Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

O aš nemanau, jog užkoduoja, paprasčiausiai, dauguma žinome apie pasamonės galią, todėl manau, jog yra taip, kad patiklus, silpnos valios žmogus išgirdęs tai, ką jam pranašauja būrėjas ima tuo tikėti, po to, kai šis tas artimiausiu metu pradeda pildytis, jis aklai patiki viskuo, ką būrėjas išpranašavo ir visiškai nesąmoningai, pats to nejausdamas ir prisišaukia tai, kas buvo išpranašauta.
Nežinau ar aiškiai mintis išdėsčiau, nes atsikėliau nesenai biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(orile @ 2009 12 20, 11:19)
Tai kokie jo/jų (kiek jų ten iš viso yra  g.gif ) sugebėjimai? Psichologiškai sugniuždyti ir nuvaryti taip jau bėdų turintį žmogų į kapus?
Ir koks tokio sugniuždymo TIKSLAS? Kaip tik, būtų galima žmogui "sparnus išauginti" turint tokius gebėjimus. Žmonės-klientai šniūrais pas tokį būrėją eitų ir gyventų visi laimingi. bigsmile.gif
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2009 12 20, 11:37)
O aš nemanau, jog užkoduoja, paprasčiausiai, dauguma žinome apie pasamonės galią, todėl manau, jog yra taip, kad patiklus, silpnos valios žmogus išgirdęs tai, ką jam pranašauja būrėjas ima tuo tikėti, po to, kai šis tas artimiausiu metu pradeda pildytis, jis aklai patiki viskuo, ką būrėjas išpranašavo ir visiškai nesąmoningai, pats to nejausdamas ir prisišaukia tai, kas buvo išpranašauta.
Nežinau ar aiškiai mintis išdėsčiau, nes atsikėliau nesenai biggrin.gif  blush2.gif
Bet jeigu "pradeda pildytis", vadinasi pildosi (jeigu aiškiai pasakiau). Juk tarkim neišsipildytų pirmoji pagal eilę pranašystė ir galvotum - nesąmonė visa tai. biggrin.gif
Atsakyti
Esmė ta, jog joks normalus būrėjas taip tiesiai šviesiai nesako tu mirsi tada ir tada nuo to ir to, vaikas gyvens tik iki tiek ir tiek.. normalus būrėjas pasako tai, kas bus gera, atsako į rūpimus klausimus ir netiesiogiai, bet užuomenom perspėja apie blogus dalykus ir kaip nuo jų galima apsisaugoti. Pvz saugokis vagystės, atsargiau vairuok ir panašiai. Be to, yra tokių kurie iš vis net ir išsipildžius daliai pranašysčių vis vien nepatiki tuo, kas buvo sakyta, juolab blogu, nes žino, jog pasąmonė geba tikrai daug, todėl bent jau mano nuomone Chiromante būtent silpnoms asmenybėms nerekomendavo eiti pas p. Azanovą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 12 20, 12:47)
Ir koks tokio sugniuždymo TIKSLAS? Kaip tik, būtų galima žmogui "sparnus išauginti" turint tokius gebėjimus. Žmonės-klientai šniūrais pas tokį būrėją eitų ir gyventų visi laimingi.  bigsmile.gif


neturiu žalio supratimo schmoll.gif bet kiek supratau iš atsiliepimų, būtent visokios nelaimės yra labiausiai akcentuojamos. o gal čia patys klientai tik tai ir akcentuoja, nesugebėdami įsiklausyti į tai, kas jiems gero sakoma g.gif

