Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(pienoupe @ 2009 12 22, 18:34)
Sveikos,
daug visko priskaiciau, bet vis tiek man galvoje kirba susirasti ta vienintele , kuri buria Taro kortom. Todel klausiu:
GAL KAS ZINOTE, KAIP SUSISIEKT SU BUREJA TARO KORTOMIS, KURI 2006 M. PER JONINES ZINIJOS DRAUGIJOS PATALPOSE VILNIAUS GATVEJE BURE? TADA JI BUVO NUSISVIESINUSI PLAUKUS, LIEKNA MALONI MOTERIS, BERODS VIDA VARDU. Kur gyvena, tikrai nezinau, tad nezinau, ar cia ta pati mineta Vida is Pasilaiciu. Tiesiog tada ji man tiek pripasakojo, kaip man tada atrode, "is fantaziju pasaulio", dalyku, kuriu mano ir mano artimuju supratimu jei kada ir butu galeje buti, tai tik po ilgo laiko tarpo, taciau viskas pradejo pildytis po nepilno menesio  4u.gif

Buciau labai labai dekinga uz kontaktus, jei kas ka zinot...ten dar dalyvavo vyras numerologas, moteris chiromante, jei neklystu, Du pasauliai buvo organizave .


kiek zinau si Vida jau nebepraktikuoja 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif gal žinot pas ką galėčiau kreiptis dėl burimo iš nuotraukos? visiškai nesigaudau tose burėjų specialybėse.... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,

O gal žinote, ar galite pasiūlyti kokią patikimą būrėją Vilniuje? norėčiau išsiburti šeimos klausimais..

Atsakyti
sveiki, perskaiciau puse temos, bet jau akys pradejo vareti doh.gif biggrin.gif tai nusprendziau tiesiai sviesiai. Planuoju pasikeisti varda, bet noriu, jog bureja pasakytu koks butu jis tinkamas.Gal zinote kuris is minetu aiskiaregiu tuo uzsiima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Artha @ 2010 01 09, 00:44)
sveiki, perskaiciau puse temos, bet jau akys pradejo vareti doh.gif  biggrin.gif tai nusprendziau tiesiai sviesiai. Planuoju pasikeisti varda, bet noriu, jog bureja pasakytu koks butu jis tinkamas.Gal zinote kuris is minetu aiskiaregiu tuo uzsiima?  4u.gif

Tai kad aiskiarege cia kaip ir ne prie ko....Gal pabandyk parasyti ChouChou,mano akim-tikrai patikima numerologe....
Atsakyti
Pas Azanovą vasaros gale buvo mano brolis. Jis sirgo hepatitu c, prognozės buvo labai liūdnos, gydytojai visais baubais gąsdino. Azanovas pasakė, kad jis pasveiks (na, ne visai, nes ta liga nepagydoma, bet sustabdoma), bet kad turi nenutraukt gydymo kas bebūtų, nors atrodys kad reikia nutraukt. Taip ir buvo, gydymo šalutiniai poveikiai buvo tokie baisūs, kad gydytojai ginčijosi, kas pavojingiau, ar toliau gydyti, ar nutraukti. Daugiau ką sakė apie brolį neatsimenu. Dar brolis klausė apie mane, tai sakė kad turėsiu nemalonumų, ir rimtą išbandymą sveikata artimiausiu metu. Nemalonumų turėjau, bet kas jų neturi, o su sveikata problemų nebuvo. Žodžiu, apie brolį pataikė, o apie kitus šeimos narius kalbėjo gan miglotai ir abstrakčiai, ir ne viską pataikė.
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2010 01 09, 21:52)
Pas Azanovą vasaros gale buvo mano brolis. Jis sirgo hepatitu c, prognozės buvo labai liūdnos, gydytojai visais baubais gąsdino. Azanovas pasakė, kad jis pasveiks (na, ne visai, nes ta liga nepagydoma, bet sustabdoma), bet kad turi nenutraukt gydymo kas bebūtų, nors atrodys kad reikia nutraukt. Taip ir buvo, gydymo šalutiniai poveikiai buvo tokie baisūs, kad gydytojai ginčijosi, kas pavojingiau, ar toliau gydyti, ar nutraukti. Daugiau ką sakė apie brolį neatsimenu. Dar brolis klausė apie mane, tai sakė kad turėsiu nemalonumų, ir rimtą išbandymą sveikata artimiausiu metu. Nemalonumų turėjau, bet kas jų neturi, o su sveikata problemų nebuvo. Žodžiu, apie brolį pataikė, o apie kitus šeimos narius kalbėjo gan miglotai ir abstrakčiai, ir ne viską pataikė.

na, bet prognozės juk nebūtinai per pusę metų išsipildo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 01 09, 23:30)
na, bet prognozės juk nebūtinai per pusę metų išsipildo  rolleyes.gif


nebūtinai, jeigu nesako, kad "artimiausiu metu" wink.gif aišku, amžinybės mastu tai gal ir trumpas laiko tarpas, bet man po pusmčio nėra "artimiausias metas" g.gif
Atsakyti
Vakar susukom filmuką apie būrėjas OZE, gal patiks, linksmas toks gavosi smile.gif Per Kauno INIT'a rodysim.
http://www.sarmatija.lt/index.php/tv
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2010 01 11, 00:04)
Vakar susukom filmuką apie būrėjas OZE, gal patiks, linksmas toks gavosi smile.gif Per Kauno INIT'a rodysim.
http://www.sarmatija.lt/index.php/tv
Labai fainas reportažas. thumbup.gif Tik galėjot ir trečią būrėją (kaip supratau, chiromantę) parodyt. biggrin.gif Ir toji moteriškė su vasariniu sijonu ir šlepkutėm (kaip suprantu ten vinjetė, ar ne?) vidury snieguotos žiemos man ne prie ko. biggrin.gif
Atsakyti
Taip, tai vinjetė. Laidos "Gyvenu čia"
Dabar man reikia daugiavaikės šeimos, kuri gražiai sugyventų tarpusavyje ir kartu pietautų, bent savaitgaliais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 12 24, 08:54)
kiek zinau si Vida jau nebepraktikuoja 4u.gif

VIDA-SAKO VISKĄ TEIGIAMAI....AR JUMS REIKIA MELO AR TIESOS??? smile.gif
Atsakyti