Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

QUOTE(elitarai @ 2009 11 13, 01:49)
kalba ejo apie 20 temp,o ne 12,todel tikslumo norejau ax.gif

20 laipsnių kaktusams yra per daug. Aš litopsus palikau tokioje temperatūroje, nes nesutilpo ten kur būna 12 laipsnių. 10-12 laipsnių labai tinkama temperatūra kaktusams smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Noriu pasigirti gi su savo stapelija, kad ziedeli sukrove, turetu miegoti, gi ziema jau, bet matyt per silta kambary ant palnges tai ir sugalvojo zydeti ir ka as jai padarysiu, tegul zydi sau. Labai dziaugiuos, nes pirma karta matau zieda toki  .



nepaprastas grožis thumbup.gif

O ar tiesa, kad stapelijų kvapelis nekoks?
Atsakyti
Aciu evers, zinok man krove tuos ziedelius, bet jie nudziudavo kaskaip, bet sitas prasiskleide ir dar 2 jau stambeja thumbup.gif . Suprasiu si zenkla taip, kad kaktusiukams patinka pas mane ax.gif

O del kvapo, tai zinok siaip kambaryje nesijaucia, bet vakar prikisau nosi pauostyt, tai nekoks kvapelis schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orintuxx: 13 lapkričio 2009 - 17:55
Tai jei kambaryje nesijaučia, tai visai gerai, nes dėl tokio grožio aš turbūt neprieštaraučiau net jei ir kambaryje koks kvapelis sklandytų bigsmile.gif
Atsakyti
pritariu tau ok.gif
Atsakyti
[quote=Tina*,2009 11 13, 14:25]
Prasiskleide dar daugiau. Bet uztat lithopas miega su savo pumpuru.

Labai gražus drakoniukas,o dar gražesnis su žiedu wub.gif .O man su juo nepasisekė,labai jau greit nukeipo verysad.gif Kažkuo matyt neįtikau g.gif
Tikrai,o kaip šiemet su užsakymais,ar organizuosimės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasiukasR: 13 lapkričio 2009 - 21:28
Tina,kaip fainai Faukarija žydi wub.gif pas mane laikinai gyvena kitos forumietės,tai irgi antru žiedeliu jau lepina wub.gif

P.S. Pabirže,tavo avataras nerealus,negaliu nesijuokt į jį pažiūrėjus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2009 11 14, 15:05)
P.S. Pabirže,tavo avataras nerealus,negaliu nesijuokt į jį pažiūrėjus  lotuliukas.gif

ne kaktusais, o avataru garsi būsiu blush2.gif
ir dar noriu paklaust, ar gali būti erkutė ryžos spalvos ir kas geriausiai padeda? perskaičiau rs- nesupratau ko reikia, šitaip susinervinau, nes kažką įtartino radau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 14 lapkričio 2009 - 14:14
QUOTE(pabirze @ 2009 11 14, 14:12)
ne kaktusais, o avataru garsi būsiu blush2.gif
ir dar noriu paklaust, ar gali būti erkutė ryžos spalvos ir kas geriausiai padeda? perskaičiau rs- nesupratau ko reikia, šitaip susinervinau, nes kažką įtartino radau g.gif



Nemačiau realiai kaktusų,nieko negaliu sakyti mirksiukas.gif

O ta erkė gali būti ryža.Bandyk Nimezaliu arba Karate...nors aš viską purškiu Schultz`u tfu tfu tfu lyg ir padeda rolleyes.gif Bet jei jau radai kažką įtartino,tai purkšt reiktų visus...
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2009 11 14, 16:06)
Nemačiau realiai kaktusų,nieko negaliu sakyti  mirksiukas.gif

O ta erkė gali būti ryža.Bandyk Nimezaliu arba Karate...nors aš viską purškiu Schultz`u tfu tfu tfu lyg ir padeda  rolleyes.gif  Bet jei jau radai kažką įtartino,tai purkšt reiktų visus...

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RasiukasR @ 2009 11 13, 21:21)
Labai gražus drakoniukas,o dar gražesnis su žiedu wub.gif


QUOTE(@asta @ 2009 11 14, 14:05)
Tina,kaip fainai Faukarija žydi  wub.gif 


Dekui 4u.gif

O lithopas dar vis kaupiasi smile.gif
Atsakyti
sveikutes, reikia pagalbos, ar cia bjaurusis skydamaris ir vienintelis vaistas nuo jo, tai Actara ??
Atsakyti