Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

QUOTE(..vijana.. @ 2010 01 12, 11:30)
Stai merginos, ka uztikau netyciom  http://website.lineo...opsis/index.htm anglo echinopsiu nuotrauku net 3 psl.

tiesa, sia nuoroda jau buvo idejusi elitarai blush2.gif grybauju, siandien anglas man atsiunte ta pati sarasa doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..vijana..: 12 sausio 2010 - 12:56
Vijana,as negaliu apsiimti su siuo uzsakymu rolleyes.gif ,nes taip sesija spaudzia,studijuoju medicina ir skraidau vis egzu laikytis,sunku beproto-tad jusu galva maziau gal uzimta nei manoji blush2.gif ,bet pakalbeti jeigu su senuku reiks-galesiu jam skambinti. mirksiukas.gif

...vakar uzgoglinau,kad jis priima interesantus y savo kaktusu pasauly bigsmile.gif ,tikiu,kad gal reali man si svajone g.gif
...ir jis pasistate pats vejo jegaine,vat del to jo kaktusija ir klesti,sildomos lempos gelbsti,nes sukau galva,kaip jam pavyksta prazydinti dregname mazai sauletu dienu turinciame uzkampy...pati daugumos kaktuseliu tik pumpurus neprasiskleidziancius matau rolleyes.gif
Atsakyti
mergaites, kaktusus uzsakinesite? oi kaip as noreciau prie jusu prisideti..
Papildyta:
ceko adresiuaks sis http://www.cact.cz/rostliny.asp ?
o anglo koks butu ? blush2.gif
Atsakyti
kelis postus atgalios netingekite paziureti ax.gif
Atsakyti
Nusistatom terminus - iki kada renkames is anglo? Dar priminkit iki kada is ceko.
Atsakyti
Kaktusomanės,
Anglo užsakyme dauguma kaktusiukų pažymėti "U" raide, t.y. be šaknų. Kaip žadat juos auginti/užauginti? g.gif
Nes grožis nerealus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagel: 12 sausio 2010 - 15:13
as imsiu ir su saknimis ir be saknu,o daauginti juk viskas ymanoma,patirty turiu blush2.gif dauguma mano pliancu is prekybos centru,viesu ystaigu,pazystamu ,,skolintasi.,,o jei zinot-tas dazniausiai buna be saknu.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 12, 16:22)
as imsiu ir su saknimis ir be saknu,o daauginti juk viskas ymanoma,patirty turiu blush2.gif dauguma mano pliancu is prekybos centru,viesu ystaigu,pazystamu ,,skolintasi.,,o jei zinot-tas dazniausiai buna be saknu.


Taip, bet pas mane tokių "vaikiukų" mirtingumas 50 proc. blush2.gif biggrin.gif Gal nemoku jų čiučiuot, myluot gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagel @ 2010 01 12, 15:07)
Kaktusomanės,
Anglo užsakyme dauguma kaktusiukų pažymėti "U" raide, t.y. be šaknų. Kaip žadat juos auginti/užauginti?  g.gif
Nes grožis nerealus  rolleyes.gif

Echinopsiui but be saknu anokia beda irnesakyk.gif vislus jie.
Atsakyti
QUOTE(Bagel @ 2010 01 12, 15:07)
Kaktusomanės,
Anglo užsakyme dauguma kaktusiukų pažymėti "U" raide, t.y. be šaknų. Kaip žadat juos auginti/užauginti?  g.gif
Nes grožis nerealus  rolleyes.gif

Echinopsiai puikiai šaknyjasi rolleyes.gif
Atsakyti
Sunkiai žiemą šaknyjas, daug greičiau veiksmas vyksta kai orai atšyla. Gerai būtų, kad tie bešakniai pas mus atkeliautų kai jau šilčiau ir saulutės daugiau kokį balandį ar gegužę. Kai šviesu ir šilta tai ir mirtingumas mažas.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 01 12, 16:46)
Echinopsiui but be saknu anokia beda  irnesakyk.gif vislus jie.



QUOTE(@asta @ 2010 01 12, 16:47)
Echinopsiai puikiai šaknyjasi  rolleyes.gif


Gerai, tiks ir su "U", vadinasi biggrin.gif
Atsakyti