Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

QUOTE(Gulcan @ 2010 01 22, 19:49)
Sveikos, kaktusų augintojos  smile.gif  Labai prašau pagalbos... Vyras gruodį gavo dovanų gražuolį monstriuką (Crassula argentea f. monstrosa). Bet kažkas netinka jam - kasdien nukrenta po penkis-dešimt lapelių, o ir kiti lapeliai tokie suminkštėję, lyg raukšlėtis bandytų. Gal galėtumėt pasakyt, kas čia per liga ar šiaip koks "negalavimas" apniko? Ir ką daryt, kaip prižiūrėt, kad atsigautų gėlė? Iš anksto ačiū visoms už patarimus  4u.gif

mastau.gif auginu tokį ir niekad nekrito lapeliai. Gal sušalo pernešant? Arba kas mažiau tikėtina: gal užpultas miltinių skydamarių kurie iš tokio sunkiai išnaikinami su actara.

QUOTE(..vijana.. @ 2010 01 23, 12:43)
Na, merginos smile.gif  ledai pajudejo, anglas atrase, kad ziuri ka turi biggrin.gif  ir kad atrasys po keletos dienu kai baigs smile.gif
pabirze, tave pridejau smile.gif


drinks_cheers.gif Džiugu. Lauksiu naujienų. wub.gif

QUOTE(Cinside @ 2010 01 23, 17:08)

Kaip jūsų kaktusai žiemoja? Nebunda dar?

Mano nenaudėliai jau bujoja kai kurie. Opuntijos kažką leidžia, kiti tik šiaip storėja. Tik mažiukai sagos dydžio augalėliai kol kas ramūs ko mažiausiai tikėjausi. ax.gif
Atsakyti
Tai mano brudo nei viena nenori verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2010 01 23, 22:17)
Tai mano brudo nei viena nenori  verysad.gif

jamu jamu bigsmile.gif Su Romčiuku kartu mirksiukas.gif Palaikyk kol atšils, nes gyvo iki manęs neatgabens.
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 01 23, 17:08)
Kaip jūsų kaktusai žiemoja? Nebunda dar?

Maniskiai dar lyg ne, nors ir laistau.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 23, 20:44)
o ko nebandete purksti actara kenkejus? tikriausiai nezinojote g.gif ,na nieko,cia budama suzinosite 4u.gif

Purškiau ir actara, ir deciu, ir dar kažkokiu trunku (vienžo - viskuo, ką siūlydavo parduotuvėse). 2 metus su tom zarazom kariavau. Jau net taip buvau įsiutusi ir nusivylusi, kad galvojau visus sveikus išdalint. Juolab, kad susirgdavo tikrai reti ir brangūs kaktusai. Taip kad dariau viską kas įmanoma - nuo liaudiškų priemonių iki chemijos. Ir bjauriausia tai, kad šitą zarazą greičiausiai parsinešiau su nauju kaktusu iš gėlių parduotuvės verysad.gif , nes po to dažnai toje parduotuvėje matydavau užsikrėtusius kaktusus. Vieną kartą parodžiau pardavėjai. Paėmė nuo lentynos. Bet po kelių dienų jis ten vėl stovėjo.
Atsakyti
Sveikos, atejau paklausti kaip jums sekasi su adeniumais? irgi buvau uzsisakiusi anksciau bet tik uzvakar pasejau ir ka gi? is 20 seklu siandien jau 17 yra sudygusiu, o pas jus kaip?
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2010 01 23, 18:36)
Sveikos visos spygliuotų draugų mylėtojos user posted image
Prieš porą metų dariau kaktusų inventorizaciją, suskaičiavau 126 rūšis. Vienetais neskaičiuoju, nes stengiuosi visiškai vienodų neauginti. Dabar truputį apmažėjo, nes keliolika teko išmesti. Susirgo miltuotaisiais skydmariais. 2 metus kovojau, bet po to teko su skaudama širdimi atsisveikinti, nes gydymas nepadėjo, tik užsikrėsdavo vis nauji  verysad.gif
Tai va kokia aš, kaip MB sako, kaktusinė  ax.gif

skydamariai vienas juokas palyginus su erkutemis smile.gif vat skydamarius sudorojau visus, o erkutes roroja mano kaktusus ir toliau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2010 01 23, 22:22)
Sveikos, atejau paklausti kaip jums sekasi su adeniumais?

Niekaip. Tiesiog dingo pardaveja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 01 24, 12:15)
Niekaip. Tiesiog dingo pardaveja  unsure.gif


O tai sumokejai, ar ne, uz seklytes?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 01 24, 12:15)
Niekaip. Tiesiog dingo pardaveja  unsure.gif

swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2010 01 23, 23:22)
Sveikos, atejau paklausti kaip jums sekasi su adeniumais? irgi buvau uzsisakiusi anksciau bet tik uzvakar pasejau ir ka gi? is 20 seklu siandien jau 17 yra sudygusiu, o pas jus kaip?

Iš kur pirkot adeniumų,?, aš užsisakiau ir taip nesulaukiu patvirtinimo,ar gausiu , ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 01 24, 13:05)
O tai sumokejai, ar ne, uz seklytes?

Nezinau net kam moket. Parase apie pasirinkimo tvarka, dar kelis klausimus atsake, o i mano issiusta uzsakyma - jokios reakcijos sad.gif
Atsakyti