Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(gluosnis @ 2010 02 18, 10:47)
uzjauciu Galina (nors jos net nepazistu) del tokios klijentes  doh.gif
as irgi netureciau, tokiai kaip jus, ka duoti.



Žmogus išsakė savo nuomonę. Jei nepatiko, tai taip ir parašė. Kaip galit taip rašyti, net nepažinodama žmogaus g.gif Jei girtų, tai būtų puiki klijentė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 02 18, 16:28)
Žmogus išsakė  savo nuomonę. Jei nepatiko, tai taip ir parašė. Kaip galit taip rašyti, net nepažinodama žmogaus g.gif Jei girtų, tai būtų puiki klijentė blink.gif

Esu tikra,kad gluosnis ne toki primityvu "bloguma",-nes nepatiko" ,turejo galvoje...Galeciau pakomentuoti placiau,bet rysium su tuo,kad puikiai pazystu minima tarologe ir zinau jos sugebejimus bei patirti,turbut nebutu labai grazu is mano puses.....Ir dar-nereikia buti baisiai dideliai zinovei,jog is oriles pasisakymo galima butu suprasti,jog tai jauna ir dazniausiai viskuo nepatenkinta mergina....Beje,jos pacios pamineta korta "kardu 7", kuri istiesu buvo kardu 9, duoda itin idomios informacijos apie klijenta....Galina per daug taktiska ir per didele geriete,kad pasakytu tai orilei...
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 02 18, 17:28)
Jei girtų, tai būtų puiki klijentė blink.gif

tikrai kad ne smile.gif jai tiesiog nereikejo ten is vis eiti. netiki, nepasitiki, pati nezino ko nori... pavirsutiniska. ko jai ten eiti? ji nieko is gyvenimo nemoka priimti- nei geru dalyku, nei blogu doh.gif
jei eini, kazkas nepatiko, nekaltini kita, kad jis tau netiko, blogas, nieko nezino/nemoka... klausi saves kodel ten nuejei, ko tau reikejo ismokti, ka tau gyvenimas norejo parodyti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 02 18, 18:01)
tikrai kad ne  smile.gif  jai tiesiog nereikejo ten is vis eiti. netiki, nepasitiki, pati nezino ko nori... pavirsutiniska. ko jai ten eiti?  ji nieko is gyvenimo nemoka priimti- nei geru dalyku, nei blogu doh.gif 
jei eini, kazkas nepatiko, nekaltini kita, kad jis tau netiko, blogas, nieko nezino/nemoka... klausi saves kodel ten nuejei,  ko tau reikejo ismokti, ka tau gyvenimas norejo parodyti...   rolleyes.gif


Dabar viskas aišku smile.gif 4u.gif Kadangi atsiliepimus apie būrėjas skaitinėju iš smalsumo, tai toks pasisakymas gluosnio buvo keistokas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 18 vasario 2010 - 19:52
Gal kazkas gali duot kontakta Galinos ax.gif ? Buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2010 02 19, 18:53)
Gal kazkas gali duot kontakta Galinos ax.gif ? Buciau dekinga.

labas,
as cia naujoke, noreciau paklausti taves, rasei,kad buvai pas senuka is zaliuju ezeru? Gal galetum jo kordinates duoti ir tel nr duoti..niekur nerandu sitos informacjos
aciu
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2010 02 19, 17:53)
Gal kazkas gali duot kontakta Galinos ax.gif ? Buciau dekinga.

Na kaip idomu, neks nezino g.gif . Gal kazkas i AZ parasys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2010 02 21, 16:59)
Na kaip idomu, neks nezino g.gif . Gal kazkas i AZ parasys mirksiukas.gif



Turėtų būti SENOJE TEMOJE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 02 18, 10:47)
uzjauciu Galina (nors jos net nepazistu) del tokios klijentes  doh.gif
as irgi netureciau, tokiai kaip jus, ka duoti.


