Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(gutė pinkutė @ 2010 01 31, 22:14)
Aš tai dar neprisiskambinu.Ir nei man reikia nei man ką, čia stengiuosi dėl anytos, bet pagavau dabar azartą.
Bet man vienas neaišku, ar čia ji susikūrus su tuo skambinumu tokį piarą, ar jai tikrai daug žmonių skambina g.gif

kiek zinau jau daugybe metu pas ja tokios salygos,gal butu tiesiog bardakas jei dienos metu milijona kartu skambintu zmones,o taip tvarka iseina,10-15min begyje surinko ritdienai kiek jai reikia zmoniu,manau iki 10zmoniu,nes maciau pas ja ant stalo 10 kaladziu kortu,kaip sakoma viena kalade vienam zmogui,poto is jos kitam neburima ta dien g.gif tai va uzsiraso kiek reikia zmoniu ir vsio ,nei jai ten savaitem i prieki uzrasynet,nei ka ,o gal po savaites negales ar dar ka,kiek zinau ji anksciau dirbo kazkokiam normaliam ne su burimais susijusiam darbe,o dabar supratau kad jau nedirba.ir seip diena ramu kai ateina klientas,neks netrezvonina,ramiai sedim,bendraujam ir tt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 01 vasario 2010 - 13:38
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 01 31, 14:43)
nezinau kaip ji ten priima,man pradejo sakyt laisvu valandu vietas man buvo aktualu 1val,tai ir uzsirasiau ,gal ir po pietu priima g.gif
del pinigu,pas ja stavkiu nera,kiek negaila tiek ir duodi smile.gif


o kiek dazniausiai jus duodat? aisq jeigu galite atsakykit
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2010 02 01, 15:14)
o kiek dazniausiai jus duodat? aisq jeigu galite atsakykit

30 -40 cia as asmeniskai tiek duodu.
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 02 01, 13:37)
10-15min begyje surinko ritdienai kiek jai reikia zmoniu,manau iki 10zmoniu,nes maciau pas ja ant stalo 10 kaladziu kortu

geras darbas bigsmile.gif Zinoma,kam jai visada kelti rageli ,jei 300-400 lt kasdien garantuoti :)Manau,kad maziau 20 tikrai niekas neduoda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 01 vasario 2010 - 15:23
QUOTE(xde @ 2010 02 01, 15:21)
geras darbas bigsmile.gif Zinoma,kam jai  visada kelti rageli ,jei 300-400 lt kasdien garantuoti :)Manau,kad maziau 20 tikrai niekas neduoda mirksiukas.gif

ir kokybe super....iki 10 zmoniu per diena blink.gif doh.gif reiks pasiulyti vienam parapsichologui nepatingeti ir atvaziuoti Lietuvon,gal babcia ji i kursus priims...nes dabar net nepatogu uz ji - su savo pasauliniu garsu sugeba tik pora zmoniu i diena (ir tai grieztai ne kiekviena) priimti...o babcia sau konvejeriuka kaip mesinej atsidarius ir "darbuojasi" vargo nematydama.....
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 01 30, 18:03)
ta pati vakara pavyko,bet skambinau is 2ju tel iskart is namu ir mobilaus,gal 10min be perstojimo kartojau numeri ir prisiskambinau thumbup.gif jos nr 2 629780  4u.gif



O tai kelinta jai vakare skambint predėt blink.gif ? Kažkur skaičiau, kad nuo 22:00? Ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 01, 16:37)
ir kokybe super....iki 10 zmoniu per diena blink.gif  doh.gif  reiks pasiulyti vienam parapsichologui nepatingeti ir atvaziuoti Lietuvon,gal babcia ji i kursus priims...nes dabar net nepatogu uz ji - su savo pasauliniu garsu sugeba tik pora zmoniu i diena (ir tai grieztai ne kiekviena) priimti...o babcia sau konvejeriuka kaip mesinej atsidarius ir "darbuojasi" vargo nematydama.....


Kiek man teko apie ją girdėt, tai ji tokiom krūvom žmonių nepriima schmoll.gif biggrin.gif 2, na gal 3-4, bet ne daugiau.Tos 10 kaladžių ant stalo, nebūtinai reiškia ateinančių žmonių kiekį. O iš musės dramblį tokiom kalbom galima greitai padaryt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 01 vasario 2010 - 19:39
QUOTE(Lorette @ 2010 02 01, 20:39)
Kiek man teko apie ją girdėt, tai ji tokiom krūvom žmonių nepriima schmoll.gif  biggrin.gif 2, na gal 3-4, bet ne daugiau.Tos 10 kaladžių ant stalo, nebūtinai reiškia ateinančių žmonių kiekį. O iš musės dramblį tokiom kalbom galima greitai padaryt lotuliukas.gif

jo tikrai manau ji tiek nepriima,as cia nelogiskai garsiai masciau,dabar pagalvojau jei ji vienam asmeniui skyria min 1val,as kiek buvau tai po 1.5val,po manes nekados eiliu nestovejo,tai jei net po 1val 10zmoniu tai iseitu kad nuo 10 iki vos ne 22val priiminetu,bet ji tikrai manau 19-20val jau nepriimineja,nebent kaip susitari,nes kiek man diktavo laisvas vietas tai kazkaip 17val paskutini laika girdejau g.gif
o kad uzdirba tai aisku kad nemazai uzdirba,jei pastovei klientu turi,dabar remonta ten pavaro per visa buta smile.gif na bet kas kaip gali taip ir uzdirba biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Linciaika @ 2010 02 01, 17:29)
O tai kelinta jai vakare skambint predėt blink.gif ? Kažkur skaičiau, kad nuo 22:00? Ar tiesa?

tiesa,as jau visada pradedu skambint 21.55,sikart 10 po prisiskambinau..
Atsakyti
CHIROMANTE, rasiau tau i az.. ax.gif ar skaiteij..?
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2010 02 01, 22:46)
CHIROMANTE, rasiau tau i az..  ax.gif ar skaiteij..?

Parasiau...Atsiprasau-,kazkaip buvau praleidus....
Atsakyti
sveikos mamytes gal kuri gali duoti numeriuka Lobaciuvienes buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas galetu priminti, ar Galinai is Zaliuju ezeru galima skambinti bet kuriuo dienos metu? Ir ar ji kalba lietuviskai? 4u.gif
Atsakyti