Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(janiku @ 2010 01 14, 22:24)
man tai ispudzio nepaliko



O tai tu buvai pas ji?
Atsakyti
vytaute4444 2009 08 31, 19:35
Laba diena visoms kas lankosi siame puslapyje.Na as neesu megeja labai dauk rasyi ,bet perskaicius kad nemazai moteru visgi domina burejos,ju pranasystes,nutariau parasyti.
Man teko gyvenime susidurti tikrai su didelia problema(asmenine) ir nezinau kuo butu viskas pasibaige jeigu nebuciau sutikos Tamaros.(Ja man rekomendavo kolege).Ji ne visus priima,nezinau kaip ji atsirenka.Taciau as ja pazystu jau 4 metai,ir tikrai net minciu nekyla eiti pas kita bureja ar pranase.As dekinga jai kad siandiena gyvenu,sypsausi turiu darba ir tikrai esu laiminga.Tad jei turite problemu tikrai rekomenduoju nuosirdziai.Ji pakartoja tuos zodzius kuriu net garsiai neistari,mato kiaurai,mato visas tavo bedas.Jai nieko nereikia net pasakotis.Sekmes visom.Parasau jos telefona 860766057.

vytaute4444 2009 09 01, 16:24
Tamara priima klientes Fabijoniskese ,S.Neries gtv. Burimo kaina
Kaina 50 lt.JI daro ir rimtesnius dalykus,tai kaina sutartine.


Sveikos visos sioje temoje,

Radau si ta , del ko turiu jus labai labai ispeti.
Cia , kaip daugelis jau ir nuspejo yra reklama. Vytaute 4444 yra tariamos Tamaros bendrininke. Tamara pries tai buvo Sonia, paskui Zenia , dabar Tamara.Dar pries metus dirbo Kaune Pikolo 49, dabar jau savo nesvariais darbeliais abi uzsiima Vilniuje. Nueisit issiburti taro kortomis, garantuoju ji jums tikrai suras daug rimtesniu dalyku, kuriu kaina "sutartine" . Ir ne tukstantis, ir ne du. Kartais net siekia virs 100 000. Taip zmogu prigrasina , mirtim, vaiku ligom, bedom , kad rodos atiduosi viska , kad tik issigelbet is tariamu nuziurejimu, prakeikimu... Aisku, tave itikins , kad tie pinigai cigonei nereikalingi, kad jie reikalingi piktom dvasioms ju pagalba nuimti tuos prakeikimus, ir kad po meneselio ar greiciau juos grazins kai darba atliks.Skambines tau po keleta kartu per diena, panaudos toki psichologini terora, kad nebezinosi kai ja atsikratyt.Neturi pinigu ? Nebeda, cia pat prisistatys tariamos Tamaros bendrinike blondine vytaute4444, nekilnojamo turto agente ir mielai tau pades uzstatyti tavo nekilnojama turta, masina, ar pasiskolinti pinigu uz nezmoniskus procentus.Bus tiesiog tau smeniskai parengtas planas kur nueti , pas ka kreiptis , net darbo valandos surasytos.Nuves tave uz rankutes pas pazystamas vadybininkes i banka kreditui gauti , o kita karta net ir zmogaus nereikia, ji supildo banke viska pati ir parasa pamakaluoja, juk viskas, kad tik ta uzsisaukta sumele kuo greiciau susrinktum.O terminai tai sumai sumai duodami surinkti tikrai trumpi, kad neapsigalvotum , kad kas nepaprotintu, todel esi nulatiniam ju abieju demesyje.Jei nueisit kelios drauges, tai nenustebkit, kad surinks visus pletkus, isklausines viena apie kita viska iki smulkmenu. Ir tu busi geriausia, o tavo drauges ne tokiso saunios. Vaisins tave arbata, pietumis , kis per jega net jei ir nenoresi, matyt tai kazkokios magijos dalis, kad tave uzhipnotizuot. Kai susirinks reikiama suma , gali jau ir nebeprisikambinti , ir laiko vis tau neatras. Turi ji sav specialias ceremonijas, bet po pinigu gavimo kai kurias is ju uzmirsta padaryt, juk biznio planas jau ivykdytas, pinigai kiseneje , o kvailiai , patikeje rimtesniais dalykais uz sutartine kaina, paverte savo gyvenima pragaru, nes tai ka prisiskolinai ateina laikas grazinti, o Tamara tu pinigu uz zadeto menesio negrazina, mulkina , nebekelia ragelio , neberanda tau laiko, suserga , galu gale susipakuoja savo rudus odinius baldus ir didele Marijos statula ir isdrozia i Vilniu , aisku atsijungusi savo senaji telefono numeri , kad nemazas burys apgautu Kaunieciu nebedrumstu ramybes . Ir net susirinkusi sitokias sumas ir ju negrazinusi , apsiimto darbo neatlieka, o toliau sekmingai gaudo kvailius. Pabandyk paprasyt grazint , tokiu grasinimu isgirsi , kad ausys raitojasi.
Tai va mielosios , tai tik reklama bendrininkiu. Tik kazin , ar neatsisuks ta juodoji magija pries jas pacias kada.Nes tas galias , kas jas bebutu daves tariamai Tamarai - dievas ar velnias- gali viena diena ir atimti, jei jas naudoja ne pagal paskirti. Tesesauga turetu nebloga byla - grobstymas, sukciavimas stambiu mastu. O reporteriai kita karta , tegu geriau isisgilina pas ka eina, butu daug idomesni ir turiningesni straipsni parase .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 02 birželio 2011 - 12:20
Asmahan,
vat cia tai pasakojimas blink.gif fear.gif Aciu tau labai, kad papasakojai kas ir kaip is tikruju su tom bendrininkem yra 4u.gif
Nejau visa tai is tavo karcios patirties? unsure.gif


Perskaiciau ir as apie burejas sia tema ir ankstesne, tai patikimos man pasirode Vale (Valentina) is Zirmunu g., Vida is Pasilaiciu, Dana is Nemencines, Kristina is Justiniskiu, Aiskiarege Varniuose (vardo neprisimenu), senelis uzkalbetojas Vojtekas is Zaliuju ezeru ir V. Azanovo pranasystes daugumai issipildo, nors jis konkreciai, ne vien tik kas gera, bet ir kas blogo bus tiesiai pasako..


Norejau paklausti, ar dar kas nors buvo nuvykes pas Vale is Zirmunu gatves issiburti, be pasisakiusiuju sioje temoje? Gal dar kokiu nuomoniu apie ja yra? O gal jau kas nors pradejo pildytis toms, kurios pas ja buresi?

Taip pat labai domina dar Kristina is Justiniskiu. Gal kas nors pas ja buvote? Kokia kaina pas ja?

Noreciau apsilankyti arba pas viena arba pas kita, bet neapsisprendziu, todel labai lauksiu dar atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Undinele~: 15 sausio 2010 - 22:04
Dar ieskojau ir per paieskas cia ir per google burejos Kristinos is Justiniskiu adreso ir telefono numerio, deja nieko neradau verysad.gif

Gal kuri zinote jos tel. nr. ir kaina, pasidalinkite prasom? 4u.gif 4u.gif

Nes atsiliepimai apie ja anksciau buvo geri, kad ji labai tiksliai nusako ivykius, be to, nuima nuziurejimus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 01 13, 12:10)
na perskaiciau visus atsiliepimus. Bet nzn pakolkas ispudi paliko Vida is pasilaiciu



