Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Įsiterpsiu ir aš rolleyes.gif
esu girdėjus, jog nerekomenduojama eiti pas būrėjas iki 18metų ir daugelis būrėjų net atsisako burti nepilnamečius rolleyes.gif tai pasidarė labai įdomu ar tai tiesa? jei tiesa, tai kodėl taip yra? blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2009 12 03, 14:35)
Įsiterpsiu ir aš  rolleyes.gif
esu girdėjus, jog nerekomenduojama eiti pas būrėjas iki 18metų ir daugelis būrėjų net atsisako burti nepilnamečius  rolleyes.gif tai pasidarė labai įdomu ar tai tiesa? jei tiesa, tai kodėl taip yra?  blush2.gif  rolleyes.gif

Jokiu argumentu del ko nerekomenduojama nepilnameciams,tikrai nera.Tos "burejos",kurios atsisako,jos nezino kodel,bet intuityviai jaucia bent siokia tokia atsakomybe uz savo pripliurptas nesamones apie ateiti. Tai niekas kitas,kaip programavimas.(yra metodas,kaip zmogu labai greitai ivesti i transa ir dazna bureja tuo naudojasi nesamoningai).Nepilnametis negali adekvaciai ivertinti gautos informacijos,o babulkoms truksta elementaraus issilavinimo,pasakyti ka nors daugiau,nei" juodaplauke,kuria tu gerai pazysti,kesinasi i tavo vaikina,bet tu jo negailek,po 4? metu turesi labai gera darba ir ten sutiksi sviesiaplauki,kuris bus tavo antroji puse,atsoksit vestuves,susilauksi pirmo berniuko, o po 2 metu mergaites,turesit savo nama ir t.t." Beje,pati mokiau nepilnamete ir kadangi ji ismoko (tiksliau mokosi,nes siam procesui galo nera) teisingai isnaudoti Taro galimybes,tai dabar turi puiku pagalbininka savo nelengvame paauglio kelyje.....Svarbiausia pasirinkti teisinga "bureja"......
Atsakyti
4u.gif
būtų įdomu sužinoti, kokia tokių mokslų kaina? ax.gif pati kažko panašaus norėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2009 12 03, 15:41)
4u.gif
būtų įdomu sužinoti, kokia tokių mokslų kaina?  ax.gif pati kažko panašaus norėčiau  rolleyes.gif

Man Taro ne uzdarbio saltinis-pati jau eile metu studijuoju daug giliau ir placiau negu reiksmes ir ju deriniai.....Deja,kolkas neuzsiimu ir masiniu mokymu (gal kada ateityje). Tiesiog tai buvo mergaite su pakankamai komplikuotu gyvenimu (o greiciau jos pacios poziuriu i gyvenima),lankesi pas psichologus (tapo dar blogiau)....na vienu zodziu - taip biggrin.gif
Atsakyti
Del tos baltos magijos man visvien neaisku. jeigu atlieka ta rituala, kad kazkoki negatyva nusiustu atgal, nuo ko jis galimai atejo. Tai cia blogai? Kaip suprantu tai jau ir kisimas kito zmogaus..?
Atsakyti
Gal žinot kas burėjos Margaritos telefoną? Nei rajono, nei nieko nežinau.. tik vardą..
Atsakyti
Sveiki,
as noreciau nueiti pas L.Malinauska. Turbut merginos jau gal senesniose temose ir kalbejot apie ji, blush2.gif bet gal kas gali parasyti nuomone apie ji , gal kas buvote?
Ir gal kas zinote juo kontaktus, nes per skelbiu.lt viena tel., nr., radau., bet jau savaite bandau prisiskambinti niekaip nepavyksta doh.gif . Gal dar kas zino kiek pas ji kainuoja?
Isanksto didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
100 lt.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 12 04, 16:10)

O ar verta pas ji nueiti, nes esu pati ne Vilniete, man iki Vilniaus 220km. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ennga @ 2009 12 04, 15:37)
O ar verta pas ji nueiti, nes esu pati ne Vilniete, man iki Vilniaus 220km.  4u.gif

Manau,kad nepralosi,jei nueisi pas ka nors,kas tau zymiai arciau 4u.gif
Atsakyti
labos, kas nori pas Vida is pasilaiciu galit bandyti paskambint jai siuo nr. 8658 37693 cia jos vyro nr. tikrai su ja susisieksit mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas kokia būrėja patartumėte eiti dėl verslo reikalų? Galvoju apie Judita iš Dvarčionių arba Galina g.gif O gal kokia būrėja galit parekomenduoti? ax.gif
Atsakyti