Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(mititėja @ 2010 01 26, 19:41)
Kas klausia?  g.gif


Vaižgantė klausia.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 01 26, 22:05)
Vaižgantė klausia.
O kokiu tikslu žinoti nori? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 01 26, 22:08)
O kokiu tikslu žinoti nori?  g.gif


Sau vadybininko ieškau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 01 26, 22:33)
Sau vadybininko ieškau biggrin.gif
O kaip tai susiję su tavo užduotu klausimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 01 27, 08:31)
O kaip tai susiję su tavo užduotu klausimu?  g.gif


Patikrinau, ar blondinė esi smile.gif Geriau vadybininko vyro pasidairysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 01 27, 16:44)
Patikrinau, ar blondinė esi smile.gif Geriau vadybininko vyro pasidairysiu smile.gif
Pradžiai pasidairyk kokio personalo vadybininko. Nes tavo patikros būdai kažkokie keisti (pvz. ieškodama sau vadybininko domiesi nieko su tavim bendro neturinčiais žmonėmis lotuliukas.gif ). Vaižgantiški. O sprendimas pasidairyt vyro - geras. Žiūrėk gal ir kiti tavo reikalai tuo pačiu susiklostys. biggrin.gif

Dar vienas neblogas patarimas - pradžiai pasinagrinėk savo biudžetą, nes geras vadybininkas kainuoja nemažus pinigus. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 27 sausio 2010 - 18:03
QUOTE(~Undinele~ @ 2010 01 25, 00:32)
Na, tai neatsirado, kas zinotu Kristinos is Justiniskiu kontaktus?  unsure.gif

ar dar reikia vidos is pasilaiciu numeriuko?
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 01 27, 17:58)
Pradžiai pasidairyk kokio personalo vadybininko. Nes tavo patikros būdai kažkokie keisti (pvz. ieškodama sau vadybininko domiesi nieko su tavim bendro neturinčiais žmonėmis  lotuliukas.gif ). Vaižgantiški. O sprendimas pasidairyt vyro - geras. Žiūrėk gal ir kiti tavo reikalai tuo pačiu susiklostys.  biggrin.gif

Dar vienas neblogas patarimas - pradžiai pasinagrinėk savo biudžetą, nes geras vadybininkas kainuoja nemažus pinigus.  biggrin.gif


Na, vaižgantės tau nesuprasti, ypač jos humoro...Turiu aš tą vadybininką ir būtent vyrą. Vyrai mažiau pliurpia, daugiau dirba...Ir SM nesėdi biggrin.gif
Jei tu turi problemų su vyrais, tai nesiūlyk savo patarimų kitoms. mirksiukas.gif Aš tokių problemų neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 01 27, 21:05)
ar dar reikia vidos is pasilaiciu numeriuko?


Aciu, jau gavau 4u.gif

Dabar reikia tik Kristinos is Justiniskiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 10 30, 11:59)
norejau paklausti, o ar galima kas savaite lakstyti pvz. pas Galina, kad patartu, apramintu ir t.t.

na as irgi buvau pas p.Galina.Galiu pasakyti, kad tikrai malonus, issilavines zmogus, geras psichologas.Isejau is ten nnuraminta, to ir norejau.Na o del stebuklu tai net nezinau ka ir pasakyti.Nes as turejau konkrecius klausimus uzduoti, taigi papasakodavau visa situacija nuo a iki z, oji isedeliojo kortas ir atsakydavo.Ar kortos sake ar pts zmogus jau zinant esama beda galejo psichologiskai gerai patarti.Taig mane tik nuramino, kad viskas gerai bus, man to ir reikejo,kokia tiesa tame yra tik Dievas zino.
Bet manau, kad jei zmogus nori nueiti, kad jam butu ramiau, tai galima laisvai apsilankyti pas sita pone, nes psichologiskai labai protingai viska sako.Kartais mes patys zinom visus atsakymus, bet reikalingas patarimas is sono. Be to geras psicholas Vilniuje virs 50 lt kainuoja uz valanda, cia sumokesite maziau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 01 27, 21:00)
Na, vaižgantės tau nesuprasti, ypač jos humoro...
Oi, tokiems niekams negaištu laiko. lotuliukas.gif
QUOTE(vaižgantė @ 2010 01 27, 21:00)
Vyrai mažiau pliurpia, daugiau dirba...Ir SM nesėdi biggrin.gif
Matyt dar pradedantysis - darbas visą laiką suryja.
Aš, matai, daug ką spėju - ir darbus nudirbu ir SM'e patauškiu. Bet čia tikrai ne iš karto, ir ne visiems pasiekiama.
Bet nenusimink, tavo vadybininkas gal irgi įsivažiuos. Dabar dar matau, sunkiai sekasi. Nes vienas, mano jau minėtas objektas (tu žinai apie ką aš čia bigsmile.gif ), kaip buvo, taip ir liko pirmokiškoj stadijoj.
O gal netyčia ir tau pasiseks - imsi ir susirasi gerą darbuotoją.
QUOTE(vaižgantė @ 2010 01 27, 21:00)
Jei tu turi problemų su vyrais, tai nesiūlyk savo patarimų kitoms.  mirksiukas.gif Aš tokių problemų neturiu.
Ania? Tai kodėl pabrėži, kad ieškaisi vadybininko vyro? Turbūt irgi nė nesistengsiu suprasti, kodėl tau pagrindinė gero darbuotojo savybė - vyriška lytis. biggrin.gif Ir iš viso - kodėl tiek daug meluoji ir sau prieštarauji? Tai giriesi, kad tavo darbuotojai tau aria nenuilsdami, tai ieškai vadybininko, tai vėl jau turi. Nespėju... biggrin.gif

Vaižgante, tu visus taip mokai teisingo ir doro kelio - turėtum žinoti, kad taip žiauriai pavydėdama tik sau nervukus pasigadinsi. Nes kitiems tai nė šilta, nė šalta nuo tavo pavydo... Na, aš turiu "punktelį" - atsakyti. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 28 sausio 2010 - 22:34
Mititėja, nemaniau, kad tu tokia blondinė blink.gif Dabar žinosiu ir dėmesio nekreipsiu.
Atsakyti