Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

Aš irgi dar nesupratau, ar man Tephrocactus patinka...ir ar surasim bendrą kalbą.... g.gif puvo, džiūvo, ištįso...

kol kas žiemojam šiemet normaliai ir gavo žiemojimui labai vėsią ir labai šviesią vietą, tai dar nebando augt... o pernai tokiu metu jau bandė iš manęs šaipytis, leisdamas šviesiai žalius siūlus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 01 29, 11:14)
Tarp kitko mačiau pirkt Kaune, jei kurią domina patikrint galiu ar yra 4u.gif

ačiuks, iš Kauno parsivežt gausis brangiau nei iš Čeko, Palauksiu kol Vilniun atveš. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 01 29, 12:07)

Kazin ar juos jau taip lengva prazydint g.gif
Atsakyti
Priminkit prasau man kaktusines e-maila i AZ. Dekui 4u.gif nes jos AZ perpildytas.
Atsakyti
Kristina, su jubiliejum!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 29 sausio 2010 - 23:17
QUOTE(pabirze @ 2010 01 29, 13:14)
aš irgi ką tik apie jį pagalvojau, pradėjo gerai augti, o jis man toks nemielas, bet žydi jis, teks atsiprašyti lotuliukas.gif Tarp kitko mačiau pirkt Kaune, jei kurią domina patikrint galiu ar yra 4u.gif



kuioje vietoje Kaune? 4u.gif noreciau as tokio smile.gif
Atsakyti
Būtų gerai,kad Kaktusinė prieš išsiūsdama užsakymą imestų sarašiuką,kieno turi užsakymus,kad galėtume pasitikrint ar ten esame g.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
QUOTE(pabirze @ 2010 01 30, 01:15)
Kristina, su jubiliejum!

user posted image

Vau,

Tai cia Tinutes liubiliejus????? unsure.gif mirksiukas.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos,mielos forumietės 4u.gif Esu naujokė,tikiuosi priimsite į savo gretas bent jau retkarčiais išklausyti jūsų patarimų,galbūt kuriai nors pravers ir mano asmeninė patirtis,gal šiaip kada kokiu pervežimo klausimu galėsiu padėti,nes gyvenu tarp Kauno ir Vilniaus.Dažniau lankausi Kaune.Pirmąjį kaktusėlį gavau dovanų nuo savo sūnaus prieš 15 metų.Jau gerokai praėjus metų,su įvairaus ilgumo pertaukomis pradėjau juos pirkti maximose, senukuose, bazėse.Šiuo metu mielų dygliuotųjų turiu apie 50vnt.,pavadinimų kažkaip nesistengiu įsidėmėt, blush2.gif bet jais truputį domiuosi. Sukulentu skaičiaus nežinau.Skaitau ne tik naujausius,bet ir senesnių metų jūsų pasiplepėjimus, atkreipiau dėmesį,kad daugelis iš jūsų turi ne tik puikias kaktusėlių kolekcijas,bet ir sveiką jumoro jausmą thumbup.gif Malonu pas jus forume lankytis.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 01 30, 21:17)
mirksiukas.gif
Vau,

Tai cia Tinutes liubiliejus????? unsure.gif  mirksiukas.gif  4u.gif  wub.gif

Tos pacios biggrin.gif

Dekui uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti