Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Chiromante @ 2010 01 13, 10:05)
Reikia uztat klausytisuprantanciu zmoniu  patarimu-pas ka eiti,pas ka nelabai.... bigsmile.gif O esme cia visiskai ne tame-kokiu jis save laiko...

na perskaiciau visus atsiliepimus. Bet nzn pakolkas ispudi paliko Vida is pasilaiciu
Atsakyti
Sveikos,
Matau daug ką suprantat apie būrimus. Kažkaip galvoju nueiti pas būrėją, mane domina "Du pasauliai". Tik nežinau, kur geriau būtų eiti ar kur buria taro kortomis, ar lenormand. Kuo skiriasi tie būrimai?
Atsakyti
Blackgate,naudokis proga,kol dar Galina priima klijentus ir eik tik pas ja....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 01 13, 13:44)
Blackgate,naudokis proga,kol dar Galina priima klijentus ir eik tik pas ja....


O Galina-tai ta moteris baltu megztiniu is filmuko?Ar kazka maisau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 01 13, 12:44)
Blackgate,naudokis proga,kol dar Galina priima klijentus ir eik tik pas ja....


Gal nereikia sudievinti žmogaus...
Atsakyti
Skaičiau šiam forume, kad yra Galina iš Žaliųjų ežerų g. Ar tai ta pati?Ji savo namuose buria? O prieš kiek laiko reikia pas ją užsiregistruoti, turbūt ilgos eilės, jei gera būrėja? Ir apskritai, kokia tai asmenybė, savamokslė, ar išsilavinusi? Turbūt skaičiau apie ją forume, bet užmiršau nuo daugybės informacijos.
Atsakyti
Na,ne visada savamoksle blogesne uz "issilavinusia",-juk labai priklauso nuo mokyklos,nuo pacios burejos "vidinio issilavinimo",isminties ir t.t. Bet kokia mokykla (LT) ismoko tik reiksmiu-o tai reiskia-NIEKO....Bet kalbant konkreciai apie Galina-nereali asmenybe,issilavinusi,ismintinga ir labai sviesi moteris (ne savamoksle biggrin.gif ) Beje,su ilgamete patirtimi. Tiesiog skambink tol kol dasiskambinsi (kai dirba,-o dirba ji pastoviai bigsmile.gif - telefono nekelia) ir susitarsi del laiko.
Papildyta:
QUOTE(klaara @ 2010 01 13, 13:28)
O Galina-tai ta moteris baltu megztiniu is filmuko?Ar kazka maisau? ax.gif

Maisai biggrin.gif Nelabai tikiu,kad ji sutiktu dalyvauti panasiose akcijose....
Atsakyti
as nezinau kaip mergyte buria su taro kortom is „Dvieju pasauliu“, bet su Lenormand kortom, kuri buria neiciau ne uz ka. Bet cia yra forume zmoniu, kuriems ji tiko ir patiko. Zymiai geriau eiti pas galina, bet cia tik mano nuomone... smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif merginos perskaiciau visa tema bet taip ir negavau atsakymo kuria geriausia bureja,visi raso kazkaip ne konkreciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barbara2 @ 2010 01 13, 20:17)
Sveikos 4u.gif  merginos perskaiciau visa tema  bet taip ir negavau atsakymo kuria geriausia bureja,visi raso kazkaip ne konkreciai 4u.gif

Kuri burėja yra pati pačiausia sunku pasakyti, nes kiekvienai individualiai. Pvz vienos giria viena, nuėjus pas išgirtąja nusivili ja. Tad taip konkrečiai pasakyti pas kurią eiti sunku.
Aš pvz pasikaitinėjus susidarau pati sau nuomonę apie jas ir kur labiau linkstu ten ir nueinu.
Atsakyti
QUOTE(karusele @ 2009 11 24, 22:06)
Senukas is Zaliuju, nuima prakeikimus, nuziurejimus, uzkalba, gydo nuo alkoholizmo.....
Teko lankytis paciai, tai galiu pasakyti, jog poveikis tikrai jauciasi, tuo metu kai uzkalba, kai nuimineja nuziurejima ar prakeiksma. Po apsilankymo, kad ir kokios nuotaikos vykciau pas ji, visada iseidavau pakyleta, geros nuotaikos, savijautos. Pats rekomenduoja 3 apsilankymus, kad butu geresnis poveikis, bet tik rekomenduoja, primygtinai nesiulo. Jaucia, jei yra nuziurejimas, ar jo nera. Viena pazistama vyko siaip pasitikrinimui, tai is kart pasake, jog nera nei nuziurejimo, nei prakeiksmo. Ir siaip duoda gerus patarimus, del sveikatos, ka ir kaip geriau daryt. Visada paklausia ar yra nusiskundimu del sveikatos.
Kainos nesako, kiek kas gali duoti. Kaip pats sake, ne del pinigu tai daro, nors ir 10 centu galima palikt thumbup.gif .
Kiek teko girdet, tai viena moteri net nuo vezio isgyde blink.gif

Labas vakaras. Gal galit man parasyti sio senuko kontaktus i az labai reikia...
Aciu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Renatuke_ @ 2010 01 14, 21:43)
Labas vakaras. Gal galit man parasyti sio senuko kontaktus i az labai reikia...
Aciu.. 4u.gif

man tai ispudzio nepaliko
Atsakyti