Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(jurgitukas* @ 2010 02 24, 09:55)
Sveikos merginos  4u.gif ,

noriu Jusu paklausti, gal kartais kas buvo pas Vladimira Azanova del sveikatos problemu, na konkreciai nerviniu pagrindu tos bedeles...
Jei buvot, tai ar padejo, per kiek laiko susitvarke, kiek kartu teko eiti ir pan.

Girdejusi as apie ji geru atsiliepimu.

Aciu labai uz atsakymus 4u.gif


Taigi paskaityk temą, apie jį nemažai prirašyta.
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2010 02 24, 10:43)
Taigi paskaityk temą, apie jį nemažai prirašyta.

matyt, as ne i ta tema parasiau doh.gif man reikia labiau patarimo ne del kortu metimo, o del biolauku atstatymo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitukas* @ 2010 02 24, 13:52)
matyt, as ne i ta tema parasiau  doh.gif  man reikia  labiau patarimo ne del kortu metimo, o del biolauku atstatymo verysad.gif

Gal pabandyk pas Jurate Malinauskiene-bent jau bus "svariai".....arba pas Liudmila Litviniene....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 24, 14:07)
Gal pabandyk pas Jurate Malinauskiene-bent jau bus "svariai".....arba pas Liudmila Litviniene....

aciu.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 24, 14:07)
Gal pabandyk pas Jurate Malinauskiene-bent jau bus "svariai".....arba pas Liudmila Litviniene....


Liuda ima nuo 100 Lt už 45 min. Taigi jei turi pinigų, gal ir verta smile.gif
Pas Algirdą Šeškų pigiau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 24, 22:02)
Liuda ima nuo 100 Lt už 45 min. Taigi jei turi pinigų, gal ir verta smile.gif
Pas Algirdą Šeškų pigiau.

brangoka... o Jurate kiek? matyt, panasiai.
Atsakyti
Vaikstineju pas masaziste is Virsuliskiu, bet ji kaip pasakoja taip pat ir buria. Jei kam idomu galiu palikti jos tel:867076370 (Marija).
Deja nuomones pasakyti negaliu del burimo (nes ateidavau ne del to) , bet masazai puikus smile.gif Todel jei kas nors nuspres patikrinti - parasykit atsiliepima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2009 11 24, 15:58)
O kokios butent info norit?  ax.gif Galit rasyti i AZ,cia bunu retai

Labai sudomino senukas is zaliuju ezeru... gal kas buvot? kokie atsiliepimai butu?
man kazkaip pasitikejima kelia tokie zmones, o ypac kai parase, kad ima tiek, kiek duosi. kazkada mociute sake, kad tie "tikrieji" taip daro, bet, aisku, cia tik jos nuomone blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

norėčiau pasitikslinti, ar būrėja Galina, apie kurią čia tiek diskutuojama, kuri rusiškai kalba, Karolioniškėse gyvena?
Ar čia visai kita Galina?
Ačiū. 4u.gif

Skaičiau temą, bet matyt susimaišiau, nes galvojau, kad ji turėtų netoli Žaliųjų ežerų gyventi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Meg* @ 2010 02 24, 10:21)
Pries kokius 2 metus buvau pas Vaiva B.
...
Tai ka pribure artimai ateiciai, neissipilde 75 proc., kitu issipildymu dar laukiu biggrin.gif . Buvau pas ja gal pusvalandi, bure gal 5 min, o visa kita laika pasakojo apie save ir savo klientes. Bendrauti su ja idomu, geru patarimu duoda, bet del burimo tai  schmoll.gif .
Tau dar pasisekė: man pasakojo apie save ir savo dukrą. biggrin.gif Niekam nerekomenduoju. Išsipiarinusi ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2010 02 25, 15:25)
Sveikos, merginos,

norėčiau pasitikslinti, ar būrėja Galina, apie kurią čia tiek diskutuojama, kuri rusiškai kalba, Karolioniškėse gyvena?
Ar čia visai kita Galina?
Ačiū.  4u.gif

Skaičiau temą, bet matyt susimaišiau, nes galvojau, kad ji turėtų netoli Žaliųjų ežerų gyventi..  ax.gif

Gyvena Žaliųjų Ežerų g.
Atsakyti
QUOTE(orile @ 2010 02 22, 22:01)

Šiaip ar taip, juk aš pas ją atėjau paklausti ką rodo kortos ir gauti kažkokias tai nuorodas...



taigi jei nebuvo konkretaus klausimo, kortos nieko konkretaus irgi galejo neparodyti... g.gif

Atsakyti