Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Drakės hihihi.gif
Atsakyti
[quote=orile,2010 02 21, 22:40]
Kadangi šiuo konkrečiu atveju tai liečia ir mane, labai norėčiau, kad pakomentuotumėt. Ir apie tą kardų 9, jei galima. Galite ir į AŽ. O, kad Jums dar aiškiau būtų galiu pasakyti, kad nesu nei labai jauna, nei viskuo nepatenkinta. Tiesiog turiu klausimų ir ieškau į juos atsakymų. Jei man tikrai reikia, aš juos išsikasu iš po žemių. Informaciją priimu tokią, kokia ji yra pateikiama, o ne nutylima ir išvadas darau iš to kas yra pasakoma ir padaroma, o ne nutylima, numykiama ar kitaip retušuojama.

Per savo gyvenimą jau esu patyrusi ir išgirdusi ne vieną dalyką, kuris man nepatiko. Labiausiai vertinu, kai man yra sakoma, nes iš to galiu padaryti išvadas ir pasimokyti. Deje, užuot gavusi informacijos, kuri man tikrai svarbi, gavau dozę tokis, kurią sąmoningai savo gyvenime nustūmiau į sąrašo galą, o jos iškėlimas mane išbalansavo keletui dienų mad.gif Manau, kad mano nenoras nagrinėti tam tikrus klausimus turėjo teisę būti gerbiamas...

Taigi, pasidalinau savo subjektyvia nuomone...o priimti ar nepriimti ir galvoti apie mane ką tik susuka vaizduotė - čia jau kiekvieno asmeninis reikalas...
Papildyta:
tel. 861538560
[/quot
Aciu uz kontakta biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 22, 10:31)


Ne, ne drakės. Chiromantė užmiršo žvilgtelėti į veidrodį, kad ji yra jauna ir graži moteris. Tai priminiau. O tai paskui visos pagalvos, kad ji jau susiraukšlėjus pensininkė su dantų protezais burnoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(orile @ 2010 02 21, 23:01)
Ir kokia gi aš?  bigsmile.gif
Jūsų tuščia ironija, beje ir apie jus daug pasako - kad esate pilkos masės elementas, kuris viską vertina per savo banalumo prizmę  cool.gif

tuscia jus, visiskai...ir gyvenimas jusu tuscias. o bureja i sia tuscia dirva bande numesti gerio sekla ir priminti jums kam gi jus is vis gimete moterimi... labai taktiskai ir nesakydama nieko blogo bande parodyti jums esme, nukreipti jusu mintis reikiama linkme...deja verysad.gif
Atsakyti
Galit baig ne į temą šnekėt? Eikit privačiai ar dar kur doh.gif po to kai reikia rast kontaktą,tai sunku būna, nes tenka tuos beverčius INTERNETINIUS ginčus skaityt doh.gif o kai paprašai dar kart nr pakartoti, tai sako "kažkur temoj yra, ieškok" doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 02 22, 14:24)
Galit baig ne į temą šnekėt? Eikit privačiai ar dar kur  doh.gif po to kai reikia rast kontaktą,tai sunku būna, nes tenka tuos beverčius INTERNETINIUS ginčus skaityt  doh.gif o kai paprašai dar kart nr pakartoti, tai sako "kažkur temoj yra, ieškok"  doh.gif  doh.gif  doh.gif


SM nėra statistinis forumas smile.gif Tai yra pokalbių forumas.
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 02 22, 15:24)
Galit baig ne į temą šnekėt? Eikit privačiai ar dar kur  doh.gif po to kai reikia rast kontaktą,tai sunku būna, nes tenka tuos beverčius INTERNETINIUS ginčus skaityt  doh.gif o kai paprašai dar kart nr pakartoti, tai sako "kažkur temoj yra, ieškok"  doh.gif  doh.gif  doh.gif

taigi paziurekit i temos pavadinima rolleyes.gif bureju telefonai, adresai ir pan. yra kita tema.
pvz. CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 22 vasario 2010 - 14:48
QUOTE(gluosnis @ 2010 02 22, 13:54)
tuscia jus, visiskai...ir gyvenimas jusu tuscias. o bureja i sia tuscia dirva bande numesti gerio sekla ir priminti jums kam gi jus is vis gimete moterimi... labai taktiskai ir nesakydama nieko blogo bande parodyti jums esme, nukreipti jusu mintis reikiama linkme...deja  verysad.gif


O taip, aš esu tuščia, vien dėl to, kad mano gyvenimo tikslas ir prioritetas nėra pinigingus darantis vyras kiekvieną rytą išeinantis į prestižinį darbą su kaklaryšiu ir mano pačios rankomis krakmolytais marškiniais ir keli apsiseilioję žviegiantys bambliukai lotuliukas.gif

o jei P. Galina būtent tai ir įžvelgė kortose, tai nelabai suprantu kodėl ne tik, kad apie tai nebuvo kalbos, bet ir jokių užuominų...Šiaip ar taip, juk aš pas ją atėjau paklausti ką rodo kortos ir gauti kažkokias tai nuorodas...

Belieka tikėtis, kad gerb. tarplogė su kiekvienu klientu priartėja prie savo tikslų...




Atsakyti
Sveikutės,

o gal žinot, kokiom dienom ir valadom Zoja priima? blink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ,

noriu Jusu paklausti, gal kartais kas buvo pas Vladimira Azanova del sveikatos problemu, na konkreciai nerviniu pagrindu tos bedeles...
Jei buvot, tai ar padejo, per kiek laiko susitvarke, kiek kartu teko eiti ir pan.

Girdejusi as apie ji geru atsiliepimu.

Aciu labai uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, smile.gif
norejau paklausti del senuko is zaliuju ezeu. ax.gif
Kokie butu jusu atsiliepimai, ar kuri buvote pas ji? ar padėjo? aciu
Atsakyti
Papsakosiu ir savo patirti su burejomis biggrin.gif
Pirma karta buvau gal 18 metu pas kazkokia senute Pilies g., net vardo nebeatsimenu, bet tai ka ji pasake, niekas neissipilde.
Pries kokius 6 metus buvau pas Svieta. Analogiskai - niekas neissipilde. Nepataike nei su vyru, nei vaiku skaicium. I konkrecius klausimus atsakydavo: kaip pati noresi, taip ir bus. Bet taip nebuvo lotuliukas.gif
Tada po metu nuejau pas tokia Nadija, kuri gyvena Juozapaviciaus g. Ji buria is kavos tirsciu. Pinigu traukeja. Visiems sako, kad jie nuziureti, ar prakeikti ir tam nuimti reikia pas ja vaikscioti dar kelis kartus, kas kart vis sumokant doh.gif . Bet cia ne esme. Burimai taip pat neissipilde visiskai smile.gif
Pries kokius 2 metus buvau pas Vaiva B. Pribure labai toli i ateiti, nupiese graziom spalvom viska. Norisi tiketi, kad taip bus. Bet visiskai neatspejo tuometines situacijos, nepamate tos problemos su kuria atejau. Man rupejo sveikata. Tai teko jai viska pasakyti paciai, o ji tik pasake, kad liga atsitrauks. Tai ka pribure artimai ateiciai, neissipilde 75 proc., kitu issipildymu dar laukiu biggrin.gif . Buvau pas ja gal pusvalandi, bure gal 5 min, o visa kita laika pasakojo apie save ir savo klientes. Bendrauti su ja idomu, geru patarimu duoda, bet del burimo tai schmoll.gif .
Atsakyti