Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Geras filmukas thumbup.gif
Atsakyti
O man tai kaip tik tas filmukas - nieko gero ir nieko naujo . Visi tardiciniai klausimai ir visi tradiciniai, mintinai zinomi atsakymai. Net nesupratau, ka autoriai norejo pasakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2010 01 11, 21:30)
O man tai kaip tik tas filmukas - nieko gero ir nieko naujo . Visi tardiciniai klausimai ir visi tradiciniai, mintinai zinomi atsakymai. Net nesupratau, ka autoriai norejo pasakyti g.gif

Ką? Ogi nieko. Klausimais. Mums buvo gražu.
Viskas pasakyta filmo pabaigoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes. norejau paklausti ar Jums nors vienai yra teke pasiburti pas Rita iš „Dviejų pasaulių“. as buvau gal pries savaite, tai negaliu atsigauti po jos pasisakymu. viskas blogai blogai blogai. ir dar tokiu patarimu dave, kad gyvenime neisiu nei pas viena, tik pas Galina... ir jei Rita visoms tai kalba kaip man, tai nerekomenduoju pas ja vaiksciot. schmoll.gif
Atsakyti
Tokia kaip Galina,kazin ar daugiau yra....Is vienos puses dziaugiuosi,kad visai netycia (jai paciai visiskai to nenorint),padariau jai reklama-tuo paciu nemazai zmoniu nors truputi suprato,kaip turetu atrodyti ir 'dirbti' tikra,issilavinusi ir nesisnekanti su dievais (ar su kuo ten-daznai sunku suprasti) 'bureja'....Is kitos puses,nelabai smagu,kai ji pasakoja,jog labai stipriai pavargsta,nes klijentu srautas pasidare nezmoniskas (su klijentais ji anksciau dirbo minimaliai)...Bet vistiek-dziugu,skaityti tokius atsiliepimus kaip Eiviles32... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 12 sausio 2010 - 11:33
matyt gyveni zmogau ir mokaisi smile.gif pas galina nueinu karta, ar net du kartus per menesi. tai ne, reikejo isbandyti ir kitu, bet nepasiseke.....

veliau pasijuokiau is to ir tiek, bet nuotaika buvo sugadinta normaliai....

Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2010 01 12, 10:41)
Sveikos mergytes. norejau paklausti ar Jums nors vienai yra teke pasiburti pas Rita iš „Dviejų pasaulių“. as buvau gal pries savaite, tai negaliu atsigauti po jos pasisakymu. viskas blogai blogai blogai. ir dar tokiu patarimu dave, kad gyvenime neisiu nei pas viena, tik pas Galina... ir jei Rita visoms tai kalba kaip man, tai nerekomenduoju pas ja vaiksciot.  schmoll.gif


Rita sako tiesiai šviesiai, o mums tai sunku išgirsti...Bet jos ir gyvenimiškoji patirtis nemaža- daug po pasaulį pasitrankius, užsienyje mokėsi, telike dirbo...
Po jos būrimų naktį užmigti negalėjau, bet...na teisybę ji pasakė...Kas, kad ją į spalvotą popierėlį įvyniotų...
Atsakyti
Gal kas nors gidėjote apie Reginą iš Antakalnio? g.gif

O Galina su kortom buria ar ji astrologė? Ir kiek pas ją kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2010 01 11, 01:04)
Vakar susukom filmuką apie būrėjas OZE, gal patiks, linksmas toks gavosi smile.gif Per Kauno INIT'a rodysim.
http://www.sarmatija.lt/index.php/tv

po 7 val. lauke swoon.gif man geriau sumoketi nei tiek laukti.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 01 13, 08:56)
po 7 val. lauke  swoon.gif man geriau sumoketi nei tiek laukti.

As supratau,kad ne lauke.Ta mergyte su didele kepure sudaro sarasa ir viskas...toliau tas 7 valandas gali eiti vedinti skuduru po lentynas-mazdaug pasiskaiciuoji kada tavo laikas ir ateini i palapine...Beda tik ta-ka galima veikti parduotuvese 7 valandas? doh.gif Vat,- o ka imanoma pasakyti per 15 minuciu-tai sitam momentui man vaizduotes neuztenka g.gif
Atsakyti
as ana sav pas Pona Malinauska apsilankiau. Na nzn ar jis jau "tokiu" save laiko, ar suzvaigzdejo zmogutis. Visu pirma sutartu laiku jo nebuvo, visu antra svaiciojo apie nauja kalendoriu, paskui apie marijos zeme. O taip ir nieko nepasake, net prasove. Niekad daugiau pas ji nesusiviliosiu eiti doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazas angelas: 13 sausio 2010 - 09:54
Reikia uztat klausytisuprantanciu zmoniu patarimu-pas ka eiti,pas ka nelabai.... bigsmile.gif O esme cia visiskai ne tame-kokiu jis save laiko...
Atsakyti