Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Sveikos mergaites, man laaaaabai reikia zmogaus , kuris galetu nuimti uzkalbejima nuo zmogaus jam nezinant ax.gif Tik ieskau patikimo zmogaus
Atsakyti
QUOTE(pamaivaaa @ 2009 12 08, 00:02)
Pas kokia būrėja patartumėte eiti dėl verslo reikalų? Galvoju apie Judita iš Dvarčionių arba Galina g.gif O gal kokia būrėja galit parekomenduoti? ax.gif



Esu girdėjusi, kad verslo klausimais pas Juditą kreipiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niklide @ 2009 12 08, 14:35)
Esu girdėjusi, kad verslo klausimais pas Juditą kreipiasi  smile.gif

O kada Juditai skambinti užsirašyti iš ryto ar vakare geriau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivaaa @ 2009 12 08, 15:56)
O kada Juditai skambinti užsirašyti iš ryto ar vakare geriau? g.gif


Esu skambinusi ir ryte , ir apie pietus - prisiskambinau. Ji burdama atsiliepia į skambutį.
Atsakyti
QUOTE(niklide @ 2009 12 09, 12:10)
Ji burdama atsiliepia į skambutį.

Vien dėl to pas ją neičiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 12 09, 10:21)
Vien dėl to pas ją neičiau. ax.gif

vat butent...neziurint visu kitu sarlatanizmu,dar ir akivaizdziai demonstruoja savo komercija....apie elementaria pagarba klijentui net nekalbesim irnesakyk.gif
Atsakyti
bet daug kas kelia telefonus is bureju, kai salia sedi klientas. Ir mano numyleta galina kelia tel. ir as kazkaip to nesureiksminu. kas cia baisaus, kad skambina zmones ir uzsiraso... atsipraso ir pakalba kiek reikia. ir neiti pas bureja vien del to, kad ji kelia tel, tai nesutikciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 12 09, 11:59)
bet daug kas kelia telefonus is bureju, kai salia sedi klientas. Ir mano numyleta galina kelia tel. ir as kazkaip to nesureiksminu. kas cia baisaus, kad skambina zmones ir uzsiraso... atsipraso ir pakalba kiek reikia. ir neiti pas bureja vien del to, kad ji kelia tel, tai nesutikciau 4u.gif

Galina niekada nekelia biggrin.gif Nekelia ne tik kad,kai turi klijentus,bet kai turi ir mokinius,nors cia butu maziausia nuodeme pakelti rageli-mokiniai bet kokiu atveju turi ka veikti...nieko nesakau,buna situaciju,kada lauki labai svarbaus skambucio,bet tai isimtis,o ne taisykle.....Eivile,nei vienas padorus burejas negali kelti ragelio del daugelio priezasciu...Nekalbesime apie tai,kokie pas mus burejai dirba-uztenka pasiskaityti visu miestu bureju temas ir komentarus....ir klijentai patys kalti,kad yra tokia situacija-del prarugusio pieno maximoj gerkle kasinikei perkastu....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 12 09, 13:31)
Galina niekada nekelia biggrin.gif Nekelia ne tik kad,kai turi klijentus,bet kai turi ir mokinius,nors cia butu maziausia nuodeme pakelti rageli-mokiniai bet kokiu atveju turi ka veikti...nieko nesakau,buna situaciju,kada lauki labai svarbaus skambucio,bet tai isimtis,o ne taisykle.....Eivile,nei vienas padorus burejas negali kelti ragelio del daugelio priezasciu...Nekalbesime apie tai,kokie pas mus burejai dirba-uztenka pasiskaityti visu miestu bureju temas ir komentarus....ir klijentai patys kalti,kad yra tokia situacija-del prarugusio pieno maximoj gerkle kasinikei perkastu....


bet chiromante as pas galina vaikstau jau 6 metus, dar ji ne zaliu ezeru gyveno ir teko matyti....
ir nieko blogo as tame nematau... gal todel, kad mes jauciames laisvai abi ar kaip, bet tel kelia... ir nesigincijam kaip mazi vaikai ar kelia ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 12 09, 12:53)
bet chiromante as pas galina vaikstau jau 6 metus, dar ji ne zaliu ezeru gyveno ir teko matyti....
ir nieko blogo as tame nematau... gal todel, kad mes jauciames laisvai abi ar kaip, bet tel kelia... ir nesigincijam kaip mazi vaikai ar kelia ar ne...

Na jau tikrai nesigincyk..... biggrin.gif puikiai zinau kur gyveno,kur gyvena ir kokios telefonu melodijos biggrin.gif Sakau tau tik del to,kad negadintum zmogui reputacijos ir nepasakotum,ko nera......
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 12 09, 14:15)
Na jau tikrai nesigincyk..... biggrin.gif puikiai zinau kur gyveno,kur gyvena ir kokios telefonu melodijos biggrin.gif Sakau tau tik del to,kad negadintum zmogui reputacijos ir nepasakotum,ko nera......



as jai ir negadinu reputacijos, nes tikrai zinau koks zmogus yra. ir sakau kaip buna kai salia jos sedziu as...

ir tu nesigincyk biggrin.gif
Papildyta:
ne gincams cia tema ir yra skirta, jei ka...
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 12 09, 13:59)
Ir mano numyleta galina kelia tel.



QUOTE(Eivilė32 @ 2009 12 09, 14:53)
bet chiromante as pas galina vaikstau jau 6 metus, dar ji ne zaliu ezeru gyveno ir teko matyti....
ir nieko blogo as tame nematau... gal todel, kad mes jauciames laisvai abi ar kaip, bet tel kelia... ir nesigincijam kaip mazi vaikai ar kelia ar ne...

Tikrai nekelia. schmoll.gif
Atsakyti