Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Olinda @ 2010 02 04, 13:49)
Kaip suprast, viskas piešiama rožinem spalvom  g.gif

Taip. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2010 02 04, 13:37)

O tiesos tame jos pasakymuose nors kažkiek būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2010 02 04, 12:40)
O tiesos tame jos pasakymuose nors kažkiek būna  g.gif

Kodelgi ne? (as kalbu aplamai,o ne apie konkrecia bureja). Tarkim uzduodi klausima apie seimyninius santykius.Bureja pamato konfliktus ir finale visiska griuti.....Viena is ju pasakys,kad nieko nebus,jus tikrai issiskirsite,vyras tave paliks ir dar apgaus ir tu paliksi nuoga basa.....Kita (pozityviste) pasakys,kad taves laukia labai svarbus ivykiai,po kuriu tu tapsi (turesi proga tapti biggrin.gif ) visai kitokiu zmogumi,viskas pasikeis,bus ir meile ir jausmai ir pinigai(tiesiog nepamines,kad su kitu vyru,nes dabar tau ne tas rupi-tu isikabinusi i savo avina ir sapalioji,kad negali palikti vaiko be tevo)....Na kaip nors panasiai susuks biggrin.gif Tai priklauso ir nuo pacios burejos poziurio.....Taigi tiesa ir tokiu ir kitokiu atveju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 04, 13:16)
Kodelgi ne? (as kalbu aplamai,o ne  apie konkrecia bureja). Tarkim uzduodi klausima apie seimyninius santykius.Bureja pamato konfliktus ir finale visiska griuti.....Viena is ju pasakys,kad nieko nebus,jus tikrai issiskirsite,vyras tave paliks ir dar apgaus ir tu paliksi nuoga basa.....Kita (pozityviste) pasakys,kad taves laukia labai svarbus ivykiai,po kuriu tu tapsi (turesi proga tapti biggrin.gif ) visai kitokiu zmogumi,viskas pasikeis,bus ir meile ir jausmai ir pinigai(tiesiog nepamines,kad su kitu vyru,nes dabar tau ne tas rupi-tu isikabinusi i savo avina ir sapalioji,kad negali palikti vaiko be tevo)....Na kaip nors panasiai susuks biggrin.gif Tai priklauso ir nuo pacios burejos poziurio.....Taigi tiesa ir tokiu ir kitokiu atveju bigsmile.gif

thumbup.gif atsakymas
Iskilo klausimas:kuri is minimu temoje bureju yra realiste,sakanti "tiesiai sviesiai",patiks tai klientui ar ne...?
Atsakyti
Gal esat kuri buvus pas būrėją Audronę Šeškinėje?
Atsakyti
ne tiesa sakot apie zoja,ji daug ka teisingai pasako,pvz kai as norejau skirtis ,ji pasake kad cia mano vyras,ir pasake visus musu minusus del ko nesueina xarakteriai,tik po metu jos zodziai pasitvirtino,nors galvojau kad tikrai skirsiuos ir tai neimanoma kad toliau gyvenciau su juo,o kai dar turejau pries tai drauga tai apie jo xarakteri viska kaip pirstu i aki pasake,ir pasake kad sunu turi,ir apitiksli jo amziu net pasake,,nemanau kad cia is lempos gali but toks sutapimas,poto apie giminaites liga pasake,kad ir su darbu jai blogai,kad gali prarast darba,taip ir buvo..mano draugei ji kadaise pries kelis metus pasake kad su vyru negyvens,kad jis geria,ir vaiksto i kaire,as pati ta zinojau kad i kaire vaiksto,drauge netikejo,pagimde jam net antra vaika,vis sake kad yra seima,ir nesiskirs,terul ir geria ir ttt,tegul vaikams buna tevas,o zoja sake kad negyvens issiskyrs ir net jos iniciatyva,vat taip ir atsitiko,visai nesenei ji issiskyre,neistvere,ir tik dabar prisimine ka zoja sake,ar cia irgi is lempos pasakyta???
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 02 05, 01:14)
ne tiesa sakot apie zoja,ji daug ka teisingai pasako,pvz kai as norejau skirtis ,ji pasake kad cia mano vyras,ir pasake visus musu minusus del ko nesueina xarakteriai,tik po metu jos zodziai pasitvirtino,nors galvojau kad tikrai skirsiuos ir tai neimanoma kad toliau gyvenciau su  juo,o kai dar turejau pries tai drauga tai apie jo xarakteri viska kaip pirstu i aki pasake,ir pasake kad sunu turi,ir apitiksli jo amziu net pasake,,nemanau kad cia is lempos gali but toks sutapimas,poto apie giminaites liga pasake,kad ir su darbu jai blogai,kad gali prarast darba,taip ir buvo..mano draugei ji kadaise pries kelis metus pasake kad su vyru negyvens,kad jis geria,ir vaiksto i kaire,as pati ta zinojau kad i kaire vaiksto,drauge netikejo,pagimde jam net antra vaika,vis sake kad yra seima,ir nesiskirs,terul ir geria ir ttt,tegul vaikams buna tevas,o zoja sake kad negyvens issiskyrs ir net jos iniciatyva,vat taip ir atsitiko,visai nesenei ji issiskyre,neistvere,ir tik dabar prisimine ka zoja sake,ar cia irgi is lempos pasakyta???