beje kaip supratau yra du Azanovai, vienas normalesnis, kitas visai trenktas. Kuris iš jų normalesnis?
Atsakyti
Chiromante, parašydama tai, aš tiesiog norėjau pasakyti, kad gal būt patys būrėjai, kurie tikrai studijavę ne tik tarologiją ir baigę psichologiją, niekada neims pasakoti žmogui visko, ką mato. Pirmiau reikia bent trumpai susipažinti su žmogumi, pajusti koks jis yra-silpnas ar stiprus ir tada jau kalbėti drąsiau ar apeinant silpnas vietas. Nesakau, kad p.Azanovas yra blogas žmogus, tiesiog likau nustebinta, kai tiek kartų esi pati kartojusi, jog normali ir išsilavinusi būrėja ar bioenergetikas niekada nepasakys tokių dalykų, kaip mirties datos ar artimų žmonių mirties. ir visiškai pritariu Tavo parašymui, kad pas stiprius būrėjus ir bioenergetikus turi eiti išskirtinai tik stiprūs žmonės, kurie neįsikals į savo medinę galvą visko, kas yra pasakoma.
Atsakyti
QUOTE(orile @ 2009 12 20, 11:19)
Tai kokie jo/jų (kiek jų ten iš viso yra  g.gif ) sugebėjimai? Psichologiškai sugniuždyti ir nuvaryti taip jau bėdų turintį žmogų į kapus?


Jie yra du broliai- Sergejus ir Vladimiras. Vienas dirba Kaune, kitas- Vilniuje.
Atsakyti
o pas kurį iš jų geriau eiti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 12 21, 15:10)
Jie yra du broliai- Sergejus ir Vladimiras. Vienas dirba Kaune, kitas- Vilniuje.

Vilniuje Vladimiras? 4u.gif
Atsakyti
Taip, Vilniuje Vladimiras.
Ejau su labai konkreciais klausimais, deja, gavau tik labai abstrakcius atsakymus ir, svelniai tariant, nepavydetina ateities vizija. Eilini karta aciu Chiromantei, kuri paskui padejo man siek tiek atsirinkti. Gal tas ponas buvo sutrikdytas mano klausimu ir pageidavimu, nes, kaip pabaigoj pats pasake, "jus vienintele, kuri uzdave tokius klausimus", bet as "pasitusinti" ar laika prastumti turiu kur prasmingiau ir pigiau, o pas ji ejau gauti tas paslaugas, kurias savo tinklapyje siulo. Antra karta neiciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ainax @ 2009 12 21, 21:31)
Taip, Vilniuje Vladimiras.
Ejau su labai konkreciais klausimais, deja, gavau tik labai abstrakcius atsakymus ir, svelniai tariant, nepavydetina ateities vizija. Eilini karta aciu Chiromantei, kuri paskui padejo man siek tiek atsirinkti. Gal tas ponas buvo sutrikdytas mano klausimu ir pageidavimu, nes, kaip pabaigoj pats pasake, "jus vienintele, kuri uzdave tokius klausimus", bet as "pasitusinti" ar laika prastumti turiu kur prasmingiau ir pigiau, o pas ji ejau gauti tas paslaugas, kurias savo tinklapyje siulo. Antra karta neiciau rolleyes.gif
Ačiū už labai aiškų vertinimą. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi. Turiu klausymuka, gal kas nors galetu padeti ir atsakyti :
Ar yra bureju {kontaktuojanciu} su "mirusiais" ?
Jeigu Jus susiduret su tuo, buvote su tokiu klausymu parasykite prasau pas ka galima butu kreiptis... Aciu.
Atsakyti
Sveikos,
daug visko priskaiciau, bet vis tiek man galvoje kirba susirasti ta vienintele , kuri buria Taro kortom. Todel klausiu:
GAL KAS ZINOTE, KAIP SUSISIEKT SU BUREJA TARO KORTOMIS, KURI 2006 M. PER JONINES ZINIJOS DRAUGIJOS PATALPOSE VILNIAUS GATVEJE BURE? TADA JI BUVO NUSISVIESINUSI PLAUKUS, LIEKNA MALONI MOTERIS, BERODS VIDA VARDU. Kur gyvena, tikrai nezinau, tad nezinau, ar cia ta pati mineta Vida is Pasilaiciu. Tiesiog tada ji man tiek pripasakojo, kaip man tada atrode, "is fantaziju pasaulio", dalyku, kuriu mano ir mano artimuju supratimu jei kada ir butu galeje buti, tai tik po ilgo laiko tarpo, taciau viskas pradejo pildytis po nepilno menesio 4u.gif

Buciau labai labai dekinga uz kontaktus, jei kas ka zinot...ten dar dalyvavo vyras numerologas, moteris chiromante, jei neklystu, Du pasauliai buvo organizave .
Atsakyti