Mazasis angele,

o gal turi Vidos is Pasilaiciu tel. numeri tikslu? Man pavyko tik rasti, kad ji is Gabijos gatves ir pagyvenusi. Kazkaip nesiseka man su paieskom telefonu ir adresu doh.gif O skaityti 5-6 temas apie bureju adresus tiek laiko nera, reikalas spaudzia, noreciau jau kita savaite butinai pas bureja pakliuti.. ax.gif
Atsakyti
Buvau gal prieš 3 metus pas V.Azanovą, kažkaip nieko konkretaus nepasakė, į mano klausimus t.p neatsakė. Vnž.nepatiko ir daugiau nesikreipčiau schmoll.gif
Dar pažįstu tokią Virginiją ( anksčiau gyveno Karoliniškėse, dabar girdėjau lyg kažkur prie Big'o). Vat jinai tai tiesiai šviesiai viską pasako rolleyes.gif Kiek teko girdėt atsiliepimus ( ir pačiai įsitikint), tai išpranašauja beveik 100 proc. g.gif
Atsakyti
Buvau pas Vladimira Azanova du kartus, abu kartus po jo vizitu iseidauvau kaip ir nelabai susipratusi ir dviprasmiskai nusiteikusi, bet galiu pasakyti, kad zmogus turi sugebejimu. Pritariu ankstesniems pasisakymams, kad ten turi eiti siek tiek stipresniu nervu zmones biggrin.gif Abu kartus pasake labai daug tiesos. Viena karta buvo gerai nusiteikes, tai paziurejo ir mano asmenini horoskopa, is kurio labai daug pasake apie mane kaip asmenybe, kokioje srityje tureciau save realizuoti, apie asmenini gyvenima ir uz tai nepaeme papildomai, nors ejau burtis taro kortomis. Pas ji reikia eiti su labai konkreciais klausimais, tada ir gausi atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(nika69 @ 2010 01 14, 23:54)
O tai tu buvai pas ji?

buvome visa chebra
Atsakyti
na skaitau sita tema apie burejas ir tikrai labai sunku apsispresti.bet nuvykti turiu, nes situacija mano gyvenime atrodo tokia baisi, kad nors ir stebuklais norisi jau tiketi.Bet problema tame, kad na netikiu tokiais dalykai, netikiu Dievu, bet labai noriu patiketi, kad stebuklai yra. Pas psichologus nenoriu eiti, nes geru reikia rasti, be to zinau, kad nustatys depresija is karto ir tt.
Be to Chiromantes komentarai man patinka, gal del to kad zmogus labai tiki tuo ka sako, o psichologiskai kaip sakoma tas daug duoda, bet labai man atrodo priestaringi tie komentarai, o gal as tame nenusimanau.Taigi ir galvoju ka daryti, kur kreiptis?Chiromante raso, kad reikia kreiptis su konkreciu klausimu, bet apie ateiti nieko niekas negali pasakyti.O jei man ir svarbu suzinoti ar viskas pas mane gerai bus.Nes dabar taip blogai jauciuosi, kad jei man nepasakys kad bus gerai, galiu i psichuske nuvykti.Taigi kur kreiptis:kortomis burti, ar pas senuka is Zaliuju ezeru (man labiausiai patiko, nes gerbiu senus zmones, o jis man pasirode is komentaru yra geras zmogus), kai kurios burejos man pasirode kaip bobulkos is turgau, kurios neatsakinga kazka sako. Na tikrai nuomuones neturiu jokios, bet net nezinau kur kreipti. Gal daug prirasiau, bet daug laiko neturiu visuose forumuose kazka ieskoti. Aciu jei kas suprato ir kazka gali pasakyti smile.gif na ir atsiprasau jei kazka izeidziau
Atsakyti
Gal kas žinot Zojos iš kovo gatvės telefoną? Ir kaip ten reik skambinbti?
Mano anyta ten buvo prieš 5 metus ir vėl labai nori eit, bet neranda telefono ax.gif
Atsakyti
Galinos Zaliuju Ezeru g.tel.gal kas i a.z.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SABA: 20 sausio 2010 - 13:24
QUOTE(gutė pinkutė @ 2010 01 20, 14:08)
Gal kas žinot Zojos iš kovo gatvės telefoną? Ir kaip ten reik skambinbti?
Mano anyta ten buvo prieš 5 metus ir vėl labai nori eit, bet neranda telefono ax.gif


Gal Stadiono gatvėje g.gif
Atsakyti