Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Lorette @ 2010 01 20, 13:20)
Gal Stadiono gatvėje g.gif

Ai taip stadiono g.
Atsakyti
QUOTE(tata11 @ 2010 01 20, 13:55)
na skaitau sita tema apie burejas ir tikrai labai sunku apsispresti.bet nuvykti turiu, nes situacija mano gyvenime atrodo tokia baisi, kad nors ir stebuklais norisi jau tiketi.Bet problema tame, kad na netikiu tokiais dalykai, netikiu Dievu, bet labai noriu patiketi, kad stebuklai yra. Pas psichologus nenoriu eiti, nes geru reikia rasti, be to zinau, kad nustatys depresija is karto ir tt.

jus netikite, nes nezinote kas yra Dievas smile.gif jus netikite i toki, koki isivaizduojate, kad jis yra... tikrai netikintis zmogus ilgai negyvena, arba visai negyvena g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuse @ 2010 01 18, 14:33)
Buvau pas Vladimira Azanova du kartus, abu kartus po jo vizitu iseidauvau kaip ir nelabai susipratusi ir dviprasmiskai nusiteikusi, bet galiu pasakyti, kad zmogus turi sugebejimu. Pritariu ankstesniems pasisakymams, kad ten turi eiti siek tiek stipresniu nervu zmones biggrin.gif Abu kartus pasake labai daug tiesos. Viena karta buvo gerai nusiteikes, tai paziurejo ir mano asmenini horoskopa, is kurio labai daug pasake apie mane kaip asmenybe, kokioje srityje tureciau save realizuoti, apie asmenini gyvenima ir uz tai nepaeme papildomai, nors ejau burtis taro kortomis. Pas ji reikia eiti su labai konkreciais klausimais, tada ir gausi atsakymus.



as matyt pataikiau, kai jis ne nuotaikoj buvo...
Is esmes tai ejau pas ji su gana konkreciu klausimu, uzdaviau klausima, ismete kortas, greitai permete jas akim, pasake, kad galimybes realizuotis bus kovo menesi? Suslave kortas ir klausia, "kas dar domina"? nezinau, kazkaip pasimeciau blink.gif paklausinejau dar siek tiek ir baigesi musu seansas. Viskas truko apie 15 min, dar is knygos paskaite apie sveikata, ko saugotis, i ka atkreipti demesi.

Zodziujis man pasake, ka as ir pati labai gerai zinojau, jei noriu pasiekti savo tiksla turiu deti laaaaabai daug pastangu, nes ji pasiekti tikrai nera lengva. Bet visa tai as ir pati zinojau, o va norejau suzinoti, kaip geriau elgtis, ka daryti, kad realizuoti savo nora... tai taip ir likau be atsakymo.

Ka gi belieka, deti visas pastangas.

Mano patarimas butu toks, pries einant pas Azanova, gerai apmastykit ko klausite, cia ne bobute nuo turgaus kuri iskleidzia kortas ir pradeda pasakoti kad juodaplaukis vaikinas jus myli ir jusu nori. Pries einant pas Azanova, geriausiai susirasyti visus klausimus ir juos tureti su savimi. As ejau su tam tikru tikslu, apmascius savo problema, bet jis gana savotiskas zmogus, bent jau mane tai siek tiek ismuse is veziu ir as pamirsau visa savo konkretuma. Tai mano vizitas pas ji man is esmes nedavo jokiu atsakymu i man rupima klausima, matyt pati pateikiau gana placius klausimus tai tokius atsakymus ir gavau.
Atsakyti
QUOTE(~Undinele~ @ 2010 01 15, 23:08)
Mazasis angele,

o gal turi Vidos is Pasilaiciu tel. numeri tikslu? Man pavyko tik rasti, kad ji is Gabijos gatves ir pagyvenusi. Kazkaip nesiseka man su paieskom telefonu ir adresu  doh.gif  O skaityti 5-6 temas apie bureju adresus tiek laiko nera, reikalas spaudzia, noreciau jau kita savaite butinai pas bureja pakliuti..  ax.gif

