Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

Aš irgi nežinau kur Kaune yra gėlių bazė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(RasiukasR @ 2009 12 28, 17:02)
Aš irgi nežinau kur Kaune yra gėlių bazė? g.gif

yra kelios, bet Tina turėjo galvoje bazę Draugystės g. 15b 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2009 12 23, 09:59)
GAVAU Savo seklytes!!!!
Tikrai panasios i pagaliukus, o didumo, kaip pieniu seklos, tik be  pukeliu thumbup.gif

sekmes auginant 4u.gif

QUOTE(elitarai @ 2009 12 24, 17:44)
Pas mane,kaledu proga  prazydo rebutija.
user posted image


kaip grazu bigsmile.gif tokiu ziedu pasiziurejus taip ir uzsinori kaktusiuku prisipirkt smile.gif tik tu, kurie nuostabiais ziedais apdovanoja smile.gif ar daug tokiu yra?
QUOTE(Tina* @ 2009 12 28, 14:58)
Siandien buvau geliu bazej, galvojau gal koki idomesni kaktusa nuciupsiu, bet deja...

o geliu bazese ir kaktusiukai zymiai pigesni nei parduotuveje?
Atsakyti
Ir pigesni ir pasirinkimas didesnis.
Atsakyti
[quote=saidutea,2009 12 28, 19:37]
sekmes auginant 4u.gif
kaip grazu bigsmile.gif tokiu ziedu pasiziurejus taip ir uzsinori kaktusiuku prisipirkt smile.gif tik tu, kurie nuostabiais ziedais apdovanoja smile.gif ar daug tokiu yra?

[/quote
....o as kaip tik jau visokiu mamiliariju,ploksteniu jau nenoriu schmoll.gif ,prisiziurejusi cia kelemu foto grozybiu-apetitas auga retesnems rusims.
Atsakyti
aha. Pradžioje griebi viską kas duria. Paskiau kai ant palangių nelieka vietos tampi pritingesne ir kolekcionuoji tik tuos sunkiai gaunamus. lotuliukas.gif
Maniškiai kai kurie vegetuoja doh.gif Grioveliuose atsiradinėja šviesesni tarpai iš ko sprendžiu kad jie stambėja. Nežinau kaip su jais elgtis. Laistyt ar nelaistyt. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, ar matete istorija apie mergina kuri isidure kaktusu o paskui pradejo augti ir ranku spigliai? gyditojai jau dare jai operacijas, 4 metus nieko neaugo, o paskui vel pradejo ir tie spigliai pasidare zymiai storesni..... dabar ir as bijau prie savuju artintis blink.gif
cia kam idomu ir moka skaityti rusiskai
mergyna-kaktusas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 28 gruodžio 2009 - 22:55
Eina sau kaip baisu doh.gif
Atsakyti
perskaiciau ir netikiu schmoll.gif ,esu medike, tad nesuvokiu niekaip,kaip tas procesas vykti galetu zmogaus raumeniniame audinyje g.gif ,o ir straipsnis skurdokas...
Atsakyti
Man irgi jis keistokai sukurptas schmoll.gif
Atsakyti
sita viska rode per rusijos televizija (laida buvo apie visokiausiais mutaciajas)ir aiskino viska kas kaip vyksta ir rentgeno nuotraukas rode ir kaip po mikroskopu atrodo, ir rode kaip tuos spiglius is ranku su pincetais trauke. aisku sitas atvejis vienintelis , bet netikiu kad tai sugalvojo kad palinksminti ar pagasdinti zmones
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2009 12 29, 10:21)
sita viska rode per rusijos televizija (laida buvo apie visokiausiais mutaciajas)ir aiskino viska kas kaip vyksta ir rentgeno nuotraukas rode ir kaip po mikroskopu atrodo, ir rode kaip tuos spiglius is ranku su pincetais trauke. aisku sitas atvejis vienintelis , bet netikiu kad tai sugalvojo kad palinksminti ar pagasdinti zmones

o ten nebuvo balandžio mėnesio laida? biggrin.gif
O šiaip tai kas bijot savo kaktusų liesti tai siųskit juos man. rolleyes.gif
Atsakyti