Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

Na, merginos smile.gif ledai pajudejo, anglas atrase, kad ziuri ka turi biggrin.gif ir kad atrasys po keletos dienu kai baigs smile.gif
pabirze, tave pridejau smile.gif
Atsakyti
Geros naujienos thumbup.gif oi laukiam,laukiam ax.gif
Atsakyti
Tikrai nekantriai laukiam anglo atsakymo smile.gif
Atsakyti
Kazko jis letai,mano tik syryt issiunte,manau ketvirtadieny turesiu jau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 01 23, 13:43)
Na, merginos smile.gif  ledai pajudejo, anglas atrase, kad ziuri ka turi biggrin.gif  ir kad atrasys po keletos dienu kai baigs smile.gif
pabirze, tave pridejau smile.gif

ačiū, Vijana už vargelį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri galit parašyti,kaip flensuojama karpažole štai tokia.Ačiū. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SUNO: 23 sausio 2010 - 16:26
QUOTE(SUNO @ 2010 01 23, 17:24)
Merginos gal kuri galit parašyti,kaip flensuojama karpažole štai tokia.Ačiū. 4u.gif

user posted image

šakelę nulaužiant ir į žemę įsodinant, tik reikia saugotis baltų sulčių. 4u.gif
Atsakyti
Karpažolės tokios rudenį nusilaužiau šakelę, palaikiau truputį vandenyje ir pasodinau, puikiai prigijo , jau ruošiasi savo naujas šakeles auginti thumbup.gif
Atsakyti
man tai viena is lengviausiai dauginamu geliu,prilauzau ir kisu salia y vazona,nes paformuoju savaja,neleidziu daug y sonus plisti,noriu aukstos jos kuo greiciau.
Atsakyti
Tik nulaužus būtų gerai porą dienų žaizdą padžiovinti, kad pūvinys neįsimestų...

Kaip jūsų kaktusai žiemoja? Nebunda dar? Saulės dabar pakankamai biggrin.gif Aš jau galvoju pradėt po truputį laistyt fenestrariją, stapelijas, nes gaila į jas žiūrėt biggrin.gif Žiedus krauna, bet jėgų neturi žydėt rolleyes.gif
Vasarį jau ir persodint kai ką reikėtų smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos spygliuotų draugų mylėtojos user posted image
Norėčiau kaip ir užsiregistruoti jūsų kompanijoje. Priežastis labai paprasta, kaip MB sako, mano gyvenime vietos yra 3K - katėms, kaktusams ir knygoms. ax.gif
Pirmų namie gyvena 3, antrų - daugiau nei 100 rūšių, trečių - jau net pati nežinau.
Kaktusų liga užsikrėčiau laaabai senai. Seniausiam kaktusui jau daugiau nei 15 metų. Kadangi gyvenu 4 kambarių, tai turbūt nereik aiškinti kaip atrodo visos palangės blush2.gif Tenka visai šeimynai su tuo taikytis, ypač žiemą, nes vasarą stengiuosi išgabenti savo lobį į balkonus ir leisti visiems žmogėnams atsikvėpti. Bet tada nepatenkinti būna katinai. cool.gif
Prieš porą metų dariau kaktusų inventorizaciją, suskaičiavau 126 rūšis. Vienetais neskaičiuoju, nes stengiuosi visiškai vienodų neauginti. Dabar truputį apmažėjo, nes keliolika teko išmesti. Susirgo miltuotaisiais skydmariais. 2 metus kovojau, bet po to teko su skaudama širdimi atsisveikinti, nes gydymas nepadėjo, tik užsikrėsdavo vis nauji verysad.gif
Tai va kokia aš, kaip MB sako, kaktusinė ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif nu cia ne viena busi tokia kaktusine mirksiukas.gif ,skaiciai yspudingi,o ko nebandete purksti actara kenkejus?tikriausiai nezinojote g.gif ,na nieko,cia budama suzinosite 4u.gif
Atsakyti