Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Nekalbek,ko nezinai ir apie ka nieko nenutuoki...Tureti nuomone ir zinoti yra du skirtingi dalykai.
Be to-nei tu zinai kas tos kalbetojos,nei zinai kas kuo uzsiima. Istraukti sakini is konteksto ir tėkšti ji kaip savo nuomone gali tik paskutine vista....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 20, 22:15)
Nekalbek,ko nezinai ir apie ka nieko nenutuoki...Tureti nuomone ir zinoti yra du skirtingi dalykai.
Be to-nei tu  zinai kas tos kalbetojos,nei zinai kas kuo uzsiima. Istraukti sakini is konteksto ir tėkšti ji kaip savo nuomone gali tik paskutine vista[SIZE=7]....


ohoho blink.gif blink.gif blink.gif paklausi tik platesnio komentaro ir va i ka viskas issirutulioja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neringula @ 2009 11 21, 12:05)
ohoho  blink.gif  blink.gif  blink.gif paklausi tik platesnio komentaro ir va i ka viskas issirutulioja  doh.gif


Žinant, kad Chiromantė gyvena kaime, nenuostabu, kad apie vištas išmano... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringula @ 2009 11 21, 13:05)
ohoho  blink.gif  blink.gif  blink.gif paklausi tik platesnio komentaro ir va i ka viskas issirutulioja  doh.gif

Cia geriau neklausti ir savo nuomones nereiksti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2009 11 22, 00:02)
Cia geriau neklausti ir savo nuomones nereiksti biggrin.gif

Ir kur jau tu asmeniskai buvai nuskriausta ir nesuprasta? Kurioj vietoj negalejai isreiksti savo nuomones? Kur nebuvo atsakyta i tavo klausimus? Kiek pamenu-pakankamai ilgai bendravai ir nekilo jokiu nesusipratimu....
Atsakyti

Bureja Margarita is pilaites? Gal kas zinote jos kontaktus,ji gyvena pilaiteje ,Karaliaučiaus 15-71( radau ankstesniuose forumose) ? is anksto aciu
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 22, 03:24)
Ir kur jau tu asmeniskai buvai nuskriausta ir nesuprasta? Kurioj vietoj negalejai isreiksti savo nuomones? Kur nebuvo atsakyta i tavo klausimus? Kiek pamenu-pakankamai ilgai bendravai ir nekilo jokiu nesusipratimu....

Oij bigsmile.gif O kur rašiau, kad esu nuskriausta ir nesuprasta g.gif biggrin.gif Man asmeniškai labai patinka tavo ,Chiromante, bendravimo stilius ir požiūris į gyvenimą smile.gif Jokių priekaištų neturiu schmoll.gif Čia buvo tik užuomina toms, kurios labai į viską reaguoja ir vienaip ar kitaip kažko nesupranta biggrin.gif smile.gif

Atsakyti
Labas visoms mergaitems,
idomu butu pasiteirauti, gal kuri buvote pas bureja Regina is Antakalnio?
Hmmm, as perskaiciau forumuose apie Regina ir susigundziusi is karto pas ja nubegau, kadangi dabar toks periodas gyvenime, kad reikia kazkokio aiskumo, ar bent patarimo is zmogiskos puses. Regina lyg ir labiausiai atitiko mano reikalavimus, nes labai jau liaupsinama cia buvo, todel ja ir pasirinkau smile.gif
Nekalbesiu apie tas 15 min. kurias man si ponia skyre ir apie tai, kad ispranasavo pati blogiausia varianta, bet mane pribloske tai, kad kai paklausiau kiek moketi, si atsake, jog ji kainos neturi, ima tiek kiek duodi. Nu as ir palikau "ant arbatos". Galiu tik isivaizduoti kokias mintis ji man pasiunte pamaciusi tuos pinigelius, nes zmogus totaliai pasikeite ir vos ne aiskiu tekstu mane isvare sad.gif
Nezinau, gal cia tik man taip nutiko, pasidalinkite savo patirtimi apie sia bureja.
Atsakyti
Laba diena,
o žinome mes kad burėjos yra blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mackis @ 2009 11 23, 10:45)
Laba diena,
o žinome mes kad burėjos yra blogai? g.gif

Kuri butent vieta burejose yra blogai? Apsvieskite prasau tamsia liaudi.....
Atsakyti
laba siena,gal kas buvote pas Eva,Karinos seseri? Gal gaetumete pasidalinti atsiliepimais ir kaip pas ja kainos? Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 23, 11:57)
Kuri butent vieta burejose yra blogai? Apsvieskite prasau tamsia liaudi.....

Kunigų 20:27: Vyras ar moteris, kurie užsiima mirusiųjų dvasių iššaukimu ir žyniavimu, turi mirti; juos užmuškite akmenimis; jie patys kalti dėl savo mirties.
Atsakyti