Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusų ir kitų sukulentų ruduo

QUOTE(dota @ 2009 11 11, 21:48)
Klaidinga informacija schmoll.gif
Yra atvirkščiai. Fritha turi šiurkštų paviršių, o fenestraria - glotnų  wink.gif
frithia My Webpage
fenestraria My Webpage


Galbūt atmintis ir pavedė blush2.gif nes tai nėra mano "arkliukas" juolab sakiau,kad neverta manim aklai pasitikėti smile.gif



minha jau kaip ir vėloka....augaliukai jau miegot nuėjo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 11 lapkričio 2009 - 22:17
QUOTE(@asta @ 2009 11 11, 14:51)

Turiu klausimą juos auginančioms  -kokioje temperatūroje juos dabar laikote  g.gif


Aš šiemet laikau kažkur apie 20 laipsnių temperatūroje. Žiūrėsiu, kaip peržiemos. Nes į šaltas vietas viskas netelpa - kaktusus kelias dienas ,,zipavau,, kol sutalpinau visus, kuriuos norėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2009 10 18, 13:48)
man ir mazas zydejo...auginu paprastai ant pietines palanges visada.. g.gif o trasu neramates,, blush2.gif palieju kai atsimenu... blush2.gif ir taip su visom gelytem... blush2.gif
Papildyta:
labai balto ir geltono noreciau.... ax.gif

user posted imagedaug metu spyriojos,kol prazydo vienintelis ziedelis
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2009 11 12, 00:18)
Aš šiemet laikau kažkur apie 20 laipsnių temperatūroje. Žiūrėsiu, kaip peržiemos. Nes į šaltas vietas viskas netelpa - kaktusus kelias dienas ,,zipavau,, kol sutalpinau visus, kuriuos norėjau smile.gif



Peržiemos,kur jie dings wink.gif Ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
O kaip mano kaktusams ziemojimas praeis g.gif ,laikau 10-12 l.silumoje?per salta?
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 11 12, 16:50)
O kaip mano kaktusams ziemojimas praeis g.gif ,laikau 10-12 l.silumoje?per salta?


na taigi jau rase kad gera ta temperatura
Atsakyti
Noriu pasigirti gi su savo stapelija, kad ziedeli sukrove, turetu miegoti, gi ziema jau, bet matyt per silta kambary ant palnges tai ir sugalvojo zydeti ir ka as jai padarysiu, tegul zydi sau. Labai dziaugiuos, nes pirma karta matau zieda toki thumbup.gif .

user posted image
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2009 11 11, 13:51)
Tina,ar pražydo tavo litopsiukas?

Nugi ne dar wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2009 11 12, 16:39)
na taigi jau rase kad gera ta temperatura

kalba ejo apie 20 temp,o ne 12,todel tikslumo norejau ax.gif
Atsakyti
Prasiskleide dar daugiau. Bet uztat lithopas miega su savo pumpuru.
[attachmentid=188078]
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 11 13, 15:25)
Prasiskleide dar daugiau. Bet uztat lithopas miega su savo pumpuru.
[attachmentid=188078]

gražu wub.gif
aš šiandien nusipirkau titanopsį su pumpurais- jaučiu jie neprasiskleis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 13 lapkričio 2009 - 15:18
QUOTE(orintuxx @ 2009 11 12, 19:59)
Noriu pasigirti gi su savo stapelija, kad ziedeli sukrove, turetu miegoti, gi ziema jau, bet matyt per silta kambary ant palnges tai ir sugalvojo zydeti ir ka as jai padarysiu, tegul zydi sau. Labai dziaugiuos, nes pirma karta matau zieda toki  thumbup.gif .

user posted image


krove daugiau...bet vezant nuluzinejo.....atrodo super... thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti