Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

Iš anglo kai noriu...iki kada renkamės? g.gif
Atsakyti
gal iki pirmadienio, ar permazai laiko? jei siusite tai siuskite i gmaila plekavicius@gmail.com
Atsakyti
As bandysiu per savaitgali pasiziurinet anglo uzsakyma. Bet laiko gal mazai? rolleyes.gif As ir uz tai, kad uzsakyma suformuojam dabar, pasitvirtinam, o siunciames, aki tik atsils.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 01 13, 16:43)
gal iki pirmadienio, ar permazai laiko? jei siusite tai siuskite i gmaila plekavicius@gmail.com

išsiunčiau duotu adresu pageidavimus. Laukiu kur toliau siųsti pinigus ax.gif

dabar tik lauksiu kada siunčiam užsakymą čekui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 01 14, 08:15)
išsiunčiau duotu adresu pageidavimus. Laukiu kur toliau siųsti pinigus  ax.gif

dabar tik lauksiu kada siunčiam užsakymą čekui  ax.gif

pinigeliai tai bus kai viska suderinsiu, pries pat siuntima tai balandi ar pabaigoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 01 14, 08:21)
pinigeliai tai bus kai viska suderinsiu, pries pat siuntima tai balandi ar pabaigoj smile.gif

wub.gif
dėkui lauksiu
Atsakyti
Norėčiau tokio patarimo.Turiu tokį didelį,baltą kaktusą.Vilnastulpiai,ar kaip ten jie vadinasi.Bet toks jis didelis,kad jokiam vazone nesilaiko.Kaip čia padaryt,kad negriūtų?Kokias atramas?A,patarkit
Atsakyti
Paramstyti pagaliukais.
Jei aisku, kaktuso saknys nesupuve. Pas mane tai nuo supuvimo verysad.gif verysad.gif verysad.gif virsta visi kaktusai.

Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 01 15, 09:48)
Paramstyti pagaliukais.
Jei  aisku, kaktuso saknys nesupuve. Pas  mane tai nuo supuvimo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif virsta visi kaktusai.

pas mane irgi nupuvo kaktusas...opuncija..., kuriai buvo daugiau nei 10 metų jau verysad.gif Kai išroviau, tai šaknų kaip ir nebuvo...
Tikrai nemaniau, kad toks didelis kaktusas galėtų nupūti, jau nuo apačios ir sumedėjęs buvo...
Atsakyti
Kartais tas sumedejas buna jau negyvas.
Galima badyti dabar ramstyti, bet jei kaktuso virsuneleje nebus pavasari augimo pozymiu tai ....

O dar jie nulinksta kai nera pakankamai saules, kaip ir yra net ant sviesiausiu palangiu. O kitiems buna skirta augti ne po viena, o vazone gauna vienatve.

Dar nuo sudziuvimo linksta. Tuomet apipurksti miglele reiktu....

Atsakyti
Crassula, tai ar prazydo ta mano stapelia pas tave, kur anksciau minejai jog pumpurus sukrove?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 01 15, 19:16)
Crassula, tai ar prazydo ta mano stapelia pas tave, kur anksciau minejai jog pumpurus sukrove?

Nudziuvo schmoll.gif
Atsakyti