Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(gluosnis @ 2010 02 26, 17:51)
taigi jei nebuvo konkretaus klausimo, kortos nieko konkretaus irgi galejo neparodyti...  g.gif


buvo ne tik klausimas, bet ir situacijos priešistorė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2010 02 25, 13:25)
Sveikos, merginos,

norėčiau pasitikslinti, ar būrėja Galina, apie kurią čia tiek diskutuojama, kuri rusiškai kalba, Karolioniškėse gyvena?
Ar čia visai kita Galina?
Ačiū.  4u.gif

Skaičiau temą, bet matyt susimaišiau, nes galvojau, kad ji turėtų netoli Žaliųjų ežerų gyventi..  ax.gif

buvau pas p.Galina pries menesi.na psichologas geras, bet vat jau viena pranasyste neissipilde, taigi nezinau ar tiketi, nes ateidama papasakojau visa situacija, o ji jau galejo pagal mano informacija suktis kaip nori.Taigi ateiti vieno menesio begyje, jau neparode kortos gerai smile.gif
Atsakyti
Merginos, papasakokit apie Silvija. Ji buria taro kortom? Is nuotrauku gali ka nors pasakyti? Kiek laiko trunka seansas ir kiek kainuoja? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Meg* @ 2010 03 02, 11:57)
Merginos, papasakokit apie Silvija. Ji buria taro kortom? Is nuotrauku gali ka nors pasakyti? Kiek laiko trunka seansas ir kiek kainuoja? Aciu 4u.gif

Silvija tvarkinga issilavinusi tarologe...Pas ja galima eiti drasiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 03 02, 13:39)
Silvija tvarkinga issilavinusi tarologe...Pas ja galima eiti drasiai smile.gif

Gal galima jos kontaktus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 03 02, 13:39)
Silvija tvarkinga issilavinusi tarologe...Pas ja galima eiti drasiai smile.gif


Ir aš norėčiau jos kontaktų 4u.gif
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie Jurga?(tarologe,"Respublikos "laikrastyje skelbiamos jos prognozes...)
Atsakyti
Kad ir kaip begalvočiau, vis neapsisprendžiu pas kokią burėją geriau eiti.. Patarkit pas kurią labiausiai tinka eiti mokslo, meilės ir panašiais klausimais 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Na pagaliau pavyko prisiskambinti ir apsilankyti pas Zoją.
Paliko šilto žmogaus įspūdį.Ir ji man pasirodė kitokia nei kitos.O gal tiesiog kitokios problemos tai ir kitokie įspūdžiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2010 03 09, 22:14)
Na pagaliau pavyko prisiskambinti ir apsilankyti pas Zoją.
Paliko šilto žmogaus įspūdį.Ir ji man pasirodė kitokia nei kitos.O gal tiesiog kitokios problemos tai ir kitokie įspūdžiai ax.gif



Būtų įdomu sužinoti plačiau, kuo ji išsiskyrė iš kitų būrėjų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2010 03 09, 22:14)
Na pagaliau pavyko prisiskambinti ir apsilankyti pas Zoją.
Paliko šilto žmogaus įspūdį.Ir ji man pasirodė kitokia nei kitos.O gal tiesiog kitokios problemos tai ir kitokie įspūdžiai ax.gif

Sveikute! Kaip pavyko apsilankytipas Zoja? As jau koki menesi bandau uzsirasyti, bet man vis pasako, kad neurasineja daugiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2010 03 02, 13:39)
Silvija tvarkinga issilavinusi tarologe...Pas ja galima eiti drasiai smile.gif

Ir as noreciau jos kontaktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 03 06, 19:13)
Kad ir kaip begalvočiau, vis neapsisprendžiu pas kokią burėją geriau eiti.. Patarkit pas kurią labiausiai tinka eiti mokslo, meilės ir panašiais klausimais  4u.gif  blush2.gif



Nors ir neseniai buvau ir nelabai tikėjau tuo ką išbūrė, bet kaip kas jau ir išsipildė, tai tikrai jau patariu nueiti pas Mararitą tel. 864552139. Gal Jums ir vienodai, bet ima 30 lt, tai tikrai nepalyginti su kitais, kurie yra išreklamuoti, bet neverti tai ką daro...
Atsakyti