Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Eivilė32 @ 2010 02 09, 15:32)
Ji Vaižgante sakė tą ka ir norejo mano ausis isgirsti, bet aplamai man ji netiko. nes mes veliau siaip diskutavom, be burimu, tai prikalbejo tokiu dalyku, kad jomajo smile.gif



Man su Rita daug yra tekę bendrauti, buvau dviejuose jos regresijų seminaruose, klausiau sapnų terapijos paskaitų ir niekas man neužkliuvo. Gali būti, kad jos kalbos kliūna tiems, kurių menkas žinių lygis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 09, 22:51)
Man su Rita daug yra tekę bendrauti, buvau dviejuose jos regresijų seminaruose, klausiau sapnų terapijos paskaitų ir niekas man neužkliuvo. Gali būti, kad jos kalbos kliūna tiems, kurių menkas žinių lygis.



gali būti.
Atsakyti
Kita savaite einu pas Nastia Moletuose, gal kuri turi atsiliepimu... 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote būrėjos Vaivos Budraitytės būrimo salono adresą ir telefono numerį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e.guodele: 15 vasario 2010 - 13:26
QUOTE(e.guodele @ 2010 02 15, 15:25)
Gal kas žinote būrėjos Vaivos Budraitytės būrimo salono adresą ir telefono numerį?

Čia yra:
Būrėjų adresai
Atsakyti
Buvau pas Galiną iš Žaliųjų ežerų. Nepatiko. Negavau jokios informacijos. Tik trumpus atsakymus Taip & Ne. Vienu momentu, kai iškrito tokia įdomi kortų kombinacija, paprašiau detaliau paaiškinti, ji tik kažką numykė, kad nieko blogo - 7 kardai horizontalūs su verkiančio žmogaus figūrėle - nes tie kardai nekrenta, o tik šiaip kabo, tai net suabejojau ar ji iš viso kortų reikšmes žino blink.gif

Dar labai nepatiko, tai, kad man neprašant visgi įkišo savo bobišką cekavą trigrašį ir sudėliojo man asmeninio gyvenimo kortas "tokia graži jauna moteris - kaip tokie dalykai gali nerūpėti mirksiukas.gif doh.gif (beveik pažodinis vertimas iš rusų k.)". Tai net nenorėdama sužinojau, kad diedų bus ohoho kiek lotuliukas.gif , o tarp jų bus tas vienintelis - mano Imperatorius laugh.gif

Vienžo tikėjausi, kad bus rimčiau, o išėjo kaip visada blink.gif Gerai, kad tie man išburti imperatoriai nedaug kainavo, o tai iš viso būtų "abydna" doh.gif
Atsakyti
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2010 02 09, 20:28)
Gal kazkas nesenai buvot pas sita senuk? Labai noresi  daugiau suzinot apie ji blush2.gif .








Sveikos,

As irgi susidomejau situo senuku, bet niekaip neaptinku jo kontaktu. Kas zinot, laaabai prasau, parasykit.[COLOR=blue]
Atsakyti
QUOTE(orile @ 2010 02 15, 17:20)

Vienžo tikėjausi, kad bus rimčiau, o išėjo kaip visada  blink.gif  Gerai, kad tie man išburti imperatoriai nedaug kainavo, o tai iš viso būtų "abydna"  doh.gif


O kiek tas nedaug? ax.gif
Atsakyti
Sveikos! Ar kuri lanketes pas tokia Kristina is Pasilaiciu (lyg tai g.gif )? Kokie butu atsiliepimai?
Dabar vis bandau pas uzsirasyti, bet kazkaip nepriima ten uzrasymu dabar, tipo vietu nera ar kazkas panasaus g.gif
Atsakyti
Gal truputį ne į temą blush2.gif norėčiau astrologės Angelės Zalatorienės kontaktų, gal kuri žinote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(orile @ 2010 02 15, 18:20)
Buvau pas Galiną iš Žaliųjų ežerų. Nepatiko. Negavau jokios informacijos.

Vienžo tikėjausi, kad bus rimčiau, o išėjo kaip visada  blink.gif  Gerai, kad tie man išburti imperatoriai nedaug kainavo, o tai iš viso būtų "abydna"  doh.gif

uzjauciu Galina (nors jos net nepazistu) del tokios klijentes doh.gif
as irgi netureciau, tokiai kaip jus, ka duoti.
Atsakyti