Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

gal kas Zoja pazistate is Tizinhauzu, Vilniuje?
gal kas buvo pas ja? 4u.gif
Atsakyti
Vis gi surizikavau ir nuvaziavau pas Valentina is Vievio. Likau labai patenkinta ja ir kaip zmogum, ir kaip bureja.
Kai registravausi telefonu paprase atvezti artimuju nuotrauku. Bure paprastom kortom. Is karto paklause kas konkreciai domina. Turejau 3 labiausiai dominancias ir neraminancias sritis - sveikata, darbas, asmeninis gyvenimas (meile). Labai tiksliai nusake dabartine situacija, artimuju asmenybes. Pirmiausiai papasakojo ka ji mato pagal sias sritis, o paskui dar galejau pasitikslinti kas neaisku ir konkretizuoti. Bure 2009, 2010 ir 2011 metams.

Stai tokie atsi;iepimai 4u.gif
Atsakyti
Ir man prireikė jūsų pagalbos. Nusprendžiau apsilankyti pas Vladimirą Azanovą. Galbūt kuri lankėtės neseniai ir žinote kiek gali kainuoti vienas apsilankymas. smile.gif tiesiog šiek tiek nedrasu paties klausti, nežinau kiek pinigėlių tam reikalui skirti rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kam teko būti pas p. Ireną? Norėčiau nueiti, tad būtų malonu gauti atsiliepimų ax.gif
Iš anksto dėkoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monci'A @ 2009 11 16, 16:19)
Ir man prireikė jūsų pagalbos. Nusprendžiau apsilankyti pas Vladimirą Azanovą. Galbūt kuri lankėtės neseniai ir žinote kiek gali kainuoti vienas apsilankymas.  smile.gif tiesiog šiek tiek nedrasu paties klausti, nežinau kiek pinigėlių tam reikalui skirti rolleyes.gif  wink.gif



Aš buvau pas Azanovą prieš truputi daugiau nei prieš metus. Mokėjau berods 100 lt. Bet likau baisiai patenkinta, išėjau iš jo kaip ant sparnų, nors išgirdau ne visai tai, ko labai norėčiau ir paslapčia tikėjausi,kad viskas bus geriau. Ėjau pas jį tikrai kaip žemę pardavus, o išėjau kaip naujai gimus smile.gif Turėkit tik konkrečių klausimų.

Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Imbiana @ 2009 11 14, 21:37)
gal kas Zoja pazistate is Tizinhauzu, Vilniuje?
gal kas buvo pas ja?  4u.gif

apie Zoja rasiau jau anksciau, velgi pasikartosiu: kiek zmoniu tiek nuomoniu. Man asmeniskai patiko, buria visokiom kortom, pasako pagal delno linija, is kavos tirsciu, neatsimenu tik del nuotrauku. Kai uztenka kantrybes skambinti nuo 22 val. (labai sunku prisiskambinti) kartais ir dabar dar nubegu.
Aisku reikia susitaikyti kad kartais pasako ir netai ka nori isgirsti, bet tai ne nuo jos priklauso. Kai pries metus pasake kad nepasiseks tam tikrose srityse netikejau, pagalvojau nesamone nes planai buvo visai kitokie...deja viskas pakrypo kita man neplanuota linkme...isipilde. Kai nenorejau tiketi Zojos pranasystem dar buvau nubegus pas Virginija is Perkunkiemio, deja, kortos mete ta pati. Manau Zoja ir Virginija civilizuotos , geros burejos.
Atsakyti
QUOTE(niukas @ 2009 11 16, 22:50)
apie Zoja rasiau jau anksciau, velgi pasikartosiu: kiek zmoniu tiek nuomoniu. Man asmeniskai patiko, buria visokiom kortom, pasako pagal delno linija, is kavos tirsciu, neatsimenu tik del nuotrauku. Kai uztenka kantrybes skambinti nuo 22 val. (labai sunku prisiskambinti) kartais ir dabar dar nubegu.
Aisku reikia susitaikyti kad kartais pasako ir netai ka nori isgirsti, bet tai ne nuo jos priklauso. Kai pries metus pasake kad nepasiseks tam tikrose srityse netikejau, pagalvojau nesamone nes planai buvo visai kitokie...deja viskas pakrypo kita man neplanuota linkme...isipilde. Kai nenorejau tiketi Zojos pranasystem dar buvau nubegus pas Virginija is Perkunkiemio, deja, kortos mete ta pati. Manau Zoja ir Virginija civilizuotos , geros burejos.


