Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Vaižgante, pasidavei reklamos įtakai ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 11 08, 21:20)
Vaižgante, pasidavei reklamos įtakai ? biggrin.gif


Labai tikiu tokia reklama.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 11 08, 13:57)
Valentina.

"Gerai" sekėsi - daugiau tikrai niekada pas ją nevažiuosiu. smile.gif

As irgi pas ja niekada vevaziuociau.. schmoll.gif Perskaiciau cia ir atsiminiau apie ja, nes buvau isbraukus is atminties , kad ten lankiausi.. Nes pagal ja as jau irgi turejau palaidoti savo seima, bet dekui Devui visi dar gyvi ir gyvens dar.. Nenorejau apie tai net galvoti ir bandziau ismest is galvos ka ji man sake..
Nepatinka man kai kalbama apie mirtis, verciau tokius dalykus nutyletu.. Ir tai, kad ejau daugiau apie save isgirst, o per visa burima tik apie mano seima buvo kalba..
Atsakyti
QUOTE(Laimute1001 @ 2009 11 08, 16:44)
Labas, eigu domina zmogus kuris gali ne tik kortomis pasakyt kas buvo, yra ir bus, bet ir diognozot kuna ir siela, nuvalit karma maldu pagalba ir balta magija galit paskambint tel.  861037178 (vyras, dirba rusu kalba)



O gal kas kitas gali pasakyti kas per paslaptingas senukas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BUREJASUSANNA @ 2009 11 06, 20:46)
BURIU KORTOMIS 3 KALADEMIS  (TARO, LENORMAN, PAPRASTOMIS). SEANSAS VYKSTA APIE 2 VALANDAS. BURIMO KAINA 80 LITU. TAIP PAT PADEDU SU BALTAJA MAGIJA SPRESTI IVAIRIUS KLAUSIMUS (MEILES, VERSLO, PINIGU). UZKALBU AMULETUS. ESU BAIGUSI TARO PARAPSCICHOLOGIJA (BAKALAURO DIPLOMAS), LENORMAN DIPLOMAS. VILNIUS. 867760731 SUSANNA



man teko buti pas Susanna. visais burimais ir aplamai bendravimu likau patenkinta. labai daug gavau informacijos...
Atsakyti
Na manau jus tikrai galite padet... Gal kas galit pasakyt burejos taro kortomis Svetlanos kontaktus... Buten tos Svetlanos kuri bure Radziui... Aciu labai uz pagalba.... Kiek ieskau int. nieko nerandu... smile.gif smile.gif
Na bandziau perskaityt visus cia prirasytus puslapius... lyg radau telefona... nesupykciau jei kas tiksliai man parasytu i az ...Aciuuukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauliuxxx: 13 lapkričio 2009 - 19:37
QUOTE(Olinda @ 2009 11 07, 20:55)
Jeigu ką tai aš kalbėjau ne apie Setlaną iš Pašilaičių mirksiukas.gif
aha, supratau, tai ir klausiu, gal dar kas buvo pas Svetlana, kuri dirba priešais Hollidays", nieks nepasisako unsure.gif nenoriu, kad vėl taip neatsitiktu, kaip prieš tai, kai paskaičiau, kokia nebloga Virginija iš karoliniškių, nuėjau,ką pasakė išsipildė 100% priešingai doh.gif ir pradėjo visos rašyt, kad ji nieko gero, tik pinigus išmečiau doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Eivilė32 @ 2009 11 09, 11:54)
man teko buti pas Susanna. visais burimais ir aplamai bendravimu likau patenkinta. labai daug gavau informacijos...
o kur ji gyvena g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 11 13, 20:24)
Svetlana, kuri dirba priešais Hollidays"

Geriau pasiieskok kitos burejos....

Atsakyti
Susiklostė situacija taip, kad niekas padėti ir patarti negali, tai padružkės patarė pas būrėją kreiptis. Esu turėjusi patirties su Sergejumi iš Aludarių gatvės, tai galvojau - na jau ne mad.gif, kaip bus taip, bet daugiau aš ten kojos nekelsiu protest.gif

bet kažkaip radau Jūsų forumą su labai išsamiai apdiskutuota tema ir nusprendžiau surizikuoti g.gif Kreipiausi į Juditą iš Dvarčionių, nes ji man ten arčiausiai, o ir atsiliepimai teigiami.

Apie kortas žalio supratimo neturiu, tie ritualai irgi keistoki pasirodė, taigi norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir sulaukti pastabų,

1. turėjau konkrečius klausimus, tai pirmiausia motera klausė tos virgulės (ar kaip ten tas daiktas). Tas daiktas pasisukiojo, nu tipo davė nevienareikšmišką atsakymą. bet ir ne grynai man palankų.
2. tada ji dėliojo kortas. Kortos parodė esamą situaciją. Ji lyg ir atititinka manąją, taip pat atsakė, kas vyksta (tai ko aš pati nežinau) ir kaip ji išsispręs (man nieko nedarant, nes aš ir nelabai galiu ką padaryti). Tipo viskas bus ok, kortos krenta pačios geriausios.
3. tai mano klausimas būtų Ar gali taip būti? Argi kortos gali iš kažkokio kosmoso paimti atsakymus ir pasakyti kaip bus? Tuo labiau, kai aš ir pati nežinau kaip bus ir negaliu imtis JOKIŲ veiksmų, kad tai kaip nors įtakočiau blink.gif

Aišku, tuo momentu optimizmo banga užplūdo, kad viskas susitvarkys ir bus ok, bet visgi po valandos protelis parėjo namo ir parsivedė visas buvusias mintis kartu su nerimu ir nežinia, ir galbūt dar pasikvietė draugelį nusivylimą.

Ar jei nueičiau pas kitą būrėją (kortų skaitytoją, pranašautoją ar kaip jos ten vadinasi), jos kortos taip pat turėtų rodyti panašius atsakymus į tuos pačius klausimus, nes logiškai mąstant informaciją turėtų imti iš to paties globalaus šaltinio?

Labai norėčiau sulaukti Jūsų komentarų, ypač tų kurios tuo tikrai domisi ir supranta (o tokių kaip supratau yra), nes šitam reikale esu totaliai žalia, kaip minėjau pakeisti nieko negaliu, o mano geriausi draugai Protas ir Logika mane metė

verysad.gif

Būrėjos Juditos teigimu, situacija turėtų paaiškėti "ant dienų", o išsispręsti iki metų galo. Belieka sėdėti, laukti ir pūkelį bamboj vynioti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 13, 20:56)
Geriau pasiieskok kitos burejos....
supratau, tada idomu, pas ką galėčiau nueiti, ką rekomenduotumėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 11 14, 18:13)
supratau, tada idomu, pas ką galėčiau nueiti, ką rekomenduotumėt ax.gif

Dominyka,pilnos temos apie rekomendacijas...tame tarpe ir mano smile.gif Svarbiausiai-eik su KONKRECIAIS klausimais,nes jeigu eisi,kad,tipo,papasakotu "ka mato" lotuliukas.gif ,tai didziausia tikimybe,jog gausi visiska "Š.....DA" (nebent tavo pasirinkta bureja bus Kristaus pussesere bigsmile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 11 14, 18:29)
(nebent tavo pasirinkta bureja  bus Kristaus pussesere bigsmile.gif ).


lotuliukas.gif thumbup.gif kas čia žino, gal ir yra tokia giminaitė bigsmile.gif
Atsakyti