Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(Olinda @ 2009 11 02, 21:00)
Man būrė Taro kortomis, dėliojo iską į savo vietas, analizavo kaip geriau padaryti, kad basiekti norimo tikslo, viskas truko apie 2 val.  mirksiukas.gif
Merginos netingėkite pasiknaisioti po senas temas, ten tieeeek visko

Nes pabosta daugeli kartų rašyti vieną ir tą patį  blush2.gif
Papildyta:
Burėjos Vilniuje
Burėjos Vilniuje 2 tema
Burėjų adresai 1 TEMA
Burėjų adresai II
Burėjų adresai III
Burėjų adresai IV
Burėjų adresa iV
Informacijos tikrai pakankamai  biggrin.gif

aciu lb, neradau senu temu. sory kad taip sutrukdziau
Atsakyti
radau senoj temoj du nmeriukus vidos is pasilaiciu, rase jog vienas pasikeites, bet skambinau abejais tai abudu ijungti ir ta pati moteris marijampolietisku akcentu pakele rageli.
Atsakyti
klausimas gal daugiau asmeniskai Chiromantei smile.gif siuo metu turiu problemu nemenku, kreipiausi i tarologa, jis labai tiksliai apibudino situacija ir pasake, kad ji dar tesis kelis metus... unsure.gif tai man dabar kilo toks klausimas: ar galima Taro pagalba bandyti pamodeliuoti situacija? ta prasme, ieskoti iseiciu, kad tai, kas mane kankina, nesitestu kelis metus? nors tarologo atsakyme butent taip ir nuskambejo: negali pakeisti to zmogaus ir situacijos.
Atsakyti
QUOTE(-lloreta- @ 2009 11 03, 20:55)
klausimas gal daugiau asmeniskai Chiromantei  smile.gif siuo metu turiu problemu nemenku, kreipiausi i tarologa, jis labai tiksliai apibudino situacija ir pasake, kad ji dar tesis kelis metus... unsure.gif tai man dabar kilo toks klausimas: ar galima Taro pagalba bandyti pamodeliuoti situacija? ta prasme, ieskoti iseiciu, kad tai, kas mane kankina, nesitestu kelis metus? nors tarologo atsakyme butent taip ir nuskambejo: negali pakeisti to zmogaus ir situacijos.

Sitas sakinys man puikiai zinomas ir megiamas kai kuriu tarologu-tai nieko daugiau,kaip noras padaryti ispudi ir pasikelti sau kaina (nebutinai pinigine biggrin.gif ) Zmogus per daug sudetingas ir unikalus kurinys,kad kitas zmogus galetu, sitaip "uztikrintai" "matyti" jusu ateiti ir ivertinti visas su jusu poelgiais susijusias aplinkybes.Visa lemtis yra tik musu smegenyse....Visa kita yra duotybes,talentai,galimybes,trukdziai,pagundos,pagalbos ir t.t.....Visa tai valdote tiktai jus ir niekas daugiau

O noras tikrai labai teisingas-Taro kortos puikus patarejas,ieskant iseiciu,modeliuojant situacija vienaip ar kitaip,- tik rinktis vistiek teks jums.Profilaktikai galima pasiskaityti sm temas apie kitu miestu burejas-ten labai nemazai pavyzdziu,kaip zalojamos psichikos ir dedamos nusikalstamos programos.Visiska atsakomybes uz savo ir savo vaiku ateiti nebuvima rodo lakstymas nuo geros burejos prie dar geresnes ir kaskart suzinant vis nauju savo ateities modeliu....Priminsiu daug kam ir taip zinoma tiesa-ATEITIES NEGALI ZINOTI NEI VIENAS ZMOGUS......
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2009 10 14, 11:16)
Dėl darbo į klausimą atsakė, ir taip pat kaip ir prieš ją buriusi man Svetlana, bet pas Svetlaną man labiau patiko  smile.gif  Svetlana buria Taro kortom) kaina 50Lt gyvena Žirmūnuose bet buria salone priešais Holiday Inn viešbutį.
Įdomu ar gali būti kad ji tikrai kur apsiriko  unsure.gif nenoriu tikėti tuo ką pasakė  cool.gif


gal dar kas nors buvot pas Svetlaną g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DziugoMama @ 2009 10 12, 07:48)
Sveikutes smile.gif

Jau kelis kartus buvau pas burea Svetlana Pasilaiciuose. Super, man i labai patinka..  Stengiuosi tik tu  dalyku neuzsiprogramuoti, nes zinau, kad viskas gali is esmes pasikeisti, jeigu tik kazka padarai spontanisko, visiskai ne taip, kaip turetum padaryti. Is tiesu ta bureja, daugiau netgi kaip psichologe, kai jauti del kazko dideli nerima, baime, tai manyciau tik tada tikslinga apsilankyti.  mirksiukas.gif




sveikutes,
esu naujoke tad dar nelabai suprantu kaip viskuo naudotis, tad noriu paprasyti, kad kas nors parasytu Svetlans is pasilaiciu kontaktus. buciau labai dekinga ! smile.gif
Atsakyti
Va, ką šiandien radau- gal kam pravers-
http://www.dupasauli...nd-kortomis.php
Atsakyti
nelabai supratau Svetlana kur per tv rode gyvena Pasilaiciuose ar prie stoties g.gif gal galit apsviest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blumchen @ 2009 11 06, 13:40)
nelabai supratau Svetlana kur per tv rode gyvena Pasilaiciuose ar prie stoties  g.gif gal galit apsviest  doh.gif



Pašilaičiuose
Atsakyti
BURIU KORTOMIS 3 KALADEMIS (TARO, LENORMAN, PAPRASTOMIS). SEANSAS VYKSTA APIE 2 VALANDAS. BURIMO KAINA 80 LITU. TAIP PAT PADEDU SU BALTAJA MAGIJA SPRESTI IVAIRIUS KLAUSIMUS (MEILES, VERSLO, PINIGU). UZKALBU AMULETUS. ESU BAIGUSI TARO PARAPSCICHOLOGIJA (BAKALAURO DIPLOMAS), LENORMAN DIPLOMAS. VILNIUS. 867760731 SUSANNA
Atsakyti
sveikos, as irgi buvau pas Svetlana is Pasilaiciu, jei kalbam apie ta pacia, tai man ji mazai tiesos pasake, pries pora metu pas ja buvau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(BUREJASUSANNA @ 2009 11 06, 19:46)
BURIU KORTOMIS 3 KALADEMIS  (TARO, LENORMAN, PAPRASTOMIS). SEANSAS VYKSTA APIE 2 VALANDAS. BURIMO KAINA 80 LITU. TAIP PAT PADEDU SU BALTAJA MAGIJA SPRESTI IVAIRIUS KLAUSIMUS (MEILES, VERSLO, PINIGU). UZKALBU AMULETUS. ESU BAIGUSI TARO PARAPSCICHOLOGIJA (BAKALAURO DIPLOMAS), LENORMAN DIPLOMAS. VILNIUS. 867760731 SUSANNA

Kadangi reklamuojates per visas temas,tai turbut neperzengsiu etikos ribu,pasakydama,kad mielai pas jus apsilankysiu ir pasinaudosiu visomis siulomomis paslaugomis,o po to viesai papasakosiu savo ispudzius.Gerbiu issilavinusias burejas ir labai dziugu,jei atsiras kuo daugiau alternatyvos babcems su "dievo dovana',kurios nieko neklausineja ir sako tik tai ka "mato"....
Atsakyti