as tik Svetlana pazystu is gabijos gatves g.gif 867273561 4u.gif
Atsakyti
vis planuoju eiti pas bureja, nors ir netikiu stipriai, bet tokia situacija bloga, kad norisi stebuklais patiketi.Tai vat turiu klausima, reikia eiti su konkreciu klausimu?Tai jeigu as viska papasakosiu tipo pasakysiu oj pas mane taip blogai viskas, kad net nezinau ka daryti, tai as suprantu, kad bureja paims kortas ir sakys, taip pas jus blogai viskas, bet ateityje geriau bus ar blogiau, tai nesuprantu kaip man klausima suformuluoti, kaip man prisitatyti ir ka sakyti.Jog irgi negaliu ateiti ir sakyti na davaj pasakyk man apie praeiti paziuresim ar sarlatane esi ar ne.Taip galiu iskaudinti zmogu, jog pati pasirinkau ateiti o dabar nemandagiai elgiuosi.Zodziu net nezinau, ka reikia sakyti ateinant?
Atsakyti
Tata11,gali pasirinkti keleta elgesio modeliu...Gali prasyti,kad tau papasakotu tavo praeiti (dazniausiai papasakos teisingai,nes tai jau ivyke ivykiai ir jie nebekinta),deja tai visiskai nieko nesako apie papasakotos ateities teisinguma,kaip dazniausiai klaidingai galvojama-"jeigu atspes praeiti,vadinasi ne sarlatane". Tai neturi nieko bendra. Greiciausiai visiskai teisingai papasakos ir tavo dabartine situacija,nes tai vyksta dabar...Bet kokia tau is to nauda-negi tau reikia suzinoti tai,ka tu pati puikiai zinai...As kaip suprantu-zmogui reikia rasti kelius,kaip su maziausiais praradimais iseiti is tos situacijos.

Istiesu,jau ne pirma ir ne penkta karta sakau,kad gyvenima galima isisvaizduoti kaip medi-kamienas tai praeitis-ji nebekinta.Dabartis tai taskas pries prasidedant sakoms.O ateitis,skaiciuojant nuo sekancios sekundes,tai medzio vainikas su daugybe saku sakeliu....Ir tau niekas netrukdo lipti bet kuria is ju....Tai kokia gi bureja gali pasakyti,kuria saka tu pasuksi uz tiju dienutriju menesiu,o tuo labiau uz triju metu...nebent tu esi uzprogramuotas robotas...Bureja apie ateiti pasakys tiek,kiek jinai (ateitis) labiausiai tiketina pagal dabartini tavo gyvenima....bet tavo valioje ja pakeisti.Bureja,priklausomai nuo jos pacios issilavinimo ir poziurio i gevenimiskuosius reiskinius, tau "priburs" ateiti (arba jei nevynioti zodziu i vata- uzprogramuos) ir tau nebeliks nieko kito,tik kaip zombiui vykdyti pasamonen ideta programa (stiprioms asmenybes gresme zymiai mazesne).

Taigi-patarimas.Trumpai pasakyti savo problemas ir konkrecius klausimus.
Atsakyti
Na, tai neatsirado, kas zinotu Kristinos is Justiniskiu kontaktus? unsure.gif
Atsakyti
gal zinot ka kas sudaro asmeninius horoskopus?? kaip suprantu tam reikia tikslios gimimo datos ir vietos, nebutina buti salia, kai ji sudarineja???
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2010 01 26, 13:22)
gal zinot ka kas sudaro asmeninius horoskopus?? kaip suprantu tam reikia tikslios gimimo datos ir vietos, nebutina buti salia, kai ji sudarineja???
Rozmarinas sudarinėja. Parašyk jai el. paštu rozmarino.horoskopai@gmail.com, arba až narei Marinas.rozz. biggrin.gif

P.S. Tik rozmarinas nėra būrėja, ji - astrologė, t.y. būtent sudarinėja horoskopus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 26 sausio 2010 - 16:16
QUOTE(mititėja @ 2010 01 26, 16:14)
Rozmarinas sudarinėja. Parašyk jai el. paštu rozmarino.horoskopai@gmail.com, arba až narei Marinas.rozzbiggrin.gif

P.S. Tik rozmarinas nėra būrėja, ji - astrologė, t.y. būtent sudarinėja horoskopus.  smile.gif


Sekretore dirbi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 01 26, 19:11)
Sekretore dirbi?  g.gif
Kas klausia? g.gif
Atsakyti
o vat man idomu, jei tavo gyvenima itakoja magija ir kiti negerumai, ar astrologija ta parodo, juk astrologija informacija gauna pagal dangaus kunus? gal kas zino
Atsakyti