Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Chiromante, nekantriai lauksime visos įspūdžių, tik labai nenutempk į ateitį, dar būrėja pavargs laukti biggrin.gif
Atsakyti
Taip laukiau, ka i ta skelbima atsakys Chiromante biggrin.gif
Ir man bus be galo idomu suzinoti "egzamino" isvadas ax.gif
Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 11 04, 13:40)
gal dar kas nors buvot pas Svetlaną  g.gif  ax.gif

Jeigu ką tai aš kalbėjau ne apie Setlaną iš Pašilaičių mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes

Gundaus ir as pas bureja nueiti blush2.gif
Jau kelios paszistamos buvo pas bureja Vievyje (deja vardo nepamenu). Jos liko labai patenkintos . Gal kas nors dar buvo ir galit pakomentuoti kaip Jums sekesi.ax.gif

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Janulia @ 2009 11 08, 12:59)
Jau kelios paszistamos buvo pas bureja Vievyje (deja vardo nepamenu). Jos liko labai patenkintos . Gal kas nors dar buvo ir galit pakomentuoti kaip Jums sekesi.ax.gif

Aciu

Valentina.

"Gerai" sekėsi - daugiau tikrai niekada pas ją nevažiuosiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 11 08, 13:57)
Valentina.

"Gerai" sekėsi - daugiau tikrai niekada pas ją nevažiuosiu. smile.gif


O kas nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(Janulia @ 2009 11 08, 15:49)
O kas nepatiko?

Na, kai pasako artimo žmogaus mirties datą... g.gif rolleyes.gif
Neišsipildė, beje... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2009 11 08, 15:08)
Na, kai pasako artimo žmogaus mirties datą... g.gif  rolleyes.gif
Neišsipildė, beje... ax.gif



Kiek zinau burejos tikrai negali tokios informacijos klientams sakyti, bet jau is etiskos puses. blink.gif

Labai aciu uz nuomone ir patirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Janulia @ 2009 11 08, 12:59)
Sveikutes

Gundaus ir as pas bureja nueiti  blush2.gif
Jau kelios paszistamos buvo pas bureja Vievyje (deja vardo nepamenu). Jos liko labai patenkintos . Gal kas nors dar buvo ir galit pakomentuoti kaip Jums sekesi.ax.gif

Aciu


Labas, eigu domina zmogus kuris gali ne tik kortomis pasakyt kas buvo, yra ir bus, bet ir diognozot kuna ir siela, nuvalit karma maldu pagalba ir balta magija galit paskambint tel. 861037178 (vyras, dirba rusu kalba)
Atsakyti
QUOTE(Laimute1001 @ 2009 11 08, 16:44)
Labas, eigu domina zmogus kuris gali ne tik kortomis pasakyt kas buvo, yra ir bus, bet ir diognozot kuna ir siela, nuvalit karma maldu pagalba ir balta magija galit paskambint tel.  861037178 (vyras, dirba rusu kalba)


Aciu uz rekomendacija 4u.gif

O kurioje vietoje tas vyras dirba? kokios kainos? ax.gif
Atsakyti
AS neseniai buvau pas Svetlana is Pasilaiciu. Del ateities nezinau, bet del praeities tai kaip sako pataike pirstu i aki. Nezinau ar gali tiksliau esminius dalykus pasakyti. O ateitis parodys ar atspejo.
Atsakyti
QUOTE(Laimute1001 @ 2009 11 08, 15:44)
Labas, eigu domina zmogus kuris gali ne tik kortomis pasakyt kas buvo, yra ir bus, bet ir diognozot kuna ir siela, nuvalit karma maldu pagalba ir balta magija galit paskambint tel.  861037178 (vyras, dirba rusu kalba)


Bėgu- tegul nuvalo tą mano karmą biggrin.gif
Atsakyti