Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(vaižgantė @ 2010 01 28, 22:54)
Mititėja, nemaniau, kad tu tokia blondinė  blink.gif  Dabar žinosiu ir dėmesio nekreipsiu.
Vaižgante, suprantu, kad dabar turėčiau žiauriai susiparinti. biggrin.gif Ale nesusiparinau. blush2.gif Gali manyt, kad aš blondinė, blondinių blondinė ar blondinių karalienė. Nuo to nei aš kvailesnė, nei tu protingesnė. Ir jau dėl ko ko, o dėl tavo bandymų įkąsti tai tikrai nepergyvenu. Turbūt nieko naujo, bet man rūpi tik man imponuojančių (virtualių - irgi) žmonių nuomonė. O tu tokiems nepriklausai.
Be to - labai jau prasišviečia tamstos desperacija. Sekančioje žinutėje matyt sulauksiu kur kas tiesmukiškesnių pavadinimų. biggrin.gif
Labai gerai - nekreipk dėmesio. Dviese su Chiromante (toji irgi vis bando kuo nors pavadinti kai staiga užmiršta, kad į mane "nekreipia dėmesio" lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 29 sausio 2010 - 07:51
moterys,aiškinimuisi yra AŽ cool.gif
Jūsų dabartinės rašliavos nesusiję su tema schmoll.gif
Atsakyti
cia jau tikrai paneles pavare,bukit kuri protingesne ir neatsakinekit i kitos nusissnekejimus,ir viskas aprims 4u.gif
o as jum papasakosiu kad vel buvau pas Zoja,ejau del artimo zmogaus bedu,nesiau foto,tai daug ka apie visas bedas pati pasake,daug dave patarymu,ir man tuo paciu dar kortu mete ir vyrui,nu vienu zodziu isejau pilna energijos ir noro toliau but stypriai,nes buvo visko tiek negero susikaupe,kad jau buvau nuleidus rankas..
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 01 30, 13:17)
cia jau tikrai paneles pavare,bukit kuri protingesne ir neatsakinekit i kitos nusissnekejimus,ir viskas aprims 4u.gif
o as jum papasakosiu kad vel buvau pas Zoja,ejau del artimo zmogaus bedu,nesiau foto,tai  daug ka apie visas bedas pati pasake,daug dave patarymu,ir man tuo paciu dar kortu mete ir vyrui,nu vienu zodziu isejau pilna energijos ir noro toliau but stypriai,nes buvo visko tiek negero susikaupe,kad jau buvau nuleidus rankas..


Kaip pavyko prisiskambinti ar ta pati vakara ar kelis is eiles bandet. Patikslinkite jos telefono numeriuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2010 01 30, 15:59)
Kaip pavyko prisiskambinti ar ta pati vakara ar kelis is eiles bandet. Patikslinkite jos telefono numeriuka  4u.gif

ta pati vakara pavyko,bet skambinau is 2ju tel iskart is namu ir mobilaus,gal 10min be perstojimo kartojau numeri ir prisiskambinau thumbup.gif jos nr 2 629780 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 30 sausio 2010 - 17:04
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 01 30, 18:03)
ta pati vakara pavyko,bet skambinau is 2ju tel iskart is namu ir mobilaus,gal 10min be perstojimo kartojau numeri ir prisiskambinau thumbup.gif jos nr 2 629780  4u.gif

kiek sumokėjot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 01 30, 18:03)
ta pati vakara pavyko,bet skambinau is 2ju tel iskart is namu ir mobilaus,gal 10min be perstojimo kartojau numeri ir prisiskambinau thumbup.gif jos nr 2 629780  4u.gif

O ji priema dažniausiai dieną ar galima ri vakare pataikyti pas ją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2010 01 31, 14:00)
O ji priema dažniausiai dieną ar galima ri vakare pataikyti pas ją?  g.gif

nezinau kaip ji ten priima,man pradejo sakyt laisvu valandu vietas man buvo aktualu 1val,tai ir uzsirasiau ,gal ir po pietu priima g.gif
del pinigu,pas ja stavkiu nera,kiek negaila tiek ir duodi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 01 31, 15:43)
nezinau kaip ji ten priima,man pradejo sakyt laisvu valandu vietas man buvo aktualu 1val,tai ir uzsirasiau ,gal ir po pietu priima g.gif
del pinigu,pas ja stavkiu nera,kiek negaila tiek ir duodi smile.gif

aišku, lbai įdomu ar link vakaro gali priimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 01 31, 15:43)
del pinigu,pas ja stavkiu nera,kiek negaila tiek ir duodi smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Cukrinė_Siela*: 31 sausio 2010 - 18:24
sveikos,
gal kas nors lankesi pas Vera gyvena netoli mingaudo maximos? nes kiek chia skaitau apie tokia niekas nerashe... tai gal vis delto, kas nors buves arba ka nors zino apie ja? ax.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2010 01 31, 16:15)
aišku, lbai įdomu ar link vakaro gali priimti  g.gif

Aš tai dar neprisiskambinu.Ir nei man reikia nei man ką, čia stengiuosi dėl anytos, bet pagavau dabar azartą.
Bet man vienas neaišku, ar čia ji susikūrus su tuo skambinumu tokį piarą, ar jai tikrai daug žmonių skambina g.gif
Atsakyti