Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Chiromante @ 2010 02 06, 16:16)
As buvau pas Audrone Duksto gatveje...Po seanso uzdaviau klausima-"ir kaip jus dar ne kalejime"...O draugei (kurios neleidau ten vienos) po to reikejo rimtos pagalbos...


Ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 18, 02:33)
Pas V.Azanova siulyciau eiti tik isskirtinai stiprioms asmenybems.Del etiniu sumetimu negaliu leistis i detales....Belieka patiketi arba NE....

mano giminaite pas ji buvo ,ja tevai kai ji dar 13 gal metu buvo pas ji veze, jai sutriko miegas savaite gal nemiegojo ,galva skaudejo ,zodziu i zombe paaugle pavirto,tai jis jai padejo ,viskas susitvarke,bet kai ji, ji prisimena dabar, tai jauciasi kad jai ,nuo jo labai nemalonus atsiminimai ir, kad psichologiskai ir emociskai visiskai suvartyta buvo ir manau iki siol dar gali buti , o tada jis jai pasake kad prakeikta kaskaip ten baisiai ji ir pasake kas prakiaike. as irgi noriu dabar pas ji ,arba pas ta is zaliuju ezeru senuka nueit ,kad visokius tuos prakeiksmus paziuretu .tik nezinau pas ka eit ,senukas gal ne toks patikimas , o po azanavo bijau but emociskai isprievartauta , nezinau ka ir kaip jis ten mano giminei dare ,bet kiek supratau tai jausmas kad vos ne kiaurai i tavo vidu ir siela lenda.
Atsakyti
QUOTE(eglute25 @ 2010 02 07, 05:06)
mano giminaite pas ji buvo ,ja tevai kai ji dar 13 gal metu buvo pas ji veze, jai sutriko miegas savaite gal nemiegojo ,galva skaudejo ,zodziu i zombe paaugle pavirto,tai jis jai padejo ,viskas susitvarke,bet kai ji, ji prisimena dabar, tai jauciasi kad jai ,nuo jo labai nemalonus atsiminimai ir, kad psichologiskai ir emociskai visiskai suvartyta buvo ir manau iki siol dar gali buti , o tada jis jai pasake kad prakeikta kaskaip ten baisiai ji ir pasake kas prakiaike. as irgi noriu dabar pas ji ,arba pas ta is zaliuju ezeru senuka nueit ,kad visokius tuos prakeiksmus paziuretu .tik nezinau pas ka eit ,senukas gal ne toks patikimas , o po azanavo bijau but emociskai isprievartauta , nezinau ka ir kaip jis ten mano giminei dare ,bet kiek supratau tai jausmas kad vos ne kiaurai i tavo vidu ir siela lenda.


Manau, kad su rimta problema, geriau jau eiti pas Azanovą, negu pas tą senuką, bet čia jau kiekvieno asmeninis pasirinkimas smile.gif Esu buvus pas Azanovą, kai tikrai buvo iškilus svarbi problema, nė kiek nesigaliu ir jei vėl kas sudėtingo gyvenime įvyktų, vėl pas jį eičiau. Ir mano draugė su savo mama pas Azanovą ne taip seniai buvo, liko patenkinta ir visai nesijautė nei ji , nei jos mama emociškai išprievartautos schmoll.gif
Atsakyti
Ar yra kuri buvusi pas Rita Baniene?

http://www.dupasauli...lt/paslaugos/13

Ir dar gal kuri turi kontaktus labai seniai,nu gal pries 7metus buvo bureja Irena vilniuje Jeruzaleje,gal kas jos kontaktus turite?
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2010 02 08, 15:47)
Ar yra kuri buvusi pas Rita Baniene?

http://www.dupasauli...lt/paslaugos/13



Pas Banienę baigiau Lenormand kortų kursus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2010 02 08, 16:47)
Ar yra kuri buvusi pas Rita Baniene?

http://www.dupasauli...lt/paslaugos/13

Ir dar gal kuri turi kontaktus labai seniai,nu gal pries 7metus buvo bureja Irena vilniuje Jeruzaleje,gal kas jos kontaktus turite?



Aš esu buvusi pas R. Banienę, tai mane ji labai neigiamai paveike...

Papildyta:


Ir dar gal kuri turi kontaktus labai seniai,nu gal pries 7metus buvo bureja Irena vilniuje Jeruzaleje,gal kas jos kontaktus turite?
[/quote]

aš turiu tokius: 269 7368.
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2010 02 09, 08:13)
aš turiu tokius: 269 7368.

vat ydomu ar ji dar buria g.gif seniai buvote? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAIIVA: 09 vasario 2010 - 10:54
as esu buvusi pas tokia senute is seskines berods is Paberzes gatves
tai nzn kiek jinai man ten tiesos pasake, bet tokia visai nieko, teigiamai nuteike smile.gif
gal dar kas pas ja buvo?
as jos net vardo nepaklausiau, tik istrigo jos ilgi nagai.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2010 02 09, 08:13)
Aš esu buvusi pas R. Banienę, tai mane ji labai neigiamai paveike...



Matyt, ji pasakė tai, ką išties rodo kortos, o ne ką tau norėjosi išgirsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 09, 11:27)
Matyt, ji pasakė tai, ką išties rodo kortos, o ne ką tau norėjosi išgirsti smile.gif

As ir va taip pagalvojau,labai nepatinka kai "pagrazina" .Uzsirasiau pas ja ketvirtadieniui,eisiu pasiziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 09, 12:27)
Matyt, ji pasakė tai, ką išties rodo kortos, o ne ką tau norėjosi išgirsti smile.gif


Ji Vaižgante sakė tą ka ir norejo mano ausis isgirsti, bet aplamai man ji netiko. nes mes veliau siaip diskutavom, be burimu, tai prikalbejo tokiu dalyku, kad jomajo smile.gif

nenoriu cia labai pasakoti, bet man Galina labiau prie sirdies.
Papildyta:
QUOTE(DAIIVA @ 2010 02 09, 11:53)
vat ydomu ar ji dar buria  g.gif  seniai buvote?  ax.gif



Buria, as sausio pradzioj su ja kalbejausi.
Atsakyti
QUOTE(karusele @ 2009 11 24, 22:06)
Senukas is Zaliuju, nuima prakeikimus, nuziurejimus, uzkalba, gydo nuo alkoholizmo.....
Teko lankytis paciai, tai galiu pasakyti, jog poveikis tikrai jauciasi, tuo metu kai uzkalba, kai nuimineja nuziurejima ar prakeiksma. Po apsilankymo, kad ir kokios nuotaikos vykciau pas ji, visada iseidavau pakyleta, geros nuotaikos, savijautos. Pats rekomenduoja 3 apsilankymus, kad butu geresnis poveikis, bet tik rekomenduoja, primygtinai nesiulo. Jaucia, jei yra nuziurejimas, ar jo nera. Viena pazistama vyko siaip pasitikrinimui, tai is kart pasake, jog nera nei nuziurejimo, nei prakeiksmo. Ir siaip duoda gerus patarimus, del sveikatos, ka ir kaip geriau daryt. Visada paklausia ar yra nusiskundimu del sveikatos.
Kainos nesako, kiek kas gali duoti. Kaip pats sake, ne del pinigu tai daro, nors ir 10 centu galima palikt thumbup.gif .
Kiek teko girdet, tai viena moteri net nuo vezio isgyde blink.gif

Gal kazkas nesenai buvot pas sita senuk? Labai noresi daugiau suzinot apie ji blush2.gif .
Atsakyti