tikrai pas ja nueit 4u.gif man ir su kortom tom ir tom,ir su kava bure,ir pg numerologija viska nu tikrai tiesa pasake,del ateities va pasakojau kai ka apie savo dukros pastojima,tai pasake kad dukra bus,ir sveika ir ttt...
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2009 10 14, 11:16)
Svetlaną man labiau patiko  smile.gif  Svetlana buria Taro kortom) kaina 50Lt gyvena Žirmūnuose bet buria salone priešais Holiday Inn viešbutį.
Įdomu ar gali būti kad ji tikrai kur apsiriko  unsure.gif nenoriu tikėti tuo ką pasakė  cool.gif


o ji lietuviškai šneka blush2.gif
jei neklystu tai čia apie 2 Svetlanas kalbat, iš pašilaičių ir žirmūnų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominyka3: 15 spalio 2009 - 11:14
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 15, 11:13)
o ji lietuviškai šneka blush2.gif
jei neklystu tai čia apie 2 Svetlanas kalbat, iš pašilaičių ir žirmūnų g.gif


Yra ir dar viena Svetlana būrėja, tik nežinau, kur ji dabar dirba.
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 10 15, 12:13)
o ji lietuviškai šneka blush2.gif
jei neklystu tai čia apie 2 Svetlanas kalbat, iš pašilaičių ir žirmūnų g.gif

Taip, beabėjo kalba mirksiukas.gif
Atsakyti