Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Monci'A @ 2009 11 16, 16:19)
Ir man prireikė jūsų pagalbos. Nusprendžiau apsilankyti pas Vladimirą Azanovą. Galbūt kuri lankėtės neseniai ir žinote kiek gali kainuoti vienas apsilankymas.  smile.gif tiesiog šiek tiek nedrasu paties klausti, nežinau kiek pinigėlių tam reikalui skirti rolleyes.gif  wink.gif


O jūs nebijokit paskambinti ir paklausti, tai visiškai normalu. Kažkas iš pažįstamų neseniai lankėsi, ne ilgiau kaip valandą - mokėjo iki 100 Lt (tikrai mažiau).
Atsakyti
Pas V.Azanova siulyciau eiti tik isskirtinai stiprioms asmenybems.Del etiniu sumetimu negaliu leistis i detales....Belieka patiketi arba NE....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 18, 05:33)
Pas V.Azanova siulyciau eiti tik isskirtinai stiprioms asmenybems.

...ir pas L.Malinauską...
Atsakyti
QUOTE(Imbiana @ 2009 11 17, 09:05)
o kiek kainavo jum apsilankymas pas ja? smile.gif

Pas Zoja kainos gal ir nera , nes sako: kiek duosi tiek. Kiek zinau budavo duoda 30 lituku, as daviau 50. Manau viskas pagal pajamas. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 11 18, 09:38)
...ir pas L.Malinauską...

gal man bandyti nes kai nueinu pas moteris kad ir zymias tai turiu isklausyti ju gyvenimus o po to pacios stebisi kaip jos man atsivere
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2009 11 18, 14:06)
gal man bandyti nes kai nueinu pas moteris kad ir zymias tai turiu isklausyti ju gyvenimus o po to pacios stebisi kaip jos man atsivere


Pas Malinauską išklausysi paskaitą kokia nors jam įdomia tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 18, 04:33)
Pas V.Azanova siulyciau eiti tik isskirtinai stiprioms asmenybems.


Kas, anot jūsų, yra išskirtinai stiprios asmenybės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 18, 04:33)
Pas V.Azanova siulyciau eiti tik isskirtinai stiprioms asmenybems.Del etiniu sumetimu negaliu leistis i detales....Belieka patiketi arba NE....



Labai ydomu, o tai tavo manymu aš stipri asmenybė ar ne? jei negali pasakoti kodėl taip teigi, tai neklausiu, bet kai pamenu kaip jaučiausi ilgą laiką tarsi tai ko man reikia pasiekiama ir čia pat, bet skiria plonytė stiklo siena kurios peržengti nevalioju... kiek jėgų tam beeikvočiau... keistas jausmas, ar tai gali būti susiję su tavo pasakymu? apie stiprias asmenybes?
Atsakyti
Na, as taves nepazystu....tai kazin ar galima kazka pasakyti...O del to "stiprumo"-as truputi ka kitka turiu galvoje taip sakydama...Siaip tai be reikalo pradejau ta kalba,nes nepaaiskinus iki galo,suprasti tikrai sunku,o plestis sia tema tikrai neplanuoju biggrin.gif
Atsakyti
Man lb patinka Chiromantės komentarai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 18, 23:13)
Na, as taves nepazystu....tai kazin ar galima kazka pasakyti...O del to "stiprumo"-as truputi ka kitka turiu galvoje taip sakydama...Siaip tai be reikalo pradejau ta kalba,nes nepaaiskinus iki galo,suprasti tikrai sunku,o plestis sia tema tikrai neplanuoju biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 18, 04:33)
Pas V.Azanova siulyciau eiti tik isskirtinai stiprioms asmenybems.Del etiniu sumetimu negaliu leistis i detales....Belieka patiketi arba NE....


Sveikos,
Uzsukau pasiskaitineti, nes ruosiuosi del asmeniniu reikalu nueiti pas bureja.
Tai vat labai labai idomu pasidare, kodel gi "tik isskirtinai stiprioms asmenybems" tinkamas V.Azanovas? g.gif g.gif Niu pasakykit pora zodziu daugiau, nes kazkaip negaliu susidaryti nuomones vien tik is pasakymo, kad placiau negaliu komentuoti g.gif dabar suabejojau, ar verta ten eit ? blink.gif
Atsakyti