Pritariu. Juo labiau, kad ji iš pradžių net neklausinėja su kokia problema atėjai, o bendrai apibūdina situaciją ką mato. O po to tik konkrečius klausimus jai užduodi .Nepastebėjau, kad ji "rožinėm" spalvom nusakytų situaciją schmoll.gif Jei ji viską nusakytų rožinėm spalvom, klientai antrą kartą ir dar n-tąjį kartą tikrai neitų, o tokių ji turi ir ne vieną , ir ne du, mano manymu.
Na, o kas galvoja, kad visos būrėjos yra tik " turgaus bobelės" ir viską nusako tik teigiamai, tai nueikit pas V.Azanovą. Jis tai tikrai sako viską ką mato nieko nepadailindamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@DZIMBA@ @ 2009 10 13, 10:22)
Gal kas galit parasyti telefono numeri Svetlanos kur per tv rode?Buciau begalo dekinga bigsmile.gif

Sveikos,
Aš pas Svietą buvau iki TV reklamos, tai labai trumpai, bet kaip ir pataikė ir tikrai dau kas išsipildė, bet dabar pas ją labai dau skambinančių ir ji mėtosi, tai tau sako, tai kitam telefonu... Vienu žodžiu per dau reklamos. O jos telefonas 867273561.
Bet man draugė rekomendavo kitą būrėją, tai Margarita. Buvau pas ją, labai panašiai ką Svieta sakė, bet plačiau. Įdomu, kaip Jums patiktų, ir ima 30 lt., tai pakankamai padoriai. Margarita 864552139.
Jei kas nueisit, tai pasidalinkit, ar patiko
Papildyta:
QUOTE(gluosnis @ 2010 01 20, 22:08)
jus netikite, nes nezinote kas yra Dievas  smile.gif  jus netikite i toki, koki isivaizduojate, kad jis yra... tikrai netikintis zmogus ilgai negyvena, arba visai negyvena  g.gif

Pabandyk, man padėjo, bet aklai tikėti nereikia. Aš patikiu tik tada, kada išsipildo. Labai keista, bet įdomi Margarita 64552139, Vilniuje. Būtų įdomu kitų nuomonę sužinoti, pasidalinkit...
Atsakyti
Laba diena. 4u.gif
Gal galit ka nors pasakyti apie bureja Rita is Minsko plento, laikas nuo laiko pas ja apsilankau, noreciau suzinoti jusu nuomone apie sita bureja. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 02 05, 22:07)
Pritariu. Juo labiau, kad ji iš pradžių net neklausinėja su kokia problema atėjai, o bendrai apibūdina situaciją ką mato. O po to tik  konkrečius klausimus jai užduodi .Nepastebėjau, kad ji "rožinėm" spalvom nusakytų situaciją schmoll.gif Jei ji viską nusakytų rožinėm spalvom, klientai antrą kartą ir dar n-tąjį kartą  tikrai neitų, o tokių ji turi ir ne vieną , ir ne du, mano manymu.

Pas Zoją buvau 2 kartus (jau prieš daug metų), būdama visiškoj nevilty. Ji labai palaikė, padėjo patikėti, kad viskas bus gerai. thumbup.gif
Bet realybėje viskas įvyko priešingai. rolleyes.gif (Tai buvo dalykai, visiškai nepriklausantys nuo mano valios ir pastangų.)
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 04, 22:34)
Gal esat kuri buvus pas būrėją Audronę Šeškinėje?


Ji gyvena Dūkšto gatvėje. Niekas nebuvot?
Atsakyti
As buvau pas Audrone Duksto gatveje...Po seanso uzdaviau klausima-"ir kaip jus dar ne kalejime"...O draugei (kurios neleidau ten vienos) po to reikejo rimtos pagalbos...
Atsakyti