o kiek kainavo jum apsilankymas pas ja? smile.gif
Atsakyti
Jei turite pinigu ir geros kokybes norite, pas Stanislava Mushinski eikite ish "Taro baltijos akademijos". rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytautas M. @ 2009 11 17, 12:30)
Jei turite pinigu ir geros kokybes norite, pas Stanislava Mushinski eikite ish "Taro baltijos akademijos".  rolleyes.gif

O as asmeniskai nesutinku su pacia formuluote.Stanislavas niekuo negeresnis uz keleta kitu....O jeigu dar atsizvelgsime i zmogiskasias savybes.....(kas tikrai yra svarbu).Bet sutinku,kad yra sarase tu,kuriuos galima rekomenduoti,nesitenkinancioms kaimietisku briedu, kur "nieko neklausia,o pati sako tai,ka mato"....Stanislavas toms,kurios savo gyvenima kuria pacios,o neplaukia kaip pusgyve zuvis pilvu i virsu ir kliedi apie tai,kaip bureja papasakos apie ju ateiti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 17 lapkričio 2009 - 13:30
g.gif Negi niekas negali nieko pasakyti apie p. Ireną? verysad.gif Idomu juk...
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 17, 14:27)
O as asmeniskai nesutinku su pacia formuluote.Stanislavas niekuo negeresnis uz keleta kitu....O jeigu dar atsizvelgsime i zmogiskasias savybes.....(kas tikrai yra svarbu).Bet sutinku,kad yra sarase tu,kuriuos galima rekomenduoti,nesitenkinancioms kaimietisku briedu, kur "nieko neklausia,o pati sako tai,ka mato"....Stanislavas toms,kurios savo gyvenima kuria pacios,o neplaukia kaip pusgyve zuvis pilvu i virsu ir kliedi apie tai,kaip bureja  papasakos apie ju ateiti....

Na, ash ir nesakiau, kad "vienintelis ir nepakartojamas". smile.gif

Su jo zhmogishkom savybem susiduriau, deja negaliu gincytis. Bet pakonsultuoja, manau, profesionaliai.
Atsakyti
QUOTE(Monci'A @ 2009 11 16, 15:19)
Ir man prireikė jūsų pagalbos. Nusprendžiau apsilankyti pas Vladimirą Azanovą. Galbūt kuri lankėtės neseniai ir žinote kiek gali kainuoti vienas apsilankymas.  smile.gif tiesiog šiek tiek nedrasu paties klausti, nežinau kiek pinigėlių tam reikalui skirti rolleyes.gif  wink.gif


Oi, priklydau čia visai be reikalo ir tik smalsumo vedina paskaitinėjau jūsų pasisakymus...
esu buvusi pas Azanovą 1999m., beveik 2000 m. išvakarėse, situacija buvo mano liūdnoka, laukė skyrybos, ir matomai sau nuraminti nuėjau, buvau sumišusi nelaiminga kaip šlapias iš namų išvarytas šuo viduje... bet būrė taro kortomis, pasakė ir papasakojo ir ko klausiau ir ko neklausiau... ir kuo vaikai serga, ir kaip gydyti, ir kaip maitinti ir kas su santuoka bus ir kas su manim bus, ir šiaip visko... ir kortose giltinę mačiau, ir mačiau kad nutylėjo, bet paskui labai taktiškai pasakė kurioje srityje turiu laaabai saugotis, man pasirodė briedas, nes pati buvusi sportininkė, jauna stipri ir sveika drūta.... ir pan...
parėjus namo greit viską surašiau ant popieriaus kad nepamiršt... vaikus gydžiau ir maitinau kaip sakė, vaikai pagijo, o visa kita pamiršau... ir tik 2000 liepą kai kritinėj situacijoj gulėjau ant operacinės stalo prisiminiau būrėją ir tai ką man sakė... br... buvau išgelbėta, bet prisiekiau sau kad gyvenime daugiau niekada nenoriu žinoti kas bus...
tai ką žinojau kaip bus stengiausi keisti kaip įmanydama, kad būtu kitaip... bet tai kaip savo menką galva daužyti į kinijos sieną ir bandyti ją pramušti... likimą pakeisti net neįsivaizduoju ar įmanoma, o žinoti kas bus ir žinoti kad nieko pakeisti negali iš vis bent jau man blogai...

Azanovas pasakė viską gerai, ir kainavo tada 40 Lt.
Atsakyti