Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

QUOTE(something else @ 2010 01 05, 22:10)
mhm, neblogai pradėjo "tiesti", tik va jei visi bumbuliukai nukris - neliks jokios egzotikos smile.gif

O tie bumbuliukai ar ne žiedai?Jų viduj gal yra sėllytės subtandintos?aš kažkur lyg esu mačiusi šį kaktusą jei nemaišau g.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2010 01 06, 10:47)
O tie bumbuliukai ar ne žiedai?Jų viduj gal yra sėllytės subtandintos?aš kažkur lyg esu mačiusi šį kaktusą jei nemaišau g.gif

Tai, mano galva, jie yra žiedų "rezultatas" biggrin.gif Tik dar prisiskaičiau, kad pražydinti opunciją yra nlabai tikėtinas arba aklos sėkmės reikalas...
Mhm, prapjovusi radau sėkliukes. Sodinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 01 04, 21:53)
Nekukliai paklausiu - gal apsiimtum organizaciniais reikalais?  mirksiukas.gif

Oi ne. Tam reikia geležinės kantrybės, laiko nemažai ir pan. Niekad nedariau to ir kažkaip netraukia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
vakar gavau stapelijos flensiuką, tik kaip pastebėjau, nulaužtas ne prie pat šakelės galo, bet kiek aukščiau. Ar yra šansų, kad jis išleis šaknis? Kaip geriau būtų įšaknydinti - į drėgnas samanas įkišti ar tiesiai į žemę (palaistyti ar ne žemę?) ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Canaria @ 2010 01 07, 16:13)
Sveikos,
vakar gavau stapelijos flensiuką, tik kaip pastebėjau, nulaužtas ne prie pat šakelės galo, bet kiek aukščiau. Ar yra šansų, kad jis išleis šaknis? Kaip geriau būtų įšaknydinti - į drėgnas samanas įkišti ar tiesiai į žemę (palaistyti ar ne žemę?) ?  smile.gif



Stapelijiniu ugliukus reikia padziovinti 3 dienas, kad uzsitrauktu zaizda. Galima ir angliukais pabarstyti. Tada kisti i smeleta kaktusine zeme ir vel kokias 3 -6 dienas nelaistyti, o tik keleta kartu i para apipurskineti. Beja, neypatingai geras laikas stapelijas isaknindinti. Bent, jau mano stapelinukai neperseniausiai uzmigo.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 01 07, 17:11)
Stapelijiniu ugliukus reikia padziovinti 3 dienas, kad uzsitrauktu zaizda. Galima ir angliukais pabarstyti. Tada kisti i smeleta kaktusine zeme  ir vel kokias 3 -6 dienas nelaistyti, o tik keleta kartu i para apipurskineti. Beja, neypatingai geras laikas stapelijas isaknindinti. Bent, jau mano stapelinukai neperseniausiai uzmigo.


Ačiū už atsakymą, pabandysiu įšaknydinti, galbūt kas nors gausis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 05, 22:13)
Labukas , iš kur užsisakiai ?

Cia buvo paskelbta nuoroda i albuma. Paeik pora psl. atgal. Is merginos lietuves. Tiesa dar laukiu galutinio uzsakymo patvirtinimo smile.gif
Atsakyti
Laba diena. Jau dairausi ar nevyksta čeko užsakymai. ax.gif
Maniškiai kaip kurie taip ir neužmigo. Auga. doh.gif Gal pražys anksčiau mastau.gif
Atsakyti
Nevyksta, nes visi nori, bet nieks neapsiima. rolleyes.gif Itariu as rasysiu anglams del echinopsiu, jei prisiruosiu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 01 08, 09:44)
Nevyksta, nes visi nori, bet nieks neapsiima.  rolleyes.gif Itariu as rasysiu anglams del echinopsiu, jei prisiruosiu.

ax.gif kaktusinė
buvo šaunuolė mūsų gelbėtoja. Tiek vargo, tiek lakstymo, tiek negautų augalo apraudojimo. Visai suprantama kad nieks nenori, bet turi ir patirtis būt kažkokia kaip tai daryt. Nesu užsakinėjusi nieko blush2.gif
O ar bus galima prisijungti prie užsakymo anglams. Galbūt ax.gif
Atsakyti
O kazi ar atsirastu norinciu siustis seklyciu is cia http://succseed.com/
Atsakyti
O tu organizuosi? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Enija @ 2010 01 08, 09:48)
O ar bus galima prisijungti prie užsakymo anglams. Galbūt  ax.gif

As dar nieko nezadu smile.gif pati neturiu paypal korteles, MB lygtais turi. Ir aplamai dar neisigilinau i atsiskaitymo salygas tame psl., parsiuntimo islaidas.
O kazin Danske banke galima paypal kortele pasiimt/ nieko neismanau apie jas blush2.gif
Atsakyti