Ir kokia gi aš? bigsmile.gif
Jūsų tuščia ironija, beje ir apie jus daug pasako - kad esate pilkos masės elementas, kuris viską vertina per savo banalumo prizmę cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 18, 17:56)
Esu tikra,kad gluosnis ne toki primityvu "bloguma",-nes nepatiko" ,turejo galvoje...Galeciau pakomentuoti placiau,bet rysium su tuo,kad puikiai pazystu minima tarologe ir zinau jos sugebejimus bei patirti,turbut nebutu labai grazu is mano puses.....Ir dar-nereikia buti baisiai dideliai zinovei,jog is oriles pasisakymo galima butu suprasti,jog tai jauna ir dazniausiai viskuo nepatenkinta mergina....Beje,jos pacios pamineta korta "kardu 7", kuri istiesu buvo kardu 9, duoda itin idomios informacijos apie klijenta....Galina per daug taktiska ir per didele geriete,kad pasakytu tai orilei...


Kadangi šiuo konkrečiu atveju tai liečia ir mane, labai norėčiau, kad pakomentuotumėt. Ir apie tą kardų 9, jei galima. Galite ir į AŽ. O, kad Jums dar aiškiau būtų galiu pasakyti, kad nesu nei labai jauna, nei viskuo nepatenkinta. Tiesiog turiu klausimų ir ieškau į juos atsakymų. Jei man tikrai reikia, aš juos išsikasu iš po žemių. Informaciją priimu tokią, kokia ji yra pateikiama, o ne nutylima ir išvadas darau iš to kas yra pasakoma ir padaroma, o ne nutylima, numykiama ar kitaip retušuojama.

Per savo gyvenimą jau esu patyrusi ir išgirdusi ne vieną dalyką, kuris man nepatiko. Labiausiai vertinu, kai man yra sakoma, nes iš to galiu padaryti išvadas ir pasimokyti. Deje, užuot gavusi informacijos, kuri man tikrai svarbi, gavau dozę tokis, kurią sąmoningai savo gyvenime nustūmiau į sąrašo galą, o jos iškėlimas mane išbalansavo keletui dienų mad.gif Manau, kad mano nenoras nagrinėti tam tikrus klausimus turėjo teisę būti gerbiamas...

Taigi, pasidalinau savo subjektyvia nuomone...o priimti ar nepriimti ir galvoti apie mane ką tik susuka vaizduotė - čia jau kiekvieno asmeninis reikalas...
Papildyta:
QUOTE(Lenusikas @ 2010 02 21, 16:59)
Na kaip idomu, neks nezino g.gif . Gal kazkas i AZ parasys mirksiukas.gif



tel. 861538560
Atsakyti
QUOTE(orile @ 2010 02 21, 22:40)
Tiesiog turiu klausimų ir ieškau į juos atsakymų. Jei man tikrai reikia, aš juos išsikasu iš po žemių.
Manau, kad mano nenoras nagrinėti tam tikrus klausimus turėjo teisę būti gerbiamas...

Taigi, pasidalinau savo subjektyvia nuomone...o priimti ar nepriimti ir galvoti apie mane ką tik susuka vaizduotė - čia jau kiekvieno asmeninis reikalas...


Orile,jeigu tai butu taip paprasta-"jeigu man reikia-iskasiu is po zemiu"-didesne dalis problemu tiesiog neegzistuotu (kalbu tau kaip moteris zyyyyymiai su didesne gyvenimiska patirtimi nei tavo...tai jau patikek)

Elementarus zmogiskasis faktorius-95 procentams mergaiciu ir motereliu rupi butent diedu klausimas....kadangi labai neblogai zinau Taro galimybes ir ju uzkulisius,tai netgi isivaizduoju tavo situacija......musu minima tarologe turi savu priezasciu,kodel ji ima itin nedidele pinigi suma uz savo paslaugas....

Be abejo...bet nuomone turetu buti nors kiek paremta protingais argumentais,o ne is serijos-niekam tike 37 dydzio batai,nes mano lapcia 43 dydzio....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 22, 00:13)
Orile,jeigu tai butu taip paprasta-"jeigu man reikia-iskasiu is po zemiu"-didesne dalis problemu tiesiog neegzistuotu (kalbu tau kaip moteris zyyyyymiai su didesne gyvenimiska patirtimi nei tavo...tai jau patikek)



Gal nesisendink be reikalo? Dabartiniai keturmečiai jau gimsta su žymiai didesne patirtimi nei tavo. mirksiukas.gif Tavo anūkai bus išmintingesni už tave.
Atsakyti