Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Noreciau Svetlanos is Pasilaiciu ( cia tikriausiai sita, kur per "Gyvenimas yra grazus" rode) telefono nr. Perziurejau ankstense tema, bet kad jau man susimaise visos 3 Svetlanos - Zirmunu, Pasilaiciu ir prie soties. Kiek skaiciau komentarus tai ji gera bureja, tiesa? smile.gif einu paziuret ne ka ismestos kortos rodo, o su konkreciu klausimu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suzuki: 26 lapkričio 2009 - 16:15
QUOTE(Suzuki @ 2009 11 26, 17:13)
Noreciau Svetlanos is Pasilaiciu ( cia tikriausiai sita, kur per "Gyvenimas yra grazus" rode) telefono nr. Perziurejau ankstense tema, bet kad jau man susimaise visos 3 Svetlanos - Zirmunu, Pasilaiciu ir prie soties. Kiek skaiciau komentarus tai ji gera bureja, tiesa?  smile.gif einu paziuret ne ka ismestos kortos rodo, o su konkreciu klausimu  doh.gif

Per google ismeta jos telefona. Svetlana is Pasilaiciu rode per TV mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 13, 20:56)
Geriau pasiieskok kitos burejos....



QUOTE(Chiromante @ 2009 11 14, 18:29)
Dominyka,pilnos temos apie rekomendacijas...tame tarpe ir mano smile.gif Svarbiausiai-eik su KONKRECIAIS klausimais,nes jeigu eisi,kad,tipo,papasakotu "ka mato" lotuliukas.gif ,tai didziausia tikimybe,jog  gausi visiska "Š.....DA" (nebent tavo pasirinkta bureja  bus Kristaus pussesere bigsmile.gif ).


Matau, kad pilnos temos, bet ir tų būrėjų visokių yra, tai ir noriu nueiti pas normalią būrėją, kurį ( kaip Virginija iš karoliniškių)neprisektų pasakų, kurios 100%kitaip išsipildo doh.gif ir tikrai neinu klausti " ką matot", turiu 2 aiškius klausimus ax.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kuri galetu parasyti Galinos (is zaliuju ezeru) tel.nr.? buciau dekinga. O gal i Jus Chiromante galima butu kreiptis?Turiu viena man labai svarbu klausima
Atsakyti
QUOTE(Janulia @ 2009 11 15, 13:49)
Vis gi surizikavau ir nuvaziavau pas Valentina is Vievio. Likau labai patenkinta ja ir kaip zmogum, ir kaip bureja.
          Kai registravausi telefonu paprase atvezti artimuju nuotrauku. Bure paprastom kortom. Is karto paklause kas konkreciai domina. Turejau 3 labiausiai dominancias ir neraminancias sritis - sveikata, darbas, asmeninis gyvenimas (meile). Labai tiksliai nusake dabartine situacija, artimuju asmenybes. Pirmiausiai papasakojo ka ji mato pagal sias sritis, o paskui dar galejau pasitikslinti kas neaisku ir konkretizuoti. Bure 2009, 2010 ir 2011 metams.

Stai tokie atsi;iepimai 4u.gif


valentina is Vievio man taip pat artimiausaii nupasakojo situacija darbine, meiles, ir t.t. 2006m lankiausi pas ja.. buvau ziema ar tai pavasari pas moteri is zaliuju ezeru, nepamenu vardo, tarologe, deje apart to kad viskas mano valioje, vsikas nuo manes priklauso..nepaake.. o kad taiop yra ir pati zinau tik kai stovi kryzkeleje tikiesi is geros tarologes gauti tiesiog atsakyma eiti i viena puse ar i kita..ar likti toje vietoje ir pralaukti...

zodziu pas ja niekad nebeeiciau kaip ir pas ta is karoliniskiu ax.gif

o i vievi planuoju nuvaziuoti gruodzio pradzioje ax.gif pamenu turejau vyro foto - tai labai puikiai nupasakojoji pati, jo darba, ateiti ir t.t. rolleyes.gif
tik suklydo manau su tuo kad anot jos, yra tikimybe kad vyras su mano drauge gali pasisexinti, neatkrapsciau galvoja kokia ta drauge gali buti bet ir vyras nemanau kad taip darytu (tfu tfu tfu).
sitoje vietoje tik ji suklydo sakyciau, nors niekada negali zmogus, buti tikras
Atsakyti
Tai va, ir as pasinaudojau suo forumu ir buvau pas vyra, kuris rusiskai sneka.
Toks keistas vyras, siek tiek i velnia panasus..Bure kortomis paprastomis, bet nieko jis ten per daug neisbure, bet labai jau visur savo balta magija kiso..Sakau ar liksiu cia, o jis galiu padaryti , kad ir cia gerai butu..sako, galiu padaryti , kad gautum pati geriausia darba..
Ar cia normalu, kad siuloma tokie dalykai?
Nes man tai cia jau kvepia negerais dalykai..Suprantu , kad gali patarti, bet kaip uztikrintai sako, kad gali ta ar ta pakeisti, tai man keistai skamba..tipo viskas cia gerai, va ikonu pilna, as tikintis, visa baznycia yra magija..
gal kas pasidalintu nuomone?
Gal kas pas ji buvo.Jis is maisiagalos?
Atsakyti
Sveikos mergytes smile.gif o as antradieniui uzsiarasiau pas Rita is dvieju pasauliu. gal kuri esat buvusi jau pas ja?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Niekaip negaliu prisikambinti Galinai, gal jos tel pasikeite? Jei kazinto buciau dekinga uz info.

Atsakyti
Galina niekada nekelia ragelio,kai turi klijentu arba uzsiemimus (o taip buna didesne dali dienos biggrin.gif ) Paskambink siandien apie 18 val.- turetu tureti pusvalandi laisva.....
Papildyta:

Nestumui tikrai niekaip nepakenk-tiesiog gali "issikraipyti informacija". Bet jeigu reikia patarimu darbiniais klausimais-tai nemanyciau,kad tai labai apsunkintu informacijos gavima....
Atsakyti
sveika, chiromante.Tu cia kaip matau zinove, gal galetum pakomentuoti mano zinute, ji siek tiek keliais postais auksciau. Tiesiog norisi nuomones is salies.
Atsakyti
QUOTE(Cikita2009 @ 2009 12 02, 23:28)
sveika, chiromante.Tu cia kaip matau zinove, gal galetum pakomentuoti mano zinute, ji siek tiek keliais postais auksciau. Tiesiog norisi nuomones is salies.

Senuko nepazystu,todel konkreciai apie ji ka nors sakyti negaliu.Kas link jo siulomu paslaugu-nemanau,kad ten kazkas blogai,tiesiog jis negerai formuluoja (arba tu neteisingai perduodi jo zodzius biggrin.gif ).Tingisi cia skaityti paskaita apie tai kas yra magija,kaip ji veikia ir kuo cia deta baznycia.....Manau,kad drasiai galima naudotis senuko paslaugomis....net jeigu ir nepades,tai situacijos nepablogins tikrai.Tiesa,viena salyga-jeigu jo metoduose niekur nepalieciama kito zmogaus valia......net kortos su rusisku ikonu atvaizdais veikia isskirtinai ypatingai.... biggrin.gif
Atsakyti
tiek daug cia tos informacijos. tiesiog turiu 3 labai rupimus klausimus.. net nezinau pas kuria bureja eiti.
Atsakyti